Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dawid jest już w drodze do Chorwacji. Przed chwilą mieliśmy mini-spota na obwodnicy Bielska. :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Dawid jest już w drodze do Chorwacji. Przed chwilą mieliśmy mini-spota na obwodnicy Bielska. :)

spoko :good:

Jak tam Twoje spryski :kox:

Opublikowano

:hi: uciekam do spania

czekam na mecz hiszpania-portugalia będzie sie działo :kox: stawiam na hiszpanie

ja na portugalię :wink4:

Opublikowano

Ty brylant do spania :wink4:

Opublikowano

Dawid jest już w drodze do Chorwacji. Przed chwilą mieliśmy mini-spota na obwodnicy Bielska. :)

spoko :good:

Jak tam Twoje spryski :kox:

kurcze nawet mnie nie denerwuj... mam jutro dzwonić...

Koleś który ma z 40 kpl. spryków na allegro twierdził że najprawdopodobniej ma spryski do mojego modelu.

Posłałem mu te moje żeby zobaczył co to w ogóle jest. Okazało się że spryski które myślał że będą do mnie pasować mają inny rozstaw śrub niż te co mu wysłałem a co za tym idzie nie będą pasować (te które ja mam pasują do mocowań w zderzaku tylko wystają). Ponieważ wyjezdzałem do Chorwacji powiedziałem że mi się nie śpieszy i żeby mi takich sprysków poszukał (twierdzi że codzinnie ma dostawy). Mam do niego jutro dzwonić. Jeśli się okaże że sprysków nie ma to poprosze go żeby mi odesłał te moje i spróbuje dać jakiś dystans 0,5cm między sprysk a zderzak (wtedy powinno być wszystko ok). Sprawa tylko taka czy dysza wysówa się na dobrą obległość i czy jest skierowana w dobrym kierunku. Jeśli okaże się że z tym nic nie wyjdzie to pewnie się wkórwie i kupie w ASO kpl.

Opublikowano

Ty brylant do spania :wink4:

ide ide , dobrej nocy Panowie :hi:

Opublikowano

a ja tam widze w finale argentyna - brazil lub spain, mam tylko nadzieje ze nie odbedzie sie zaden przedwczesny final, trzeba looknac na tabele....

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

nie lubie Niemcow ale to jak gra ta reprezentacja zasluguje na uwage w przeciwienstwie

Może to dlatego że coraz mniej tam rodowitych Niemców :wink4:

BTW :siema:

Opublikowano

Siema OLO :)

Opublikowano

Zaraz Ci przelewa puszczę tylko sie jakoś z łoża muszę zwlec...

Opublikowano

:siema:

Ja widze finał niemcy- brazylia no i oczywiście brazylia górą :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:siema:
Opublikowano

:siema:

Ja widze finał niemcy- brazylia no i oczywiście brazylia górą :naughty:

Finał finału dobry :good:

Ale ta Niemcownia...

Lepiej jakby Argentyne lub Hiszpanie w finale ograli :gwizdanie:

Opublikowano

Ci dam!!!!

HISZPANIA MUSI byc MISTRZEM!!!

bardzo ale to bardzo ewentualnie moge sie zgodzic na Argentyne ;p

Opublikowano

Ci dam!!!!

Co takiego :kox:

Opublikowano

Ci dam!!!!

HISZPANIA MUSI byc MISTRZEM!!!

bardzo ale to bardzo ewentualnie moge sie zgodzic na Argentyne ;p

Obawiam się że hiszpanie pojada jutro do domu :decayed:

Opublikowano

eee tam, wlasnie przeanalizowalem tabele:

http://www.sport.pl/MS2010/2,107200,7965891,,,7965891,.html

i imho finał napewno BRAZYLIA pewnie z Argentyna choc jest szansa ze Hiszpania zawalczy z Argentyna, pozyjemy zobaczymy, jestem dobrej mysli...

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

Brazylia :good:

czekam na mecz Argentyna vs Brazyli w Finale :evil:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.