Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Taki właśnie obstawiam finał :good:

ew. jakimś fartem Hiszpania się tam dostanie...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to witajcie w klubie :)

Opublikowano

Brazyli tak ale z Niemcami jak Argentyna będzie miała taką dziurę w pomocy to nie wróże im wygranej :wink4:

Opublikowano

Brazyli tak ale z Niemcami jak Argentyna będzie miała taką dziurę w pomocy to nie wróże im wygranej :wink4:

nie znasz sie ;p

widzialem Zieluch ze wygrales jakas aukcje, teraz trzeba ja sfinalizowac zeby nega nie dostac :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Wąski dzieki za turbinke :notworthy:

i za namiary wiesz na co......

panowie Brazylia gra skutecznie ale nie podoba mi si eich gra, Argentyna to sami indywidualiści, Niemców nie lubie od urodzenia dlatego kibicuje Ganie , ale tytuł zdobędzie :mysli: chyba jednak Argentyna[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 23:40_________________________________________________

widzialem Zieluch ze wygrales jakas aukcje, teraz trzeba ja sfinalizowac zeby nega nie dostac :polew: :polew:

za podbijanie ceny idzie sie za kratki :polew: :polew: :polew: będziesz sobie podbijał na Monte :decayed:

Opublikowano

wypuscili nowa gierke :)

21061984.jpg

Opublikowano

:hi: Panowie

Kerczi ustaliliśmy że to Ty puściłeś bąka u mnie w windzie :D

Opublikowano

:hi: Panowie

Kerczi ustaliliśmy że to Ty puściłeś bąka u mnie w windzie :D

to Czubek byl w kiblu wiec prosze mnie tutaj nie posadzac...

chyba ze Mania bo sie glupkowato usmiechal, ja dopiero poczulem pozniej :)

lece spac....Seejas

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Brazyli tak ale z Niemcami jak Argentyna będzie miała taką dziurę w pomocy to nie wróże im wygranej :wink4:

nie znasz sie ;p

widzialem Zieluch ze wygrales jakas aukcje, teraz trzeba ja sfinalizowac zeby nega nie dostac :polew: :polew:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Powitał :hi:

Opublikowano

Bry CI[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 08:59_________________________________________________Pany jakies swieczki zarowe beda najlepsze do mojego pascia?? kupic odrazu kpl nowych czy bawic sie w sprawdzanie, potrzebny jest jakis specjalny klucz czy normalnie sam je wymienie??

Opublikowano
  • Autor

:siema: [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 09:04_________________________________________________

Bry CI[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 08:59_________________________________________________Pany jakies swieczki zarowe beda najlepsze do mojego pascia?? kupic odrazu kpl nowych czy bawic sie w sprawdzanie, potrzebny jest jakis specjalny klucz czy normalnie sam je wymienie??

Kerczi jedź do ASO i po sprawie :wink4:

Opublikowano

:siema: [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 09:04_________________________________________________

Bry CI[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 08:59_________________________________________________Pany jakies swieczki zarowe beda najlepsze do mojego pascia?? kupic odrazu kpl nowych czy bawic sie w sprawdzanie, potrzebny jest jakis specjalny klucz czy normalnie sam je wymienie??

Kerczi jedź do ASO i po sprawie :wink4:

ale CI sie dowcip wyostrzyl :wink4:

nie dosc ze bede czekal ze 3 dni na termin to jeszcze mnie skasuja pińcet, dziekuje postoje ;p

Opublikowano

Bry CI[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 08:59_________________________________________________Pany jakies swieczki zarowe beda najlepsze do mojego pascia?? kupic odrazu kpl nowych czy bawic sie w sprawdzanie, potrzebny jest jakis specjalny klucz czy normalnie sam je wymienie??

lepiej sprawdzić, nawet bez wyjmowania to się robi

bierzesz kabel, plus do akumulatora, drugi do świecy i patrzysz czy jest ciepła

żeby wyciągnąć nie potrzeba żadnych specjalnych kluczy, nasadka albo 8 albo 10

a firma to ngk, beru

Opublikowano

Bry CI[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 08:59_________________________________________________Pany jakies swieczki zarowe beda najlepsze do mojego pascia?? kupic odrazu kpl nowych czy bawic sie w sprawdzanie, potrzebny jest jakis specjalny klucz czy normalnie sam je wymienie??

lepiej sprawdzić, nawet bez wyjmowania to się robi

bierzesz kabel, plus do akumulatora, drugi do świecy i patrzysz czy jest ciepła

żeby wyciągnąć nie potrzeba żadnych specjalnych kluczy, nasadka albo 8 albo 10

a firma to ngk, beru

no i tego mi trza bylo

:notworthy: :notworthy: :notworthy: Podziekowal Kamillo

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Bry CI[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 08:59_________________________________________________Pany jakies swieczki zarowe beda najlepsze do mojego pascia?? kupic odrazu kpl nowych czy bawic sie w sprawdzanie, potrzebny jest jakis specjalny klucz czy normalnie sam je wymienie??

lepiej sprawdzić, nawet bez wyjmowania to się robi

bierzesz kabel, plus do akumulatora, drugi do świecy i patrzysz czy jest ciepła

żeby wyciągnąć nie potrzeba żadnych specjalnych kluczy, nasadka albo 8 albo 10

a firma to ngk, beru

no i tego mi trza bylo

:notworthy: :notworthy: :notworthy: Podziekowal Kamillo

a mnie to co :evil: sprawdzasz tak ?????????
Opublikowano

Bry CI[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 08:59_________________________________________________Pany jakies swieczki zarowe beda najlepsze do mojego pascia?? kupic odrazu kpl nowych czy bawic sie w sprawdzanie, potrzebny jest jakis specjalny klucz czy normalnie sam je wymienie??

lepiej sprawdzić, nawet bez wyjmowania to się robi

bierzesz kabel, plus do akumulatora, drugi do świecy i patrzysz czy jest ciepła

żeby wyciągnąć nie potrzeba żadnych specjalnych kluczy, nasadka albo 8 albo 10

a firma to ngk, beru

no i tego mi trza bylo

:notworthy: :notworthy: :notworthy: Podziekowal Kamillo

a mnie to co :evil: sprawdzasz tak ?????????

Tobie tez, ale zanim Ty sie odwiesisz na tym gadu to... :)

Opublikowano

Bry CI[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 08:59_________________________________________________Pany jakies swieczki zarowe beda najlepsze do mojego pascia?? kupic odrazu kpl nowych czy bawic sie w sprawdzanie, potrzebny jest jakis specjalny klucz czy normalnie sam je wymienie??

lepiej sprawdzić, nawet bez wyjmowania to się robi

bierzesz kabel, plus do akumulatora, drugi do świecy i patrzysz czy jest ciepła

żeby wyciągnąć nie potrzeba żadnych specjalnych kluczy, nasadka albo 8 albo 10

a firma to ngk, beru

dokładnie, świeczka powinna w momencie się zrobić czerwona (rozżarzona) - jak sprawna

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.