Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

JAKIS podrobiony Ogre??? hmm :mysli:

Od prawie 20 lat mam taką ksywkę ;-)[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 22:40_________________________________________________22" pewnie by weszło ale bez opon ;)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tttttaaaaaa

Opublikowano

Koledzy, robił ktoś z Was wycieczkę do muzeum Porsche / Audi ? Zastanawiam się czy w któryś weekend by się tam nie wybrać ;-)

Opublikowano
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35798,8066806,Emerytka_rzadzi_na_Rondzie_Ofiar_Katynia.html Polska :naughty:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 22:58_________________________________________________http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35798,8066795,Policjanci_nie_moga_w_nocy_szukac_zlodziei.html Polska [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 23:00_________________________________________________USA :thumbdown: pierwsza maj druga połowa którą oglądałem
Opublikowano

hehehe, mnie w tym kraju już nic nie dziwi ;)

Mieszkam niedaleko tego ronda, całe szczęści remont jest ciut za mną, więc wyjazd na miasto mam w miarę spoko (gorzej spowrotem) jednak cały ten remont działa mi już na nerwy :kwasny:

PS: A meczyk fajny ;)

Opublikowano

Wąski wszędzie Cięwyniucham

Opublikowano

Wąski wszędzie Cię wyniucham

http://motoryzacja.interia.pl/news/tragiczna-smierc-naruse,1497244 :hi:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 23:13_________________________________________________miło było poznać ,co z bagażnikiem

Opublikowano

Wąski wszędzie Cię wyniucham

http://motoryzacja.interia.pl/news/tragiczna-smierc-naruse,1497244 :hi:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 23:13_________________________________________________miło było poznać ,co z bagażnikiem

także mnie było miło, dam znać może poradzęsobie bez.

Opublikowano

czego nie poznałem ? :mysli:

kiełbasek :naughty: [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 22:31_________________________________________________tak z ciekaości 22 cale nie wchodzą

81b06c11887909de.jpg

jakbys kupil dystanse 50mm od Pabla to by weszly, cale poza blotnik

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

czego nie poznałem ? :mysli:

kiełbasek :naughty: [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 22:31_________________________________________________tak z ciekaości 22 cale nie wchodzą

81b06c11887909de.jpg

jakbys kupil dystanse 50mm od Pabla to by weszly, cale poza blotnik

Chyba 500 :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:siema: nie ma to jak Niedziela od niepamietnych czasów bez kaca :decayed:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Siema Pany

nie ma to jak niedziela od niepamietnych czasow z kacem....z piatku :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Siema Pany

nie ma to jak niedziela od niepamietnych czasow z kacem....z piatku :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to jeszcze Cie trzyma ? :cool1:

Opublikowano

Siema Pany

nie ma to jak niedziela od niepamietnych czasow z kacem....z piatku :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to jeszcze Cie trzyma ? :cool1:

nie no troszke sie wyglupiam....ale wczoraj mnie dlugooo trzymalo :)

Opublikowano

Siema Pany

nie ma to jak niedziela od niepamietnych czasow z kacem....z piatku :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to jeszcze Cie trzyma ? :cool1:

nie no troszke sie wyglupiam....ale wczoraj mnie dlugooo trzymalo :)

To tak jak mnie we wtorek :no:

Opublikowano

Pany będe pojutrze na spocie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

cieszyta sie?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.