Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie jade przez warszawe, daj znać co z jutrem w takim razie bo muszę wiedzieć jak sobie poukładać wszystko,

btw - i tak nic nie robisz w soboty :evil:

ta ile razy przejezdzam po pierogi w sobote to Wąski leży pod autem i coś gmyro

dokładnie :decayed:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie jade przez warszawe, daj znać co z jutrem w takim razie bo muszę wiedzieć jak sobie poukładać wszystko,

btw - i tak nic nie robisz w soboty :evil:

ta ile razy przejezdzam po pierogi w sobote to Wąski leży pod autem i coś gmyro

:polew:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 09:08_________________________________________________

Nie jade przez warszawe, daj znać co z jutrem w takim razie bo muszę wiedzieć jak sobie poukładać wszystko,

btw - i tak nic nie robisz w soboty :evil:

naprawiam pewne paście :evil:
Opublikowano

jak moje :polew: :polew:

Opublikowano

pierogi co tydzień :evil: [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 09:09_________________________________________________

jak moje :polew: :polew:

NO
Opublikowano

pierogi co tydzień :evil: [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 09:09_________________________________________________

jak moje :polew: :polew:

NO

lampki z choinki, spryski od stara itd

Opublikowano

świeci, pryska przynajmniej mnie pod górę nie wyprzedzają pandy :evil: :evil:

Opublikowano

świeci, pryska przynajmniej mnie pod górę nie wyprzedzają pandy :evil: :evil:

ja po zoo nie jezdze wiec nie wiem czy by mnie wyprzedzily a co do pierogów to moja żona je świetnie umie ugotować[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 09:14_________________________________________________dobra ide cos popracować, Robert zaraz Cięnapadne z pasem od b5

Opublikowano

ja tez sie starałem ale teraz juz nic nie widac na wyswietlaczu

to skąd wiesz ze jest napisane serwice :wink4:

Opublikowano

świeci, pryska przynajmniej mnie pod górę nie wyprzedzają pandy :evil: :evil:

:good:
Opublikowano

świeci, pryska przynajmniej mnie pod górę nie wyprzedzają pandy :evil: :evil:

:good:

opowiedz koledze o swoich problemach to opowie je wszystkim, juz mnie nie wyprzedzaja ani nie gonia, juz nie biore tego świństwa

Opublikowano

Wąski :good:

Opublikowano

zieluch i jak twoja :ad: ??[br]

Puki co cierpi na systematyczny brak $$$$ ;(

vag by sie przydał bo wymieniłem se olej pod blokiem i tera musze serwis wykasowac

nie ASO tylko SERVICE mi pisze

w poniedziałek będę miał bo pożyczyłem jbc :tongue4:\

P.S :siema spamerzy :gwizdanie:

Opublikowano

świeci, pryska przynajmniej mnie pod górę nie wyprzedzają pandy :evil: :evil:

:good:

opowiedz koledze o swoich problemach to opowie je wszystkim, juz mnie nie wyprzedzaja ani nie gonia, juz nie biore tego świństwa

:polew:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 09:45_________________________________________________

Wąski :good:

Proszę

p.s mogę starą z powrotem :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 09:46_________________________________________________

zieluch i jak twoja :ad: ??[br]

Puki co cierpi na systematyczny brak $$$$ ;(

vag by sie przydał bo wymieniłem se olej pod blokiem i tera musze serwis wykasowac

nie ASO tylko SERVICE mi pisze

w poniedziałek będę miał bo pożyczyłem jbc :tongue4:\

P.S :siema spamerzy :gwizdanie:

joł
Opublikowano

przyjedziemy jutro po odbiór to sie zobaczy :wink4: negocjuj :decayed:

Opublikowano

przyjedziemy jutro po odbiór to sie zobaczy :wink4: negocjuj :decayed:

za pomoc :gwizdanie: OK 1500
Opublikowano

Witam, wszystkich ;-) Widzę że Niedzielne spoty przeszły na Wtorkowe ;-)

Kiedyś byłem u Was 80-tką ;-)

Opublikowano

Witam, wszystkich ;-) Widzę że Niedzielne spoty przeszły na Wtorkowe ;-)

Kiedyś byłem u Was 80-tką ;-)

taaaaaaaa

ciekawy NIc

Opublikowano

Bo ?

Opublikowano

Witam, wszystkich ;-) Widzę że Niedzielne spoty przeszły na Wtorkowe ;-)

Kiedyś byłem u Was 80-tką ;-)

Tak, tak. Teraz we wtorki - zapraszamy :good:

A powiedz mi jeszcze czy poza tym jednym epizodem na spocie to może znamy się z jakiegoś innego forum :?: :mysli:

Opublikowano

Siedziałem chwilę na a4club.eu ale wku******cy M**** sobie jaja robił i dałem sobie spokój. Założyłem też dla siebie i kliku znajomych małe forum www.audia4.eu, a skąd mnie jeszcze kojarzycie to nie wiem. Może z www.audi80.pl ale swojego wizerunku tam nie pokazywałem ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.