Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bo to sa felgi z A6 :kox:

No to co się dziwisz nie ma bata żeby nie wystawały na tym kapciu i żaden w tym rozmiarze Ci się tak nie rozlezie żeby nie wystawał rant

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bo to sa felgi z A6 :kox:

No to co się dziwisz nie ma bata żeby nie wystawały na tym kapciu i żaden w tym rozmiarze Ci się tak nie rozlezie żeby nie wystawał rant

czyli jest w paryji :)

Opublikowano

no i pedziom z UK udalo sie wyjsc z grupy... :gwizdanie:

Opublikowano

Bo to sa felgi z A6 :kox:

No to co się dziwisz nie ma bata żeby nie wystawały na tym kapciu i żaden w tym rozmiarze Ci się tak nie rozlezie żeby nie wystawał rant

czyli jest w paryji :)

Widzę Karol że Ci się dowcip po tych skł. lustrach wyostrzył takie niby nic a cieszy :kox:

Opublikowano

http://www.worldcarfans.com/110062226952/lewis-and-jenson-build-mclaren-f1-car-in-latest-promo-video[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 17:28_________________________________________________

to juz wiemy dlaczego Zieluch szuka mieszkania ;p[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 17:50_________________________________________________

Bo to sa felgi z A6 :kox:

No to co się dziwisz nie ma bata żeby nie wystawały na tym kapciu i żaden w tym rozmiarze Ci się tak nie rozlezie żeby nie wystawał rant

czyli jest w paryji :)

Widzę Karol że Ci się dowcip po tych skł. lustrach wyostrzył takie niby nic a cieszy :kox:

a jak....zawsze i wszedzie mam dobry humor... :)

Opublikowano

Bo to sa felgi z A6 :kox:

No to co się dziwisz nie ma bata żeby nie wystawały na tym kapciu i żaden w tym rozmiarze Ci się tak nie rozlezie żeby nie wystawał rant

wlasnie nie do konca, fakt nie mam jakiegos doswiadczenia w tym, ale zainteresowalem sie troszke i znalazlem kilka przykladow ze przy tej samej konfiguracji tj 235/35/19 i 8.5" opona wyglada lepiej:

325174ccca119ed7med.jpg

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/325174ccca119ed7.html

Opublikowano

nie możliwe żeby to była felga 8,5 i opona 235

Opublikowano

2,54x8,5=21,59cm + grubość felcu felgi powiedzmy ok 1,5cmx2 to wychodzi ~245mm szer. felgi i taka powinna być min. opona na tą felgę

Opublikowano

2,54x8,5=21,59cm + grubość felcu felgi powiedzmy ok 1,5cmx2 to wychodzi ~245mm szer. felgi i taka powinna być min. opona na tą felgę

Nie przecze :wink4: po tym sezonie bede chcial zalozyc 245 i delikatny dystans..

Opublikowano

2,54x8,5=21,59cm + grubość felcu felgi powiedzmy ok 1,5cmx2 to wychodzi ~245mm szer. felgi i taka powinna być min. opona na tą felgę

Nie przecze :wink4: po tym sezonie bede chcial zalozyc 245 i delikatny dystans..

Oj bidnie widzę ten twój multi zajeździdz go na takim kapciu a i dynamika pójdzie się już całkiem paść czy wiesz że u ciebie jest też dwumas ?

Opublikowano
:hi: witam grono
Opublikowano

Powitał :siema::cool1:

Opublikowano
ups [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 10:13_________________________________________________

http://www.worldcarfans.com/110062326969/switzer-performance-builds-900-hp-ethanol-gtr Japończycy twierdzili że nie da się tuningować GTR, zapomnieli o tym powiedzieć Szwajcarom

co tam do Twojego S4
Opublikowano

:hi: witam Panów

nex nie musisz mnie przepraszać, jestes wkur...y na Policje it o zrozumieąłe w tej sytuacji, a nie na mnie więc nie czuje urazy ,a pozatym mnie tez ta instytucja czasem wkurw.a :wink4: czytam Twój wątek i nie wierze :shocked:

siemian dowcip Ci sie wyostrzył gagadku :decayed: tylko ze w tym dowcipie to Ty mi ta pałke wyciągałeś :polew:

Opublikowano

innej nie mogłem znaleźć :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ha...ha....ha ......ale śmieszne

siemian to nie był wąż gaśniczy co widziałeś to było to własnie :wink4:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.