Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

ja po prostu chciałbym żeby się coś zmieniło, nawet w perspektywie czasu, ale żeby była ta zmiana i dała do zrozumienia politykom, że ludzie myślący istnieją i widzą co się dzieje, Ci rządzą źle to ich zmieniamy, zobaczymy co inni zrobią -> żeby nie stracić stołka będą się starać

u Nas tego nie ma, z powodów które wcześniej wymieniałem

jakbym miał taką moc to wprowadziłbym politykom prowizyjną wypłatę pensji, zależną od tego co zrobili

myślę, że to fajnie motywacyjnie by działało :decayed:

Kamil ja też chcę zmian jak chyba każdy , zmian oczywiście na lepsze ale realnie oceniam sytuację i widzę że w tych wyborach nie ma na to szans i dlatego taką podjąłem decyzję. Napieralski faktycznie był najbliższy mojej ocenie człowieka który powienien być prezydentem z tych kandydatów którzy startowali ale to co podawali w sądażach to nie robiło złudzeń ale zaznaczam że nie była to osoba którą popierałem był to najsensowniejszy wybór żeby w Polsce było coś innego niż ostatnie 4lata. Ale teraz pewnie zobaczymy jak Bronka lub Jarka poklepuje po plecach ze słowami no to teraz na niego zagłosuj ja już swoje wziąłem. :confused4: i to by mnie zagotowało. To jest moja decyzja jeśli jest takich ludzi więcej to nie wina ich mętalności tylko braku zaufania. Gdyby Napieralski był Ok to po I turze powiedziałby dziękuję za głosy i do następnych wyborów a swoich wyborców i poparcia nikomu nie odsprzedam i wtedy powiedziałbym że gość jest OK i żałuję że na niego nie głosowałem ale tak pewnie nie będzie bo to polityka i tu wszystko na wszystko da się wymienić.

jakbym miał taką moc to wprowadziłbym politykom prowizyjną wypłatę pensji, zależną od tego co zrobili

myślę, że to fajnie motywacyjnie by działało :decayed:

:> nie jesteś pierwszy z takim pomysłem ale oni sobie sami na siebie takiego bata nie skręcą a tak być powinno jak w każdej firme jest zarząd jakiś biznes plan itp. i rada nadzorcza itp i są rozliczani ze swoich działań na bierząco

Kandydaci startują z "programami" do wyborów proszę bardzo konkrety co gdzie i kiedy chcesz zrobić żeby było ludziom lepiej. Masz program to powinieneś wiedzieć też jak to wdrożyć w życie w danych realiach a nie że po wyborach się już nie da bo strajki bo związki bo tamci głodują tamci nie piją a ci z koleji piją za dużo :naughty: itp.

Po wyborach powinni ich punkt po punkcie zgodnie z terminarzem rozliczać z tego co obiecali nie dotrzymanie wylotka z wilczym biletem bez prawa powrotu do władzy przez kilka lat wtedy miało by to sens co obiecują przed wyborami a tak są gruszki na wierzbie tylko po to żeby ludzi omamić a co będzie potem to już jakoś poleci byle się załapać.

Ale już się nie spierajmy bo każdy ma swoje zdanie ale tego się jednoznacznie ocenić nie da co jest większym złem nie głosowanie czy głosowanie w dobrej wierze powiedzmy z możliwym kiepskim w przyszłości skutkiem

Właśnie jest Portugalia-Korea i aktualny wynik to 5:0 :naughty:

Później Chile - Szwajcaria, Hiszpania - Honduras

Hiszpania jest wieczorem po 20? bo to bym zobaczył ?

to nie jest kwestia mentalnosci tylko sprawiedliwosci.

Dowiesz się co to za sprawiedliwość przy pierwszej wizycie po wprowdzeniu kas o ile jedna plombka nie zaboli to już większa protetyka może ci zrobić dużo większy wir w baku jak zapłacisz o 1/5 ceny więcej.

Idąc tą drogą czemu kościół nie płaci czemu są zawody uprzywilejowane które po 15 latach idą na emeryturę a ty musisz dymać do 65lat itd gdzie ta sprawiedliowść ja się pytam kur..mać

OSZUKALI MNIE

86032305.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

ad.2 Jak dla wszystkich to dla wszystkich - Kościół też.

Haha :good:

No ale starsza Pani sprzedająca jajeczka tej kasy mieć nie powinna - nie przesadzajcie ze Wszystkimi :wink4:

Mowimy o instytucjach ktore opodatkowane juz dawno wybudowalyby nam milion km autostrad itp :przebiegly:

:polew: :polew: :polew:

to niby tak jak podatek od paliwa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po prostu chciałbym żeby się coś zmieniło, nawet w perspektywie czasu, ale żeby była ta zmiana i dała do zrozumienia politykom, że ludzie myślący istnieją i widzą co się dzieje, Ci rządzą źle to ich zmieniamy, zobaczymy co inni zrobią -> żeby nie stracić stołka będą się starać

u Nas tego nie ma, z powodów które wcześniej wymieniałem

jakbym miał taką moc to wprowadziłbym politykom prowizyjną wypłatę pensji, zależną od tego co zrobili

myślę, że to fajnie motywacyjnie by działało :decayed:

Kamil ja też chcę zmian jak chyba każdy , zmian oczywiście na lepsze ale realnie oceniam sytuację i widzę że w tych wyborach nie ma na to szans i dlatego taką podjąłem decyzję. Napieralski faktycznie był najbliższy mojej ocenie człowieka który powienien być prezydentem z tych kandydatów którzy startowali ale to co podawali w sądażach to nie robiło złudzeń ale zaznaczam że nie była to osoba którą popierałem był to najsensowniejszy wybór żeby w Polsce było coś innego niż ostatnie 4lata. Ale teraz pewnie zobaczymy jak Bronka lub Jarka poklepuje po plecach ze słowami no to teraz na niego zagłosuj ja już swoje wziąłem. :confused4: i to by mnie zagotowało. To jest moja decyzja jeśli jest takich ludzi więcej to nie wina ich mętalności tylko braku zaufania. Gdyby Napieralski był Ok to po I turze powiedziałby dziękuję za głosy i do następnych wyborów a swoich wyborców i poparcia nikomu nie odsprzedam i wtedy powiedziałbym że gość jest OK i żałuję że na niego nie głosowałem ale tak pewnie nie będzie bo to polityka i tu wszystko na wszystko da się wymienić.

jakbym miał taką moc to wprowadziłbym politykom prowizyjną wypłatę pensji, zależną od tego co zrobili

myślę, że to fajnie motywacyjnie by działało :decayed:

:> nie jesteś pierwszy z takim pomysłem ale oni sobie sami na siebie takiego bata nie skręcą a tak być powinno jak w każdej firme jest zarząd jakiś biznes plan itp. i rada nadzorcza itp i są rozliczani ze swoich działań na bierząco

Kandydaci startują z "programami" do wyborów proszę bardzo konkrety co gdzie i kiedy chcesz zrobić żeby było ludziom lepiej. Masz program to powinieneś wiedzieć też jak to wdrożyć w życie w danych realiach a nie że po wyborach się już nie da bo strajki bo związki bo tamci głodują tamci nie piją a ci z koleji piją za dużo :naughty: itp.

Po wyborach powinni ich punkt po punkcie zgodnie z terminarzem rozliczać z tego co obiecali nie dotrzymanie wylotka z wilczym biletem bez prawa powrotu do władzy przez kilka lat wtedy miało by to sens co obiecują przed wyborami a tak są gruszki na wierzbie tylko po to żeby ludzi omamić a co będzie potem to już jakoś poleci byle się załapać.

Ale już się nie spierajmy bo każdy ma swoje zdanie ale tego się jednoznacznie ocenić nie da co jest większym złem nie głosowanie czy głosowanie w dobrej wierze powiedzmy z możliwym kiepskim w przyszłości skutkiem

Właśnie jest Portugalia-Korea i aktualny wynik to 5:0 :naughty:

Później Chile - Szwajcaria, Hiszpania - Honduras

Hiszpania jest wieczorem po 20? bo to bym zobaczył ?

to nie jest kwestia mentalnosci tylko sprawiedliwosci.

Dowiesz się co to za sprawiedliwość przy pierwszej wizycie po wprowdzeniu kas o ile jedna plombka nie zaboli to już większa protetyka może ci zrobić dużo większy wir w baku jak zapłacisz o 1/5 ceny więcej.

Idąc tą drogą czemu kościół nie płaci czemu są zawody uprzywilejowane które po 15 latach idą na emeryturę a ty musisz dymać do 65lat itd gdzie ta sprawiedliowść ja się pytam kur..mać

OSZUKALI MNIE

86032305.jpg

oczywiscie, kosciol tez bym opodatkowal - jako jeden z pierwszych.

Zalegalizowalbym dziwki, z nakazem co miesiecznego odbywania badan i rowniez OPODATKOWAL, wywalil zwolnienie z podatku dla zagranicznych molohów które ciagle zmieniaja nazwe i tysiac innych pomysłow, no ale to nierealne....kurde a moze ja pojde na prezydenta :polew: :polew: :polew:

p.s. placac za korone 9000pln czy 10800pln nie robi juz wiekszego znaczenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalegalizowalbym dziwki, z nakazem co miesiecznego odbywania badan i rowniez OPODATKOWAL,

:polew: :polew: :polew: :polew:

i wprowadziłbym ich usługi do ulg podatkowych tak żeby sobie można np. 3lody w miesiącu odpisać od podatku lub np. wciagnąć w koszty :naughty:

p.s. placac za korone 9000pln czy 10800pln nie robi juz wiekszego znaczenia :D

Eeee. Karol coś Ci się wartości i chyba zera pomieszały bo nawet inplanty są dużo tańsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglada sprawa zrobienia zamka zeby pasowal ori kluczyk?? Bo sie zastanawiam czy nie wziasc kasy z AC i nie robic wogóle zamka tylko otwieranie z pilota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglada sprawa zrobienia zamka zeby pasowal ori kluczyk?? Bo sie zastanawiam czy nie wziasc kasy z AC i nie robic wogóle zamka tylko otwieranie z pilota :)

ja zamek usunąłem. - wkładkę. Auto otwiera się tylko z pilota , a kluczykiem tylko bagażnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglada sprawa zrobienia zamka zeby pasowal ori kluczyk?? Bo sie zastanawiam czy nie wziasc kasy z AC i nie robic wogóle zamka tylko otwieranie z pilota :)

ja zamek usunąłem. - wkładkę. Auto otwiera się tylko z pilota , a kluczykiem tylko bagażnik

To masz tylko z pilota mozliwosc?Czy masz w klepie zamek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no napisałem Ci wyżej że auto można otworzyć tylko z pilota. Wkładka została tylko w klapie bagażnika. Wejść do auta może jedynie zbijając szybę i wczołgując się do środka bo drzwi po rozbiciu szyby nie ma szans otworzyć - podwójne ryglowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak Ci sie rozkoduja piloty, skonczy bateria to wybijesz szybe??!!! :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak Ci sie rozkoduja piloty, skonczy bateria to wybijesz szybe??!!! :wallbash:

Jedyna opcja :wink4: Dzieki nex za info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak Ci sie rozkoduja piloty, skonczy bateria to wybijesz szybe??!!! :wallbash:

Mam 2 piloty. A poza tym tak jak mówisz. Zresztą prawdopodobieństwo jest znikome żeby coś się rozkodowało, a dla mnie to lepsze zabezpieczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos chętny na żaróweczki LED postojowe ? oprócz Boserona i Jerzyka ?

Jaka cena?Nie trzeba nic rezac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tukan u Ciebie jest podwójne ryglowanie? Tzn jak się zamkniesz w aucie z pilota to czy możesz otworzyć drzwi pociągając za klamkę/wewnątrz oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos mi ostatnio opowiadal ze wloski CANAL + oferuje przesyl w jakiejs najnowszej generacji rozdzielania meczu i ogladaja mecz bez vuvuzelli :)

w ogole to Viva Espana wkoncu zaczela grac...choc przeciwnik kiepski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy konkretnie Włoski, ale na pewno jakiś tam testuje najnowszą technologię transmisji tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos mi ostatnio opowiadal ze wloski CANAL + oferuje przesyl w jakiejs najnowszej generacji rozdzielania meczu i ogladaja mecz bez vuvuzelli :)

w ogole to Viva Espana wkoncu zaczela grac...choc przeciwnik kiepski...

w internecie można kupić zagłuszacze vuvuzeli, mówili w tv :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos mi ostatnio opowiadal ze wloski CANAL + oferuje przesyl w jakiejs najnowszej generacji rozdzielania meczu i ogladaja mecz bez vuvuzelli :)

w ogole to Viva Espana wkoncu zaczela grac...choc przeciwnik kiepski...

w internecie można kupić zagłuszacze vuvuzeli, mówili w tv :cool1:

vuvuzele BIG - dwa razy glosniejsze :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink4: jakaś przystawka do tv, stawiasz i cicho sza :decayed:

hahah moze pilot z funkcja MUTE :)

2:0 :)

no i warto bylo wydac 40mln EURO na Ville[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 21:38_________________________________________________....no comment...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...