Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

przewidziałem podobny wynik to znaczy pewnym było wejscie do drugiej tury tych własnie kandydatów

cwaniaczek :disgust: wszystko przewidział więc się nawet wstawać nie chciało Łukasz takie małe pytanko czaisz coś na temat najbliższej szóstki w środę w toto może być ewentualnie piątka jak możesz na PW :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dzielimy sie po połowie

Dogadamy się teraz życie na emeryturze takie drogie a tobie już widzę bliżej niż dalej :pali:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po 15 latach w mojej firmie jesteś wykolejony psychicznie jak po 30-tu w normalnej nie polecam to życie w ciągłym stresie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron no to jesteś drugą osobą przed 35 rokiem życia którą zna Cuber a będzie głosować na KACZORA :polew: :polew: :polew:

:good:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 05:22_________________________________________________

z sondaży na razie 5 procent różnicy hahahhaa yeeeeeaaah :takiego:

a gdzies Ty to widział Kaczorku :cool1:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 20:12_________________________________________________

12,5 procent różnicy Nex :wink4:

dokładnie :naughty:

Nie oglądajcie tej zakłamanej telewizji tylko sprawdźcie wyniki dziś (wczoraj były takie same), nooo nagle spadło poparcie KOMOROWSKIEMU z 12.5 proc przewagi do 4.5 nie :naughty:. Ach ten TVN :naughty:

TVP od początku prawdę mówił, no ale to przecież PiSowska telewizja :kox: :kox: i pewno w ogóle te wybory to przekręt :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema,

ja głosowałem na Napieralskiego, potrzebna jest młoda krew, która rozumie zmiany, a nie jakieś konserwatywne dziadki

szczególnie Kaczyński - konfliktowy głąb, który gada tylko o przeszłości

ja nie wiem jak można na niego głosować :wallbash:

choć pewnie i tak wygra, bo Polacy nie będą chcieli "władzy całkowitej" PO

ehh, szkoda gadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

pozwólcie ze jeszcze ja sie wypowiem, dzis nie głosowałem bo do 20.00 byłem w pracy ale...... jeszcze dwa tyg temu śmiałem sie z Kaczyńskiego i miałem iśc głosować na Komorowskiego- kazdy inny wybór to stracony głos bez sensu, lecz musze sie przyznac ze w II turze pójde na Kaczora dlaczego ?

po pierwsze nie dobrze bedzie jak PO bedzie miało monopol na władze- zero kontroli rączka ręke myje, veto prezydenta musi być to moje zdanie.

po drugie- patrze przez pryzmat pracy- PO chcaiło nam wydłużyć lata do emerytury z 15 do 25 a dokładnie schetyna, PIS jest bardziej przychylny Policji i dzieki nim mamy wieksze świadczenia. tak wiec dla mnie choc to nie mój ideał, tylko jak ktos napisał lżejsza grypa takiego dokonałem wyboru. tyle.

nex rozumiem Cie. mysle ze mam jasne argumenty dlaczego tak anie inaczej.

a dlaczego nie ? niby służba mundurowa czym się różni od innych ..... [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 08:42_________________________________________________

ale po 15 latach w mojej firmie jesteś wykolejony psychicznie jak po 30-tu w normalnej nie polecam to życie w ciągłym stresie

ciekawe stwierdzenie :gwizdanie: [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 08:43_________________________________________________

Lubię mówić to co myślę, nie boję się i tyle :good:

Czasami warto też posłuchać co inni mają do powiedzenia,

a nie na siłę wpajać własne poglądy :wink4:

Nie miej do niego pretensji , jest odbiciem swojego męża stanu :naughty::kox:

:polew:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 08:44_________________________________________________

Nex a rozmawiałeś może z politykami że tak dużo wiesz o nich czy tylko wszystko wiesz z mediów???

Ja miałem okazje rozmawiać ponad godzinę z Ziobro i przed tą rozmową uważałem go za pajaca i za takiego którego wszyscy krytykują itd. A tu gość normalny i do pogadania na różne tematy. Ale i tak mu sprzedałem nawigacje "półkola" :decayed:

A jak rozmawiałem z Ś.P Wassermanem to straszny z niego ważniak ale w końcu podkurwił mnie to włączyłem gadkę to stał i słuchał mnie z pół godziny :decayed:

ooo a widzisz ja odwrotnie myślę :naughty::polew: [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 08:45_________________________________________________

siema,

ja głosowałem na Napieralskiego, potrzebna jest młoda krew, która rozumie zmiany, a nie jakieś konserwatywne dziadki

szczególnie Kaczyński - konfliktowy głąb, który gada tylko o przeszłości

ja nie wiem jak można na niego głosować :wallbash:

choć pewnie i tak wygra, bo Polacy nie będą chcieli "władzy całkowitej" PO

ehh, szkoda gadać

masz rację
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie

Widzę że atmosfera jest gorąca po wyborach :decayed:

e tam a Ty na kogo głosowałeś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: spamerzy :>

Widzę że temat polityki zrobił się gorący :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja głosowałem na Napieralskiego, potrzebna jest młoda krew

też tak miałem zrobić bo to jedyny sensowny wybór w tej chwili między powtórką z rozrywki a schematem z Rosji ale Boseron zdradził mi wyniki :naughty: i doszedłem do wniosku że nie wrzucę "mojej złotówki" do kubeczka Napieralskiego bo on i tak ten mój głos potem przehandluje albo Jarkowi albo Bronkowi za jakieś stołki co jest już pewne:disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja głosowałem na Napieralskiego, potrzebna jest młoda krew

też tak miałem zrobić bo to jedyny sensowny wybór w tej chwili między powtórką z rozrywki a schematem z Rosji ale Boseron zdradził mi wyniki :naughty: i doszedłem do wniosku że nie wrzucę "mojej złotówki" do kubeczka Napieralskiego bo on i tak ten mój głos potem przehandluje albo Jarkowi albo Bronkowi za jakieś stołki co jest już pewne :disgust:

i to właśnie podejście mnie najbardziej zwala z nóg

"nie zagłosuje na niego bo nie ma szans" :wallbash:

jakby przynajmniej połowa tak myślących poszła i zagłosowała na Napieralskiego, to może miałby nawet więcej niż Kaczyński

a tak to mentalność Polaków zabija ten kraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"nie zagłosuje na niego bo nie ma szans" :wallbash:

jakby przynajmniej połowa tak myślących poszła i zagłosowała na Napieralskiego, to może miałby nawet więcej niż Kaczyński

a tak to mentalność Polaków zabija ten kraj

Nie mentalność kolego tylko pragmatyzm nie będę się w Rejtana bawił , matematyki nie oszukasz po cześci winnne są media ponieważ to one często już przed wyborami kreują wynik i jak taki Kowalski widzi że jego kandydat nie ma szans na wygraną i jeszcze słyszy że w sumie to startuje dla celu uzyskania profitów z uzyskanych głosów na rzecz któregoś z kandydatów w II turze to czemu się dziwisz nie bądz naiwny. Na taki stołek nikt z czystym sumieniem się nie dostaje zawsze ma za sobą jakieś sznurki za które po wyborach będą go ciągać więc tak czy siak będą kombinować jeden może mniej drugi bardziej ale ten cały teatrzyk przed wyborczy mnie już rozśmiesza. Widzę że to twoje chyba dopiero drugie wybory prezydenckie gdzie możesz oddać głos i pewnie Ci się wydaje że Polskę zmienisz , też tak miałem ale jak przejdziesz przez to jeszcze kilka razy to sam zrozumiesz że to wszystko to groteska a potem i tak Cię mają w d*pie i nie zwalaj tego na mentalność Polaków bo ludzie już nie wierzą w dobre intencje politków więc czemu się dziwisz frekwencja wyborcza odzwierciedla kulturę polityczną w naszym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"nie zagłosuje na niego bo nie ma szans" :wallbash:

jakby przynajmniej połowa tak myślących poszła i zagłosowała na Napieralskiego, to może miałby nawet więcej niż Kaczyński

a tak to mentalność Polaków zabija ten kraj

Nie mentalność kolego tylko pragmatyzm nie będę się w Rejtana bawił , matematyki nie oszukasz po cześci winnne są media ponieważ to one często już przed wyborami kreują wynik i jak taki Kowalski widzi że jego kandydat nie ma szans na wygraną i jeszcze słyszy że w sumie to startuje dla celu uzyskania profitów z uzyskanych głosów na rzecz któregoś z kandydatów w II turze to czemu się dziwisz nie bądz naiwny. Na taki stołek nikt z czystym sumieniem się nie dostaje zawsze ma za sobą jakieś sznurki za które po wyborach będą go ciągać więc tak czy siak będą kombinować jeden może mniej drugi bardziej ale ten cały teatrzyk przed wyborczy mnie już rozśmiesza. Widzę że to twoje chyba dopiero drugie wybory prezydenckie gdzie możesz oddać głos i pewnie Ci się wydaje że Polskę zmienisz , też tak miałem ale jak przejdziesz przez to jeszcze kilka razy to sam zrozumiesz że to wszystko to groteska a potem i tak Cię mają w pupie i nie zwalaj tego na mentalność Polaków bo ludzie już nie wierzą w dobre intencje politków więc czemu się dziwisz frekwencja wyborcza odzwierciedla kulturę polityczną w naszym kraju.

Pragmatyzm to rodzaj mentalności :wink4:

mimo że jestem młody (co zbytnio tu nie ma znaczenia i nie wiem czemu to tego się odwołujesz) to i tak dobrze znam historię Polski i nie zawsze to groteska

Twoje sceptyczne myślenie, nastawia Cię już na to że nic nie polepszysz i godzisz się z tym, wybierając na prezydenta kogoś kto realnie nic nie zmieni, a Ty spokojnie powiesz "wiedziałem że tak będzie, nic nie robi tylko kradnie"

jasne, ale czemu tak jest ? bo ludzie godzą się z tym, wiemy dobrze że ta partia i ta osoba kradnie, a co z tym robimy ? nic, głosujemy dalej, bo i tak jesteśmy przekonani że nic nie zmienimy !!!

błędne koło

o to mi chodzi więc śmiało mogę zwalać na mentalność Polaków, bo taki jest fakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...