Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jak zauważyliście ja zawsze mówię to co myślę i jakie mam zdanie. Nigdy się nie spouchwalam jak myślę inaczej!!! Większość z was tu to koledzy z podwórka i trzymacie się razem więc i macie wychowane wspólne poglądy. Logiczne

NEX rece opadają , skąd Ty wymylasz takie rzeczy ??? :wallbash: :wallbash: :wallbash: ludzie którzy sa na forum znają sie max 3 lata i to tylko z spotów

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cuber ale Ty się na mnie złościsz? Bo ja nic do Ciebie ani nikogo nie mam. Lubię mówić to co myślę, nie boję się i tyle :good:

Opublikowano

nigdy nie napisałem że godny jest pochówku na wawelu więc co Ty piszesz

Przeczytal jeszcze raz to co napisalem (ze to Godny maz stan).

tyle na ten temat, nie ma co dyskutowac Kazdy robi jak czuje i jak mysli , Ja niechcialbym zeby mnie ktos taki reprezentowal :hi:

Opublikowano

mmcv no i :good:.

Opublikowano

jutro trzeba posłuchać porannego WF :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jutro trzeba posłuchać porannego WF :decayed:

:naughty::good:

Opublikowano

Nex a rozmawiałeś może z politykami że tak dużo wiesz o nich czy tylko wszystko wiesz z mediów???

Ja miałem okazje rozmawiać ponad godzinę z Ziobro i przed tą rozmową uważałem go za pajaca i za takiego którego wszyscy krytykują itd. A tu gość normalny i do pogadania na różne tematy. Ale i tak mu sprzedałem nawigacje "półkola" :decayed:

A jak rozmawiałem z Ś.P Wassermanem to straszny z niego ważniak ale w końcu podkurwił mnie to włączyłem gadkę to stał i słuchał mnie z pół godziny :decayed:

Opublikowano

PABLO a mi się wydaje że ch*ja wiesz o polityce.

nex a mi się wydaje że ch*ja wiesz o polityce,

Masz jakieś tam swoje poglądy i próbujesz na siłę zainteresować tym innych, PABLO napisał co myśli to o co masz do niego pretensje MA DO TEGO PRAWO, równie dobrze Tobie od początku ktoś mógł napisać że chu.a wiesz i wogóle z Tobą niedyskutować więc siedź na czterech literach i nie naskakuj na kogoś kto pisze jakie ma zdanie, zwłaszcza że żadko pisze coś co ma sens :decayed: :decayed:

Opublikowano

Nex a rozmawiałeś może z politykami że tak dużo wiesz o nich czy tylko wszystko wiesz z mediów???

Ja miałem okazje rozmawiać ponad godzinę z Ziobro i przed tą rozmową uważałem go za pajaca i za takiego którego wszyscy krytykują itd. A tu gość normalny i do pogadania na różne tematy. Ale i tak mu sprzedałem nawigacje "półkola" :decayed:

A jak rozmawiałem z Ś.P Wassermanem to straszny z niego ważniak ale w końcu podkurwił mnie to włączyłem gadkę to stał i słuchał mnie z pół godziny :decayed:

Pablowi znajomi opowiadają co się dzieje w wielkim świecie

Opublikowano

Nex a rozmawiałeś może z politykami że tak dużo wiesz o nich czy tylko wszystko wiesz z mediów???

Ja miałem okazje rozmawiać ponad godzinę z Ziobro i przed tą rozmową uważałem go za pajaca i za takiego którego wszyscy krytykują itd. A tu gość normalny i do pogadania na różne tematy. Ale i tak mu sprzedałem nawigacje "półkola" :decayed:

A jak rozmawiałem z Ś.P Wassermanem to straszny z niego ważniak ale w końcu podkurwił mnie to włączyłem gadkę to stał i słuchał mnie z pół godziny :decayed:

Pablowi znajomi opowiadają co się dzieje w wielkim świecie

A co ty masz do tych znajomych :polew::decayed:

Opublikowano

Ja miałem okazje rozmawiać ponad godzinę z Ziobro i przed tą rozmową uważałem go za pajaca i za takiego którego wszyscy krytykują itd. A tu gość normalny i do pogadania na różne tematy.

Pablo , a o czym Ty z nim rozmawiałeś? :decayed::naughty:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 23:30_________________________________________________

A jak rozmawiałem z Ś.P Wassermanem to straszny z niego ważniak ale w końcu podkurwił mnie to włączyłem gadkę to stał i słuchał mnie z pół godziny :decayed:

no , sprzedałeś lipną navi i nie trafili na pas :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no jak o czym o GPS-ach :cool1:

Opublikowano

no jak o czym o GPS-ach :cool1:

:decayed: :decayed: :decayed::polew:

no tak .... pewnie mu Pablo wgrywał mape na BP :decayed::naughty:

Opublikowano

Ja miałem okazje rozmawiać ponad godzinę z Ziobro i przed tą rozmową uważałem go za pajaca i za takiego którego wszyscy krytykują itd. A tu gość normalny i do pogadania na różne tematy.

Pablo , a o czym Ty z nim rozmawiałeś? :decayed::naughty:

Pytałem się czy przyjedzie na spota :polew:

Kuźwa lepiej nie pytaj, mogłem to nagrać była beka wielka :decayed:

Opublikowano

no to napisz o czym gadaliście :gwizdanie:

Opublikowano

no jak o czym o GPS-ach :cool1:

:decayed: :decayed: :decayed::polew:

no tak .... pewnie mu Pablo wgrywał mape na BP :decayed::naughty:

Eee no co ty ja nie z tych :rolleyes:

Opublikowano

zaczyna się :decayed:

Opublikowano

zaczyna się :decayed:

nie można sobie PO PIS ać? :decayed:

Opublikowano

no to napisz o czym gadaliście :gwizdanie:

O nawigacjach i o tym jak lubi Wałęse :decayed:

Opublikowano

Lubię mówić to co myślę, nie boję się i tyle :good:

Czasami warto też posłuchać co inni mają do powiedzenia,

a nie na siłę wpajać własne poglądy :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.