Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: i jak Panowie dokali wyboru na Prezydenta?

nie podpuszczaj tematu :decayed:. Ja jadę głosować popołudniu, specjalnie będę dymał 70km ale obiecałem że zagłosuję :wink4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:hi:

miałes dojechac na rynek :gwizdanie: czekaliśmy :naughty:

Siemka wszystkim :hi:

Opublikowano

:hi: i jak Panowie dokali wyboru na Prezydenta?

nie podpuszczaj tematu :decayed:. Ja jadę głosować popołudniu, specjalnie będę dymał 70km ale obiecałem że zagłosuję :wink4:

Nie moghe pisac o argumentacji bo jeszcze obowiązuje cisza wyborcza :gwizdanie: , nex Ciebie udało mi sie podpuścić :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

ja właśnie mykam zagłosować :good:

Opublikowano

:hi:

ja właśnie mykam zagłosować :good:

.......... i tak nie ma szans więc sobie daruj :decayed: :decayed:

Opublikowano

siema :hi::)

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
  • Autor

:decayed:

wstałes :naughty:

Opublikowano

:hi:

ja właśnie mykam zagłosować :good:

.......... i tak nie ma szans więc sobie daruj :decayed: :decayed:

podaruje sobie co innego, twoją minę jak usłyszysz wyniki :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

i tak zadecyduje druga tura :cool1:

Opublikowano
  • Autor

No Ja własie sie zbieram oddac głos na jedynego słusznego kandydata :decayed:

Opublikowano

pierwsza tura to tylko proforma, w drugiej wazne jest kogo poprze sld psl samoobrona itd...

Opublikowano

:hi:

miałes dojechac na rynek :gwizdanie: czekaliśmy :naughty:

Siemka wszystkim :hi:

Dzwonilem do Przemiana ale On ma telefon w Heyah i nie mial zasiegu :)

a tak powaznie to dzwonilem do Niego to oddzwonil o 4 :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

ja też i masz raję ,ogólnie po co w tym miejscu kładka ?

żeby wycieczki z Izraela nie musiały mostem chodzić tylko traktem spacerowym przez kładeczkę ...

niby tak ale tam akurat nie ma co oglądać ?

nie ma, nie ma się zbuduje to będzie

Opublikowano

Panowie przy dokładaniu tempomatu, wystarczy tylko zmienić manetkę i odpowiednio podpiąć kable pod wiązkę? Czy potrzebny jest jakiś moduł.

Opublikowano

:decayed:

wstałes :naughty:

:rolleyes:

Opublikowano

Panowie przy dokładaniu tempomatu, wystarczy tylko zmienić manetkę i odpowiednio podpiąć kable pod wiązkę? Czy potrzebny jest jakiś moduł.

a masz kiere multifunkcyjna albo podgrzewana??

Opublikowano

nie, ale mam obszytą skórą :polew:. Ale tak serio to chce tylko wiedzieć czy potrzebuje jakiś moduł czy to polega tylko na odpowiednim podpięciu wiązki kabli wraz z manetką - taka manetka na allegro z wiązką kosztuje 200zł. Oczywiście gaz elektroniczny

Opublikowano

nie, ale mam obszytą skórą :polew:. Ale tak serio to chce tylko wiedzieć czy potrzebuje jakiś moduł czy to polega tylko na odpowiednim podpięciu wiązki kabli wraz z manetką - taka manetka na allegro z wiązką kosztuje 200zł. Oczywiście gaz elektroniczny

to musisz jeszcze modul wymienic i najprawdopodobniej tasme, calosc powinna Cie wyniesc okolo 300-400pln

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.