Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Cuber godnie reprezentował swój kraj, nie chapał pod siebie jak inni

:wallbash: :wallbash: :wallbash: Sorry ale chyba w innych krajach żyjemy :shocked: :shocked: :shocked:

skąd wiesz że nie chapał? skąd wiesz że inni chapali ? :wallbash: :wallbash: :wallbash: wypisujesz jakies stereotypy :gwizdanie:

zresztą koncze rozmowe na tematy polityczne bo to nie ma sensu , Jarus już pokazał na co go stac będąc premierem :gwizdanie: wszyscy na podsłuchach , inwigilacja, prowokacje i rozliczanie emerytów z przeszłośći a nic konkretnego w przyszłość ale jak widac tego niekt nie zauważa a 40 % osób które głosowały na niego to tylko i wyłacznie z litości ale jak wiemy Polacy to obłudni ludzie czego przykładem był 10 Kwietnia :cool1:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cuber wiesz co mnie śmieszy? To że śmiali się z J.Kaczyńskiego że nie ma konta że żyje z matką itp. Bo ku***a się nie chapał jak inni. Nie każdy politykę przekłada na zyski. Ja mam takie zdanie o nim i koniec. I tak będzie PREZYDENTEM :kox:

Opublikowano

Nie jestem za Jarkiem, ale jestem anty wiki wpadka Bronek. :)

Na II ture nie ide.

Demokracja polega m.in na wyrazaniu wlasnego zdania, prawa do wyboru. Ale coz to za demokracja, gdy wybieramy miedzy jedna grypa, a druga.. :wink4:

Opublikowano

ykk 100 razy byś wolał Kaczyńskiego niż Bronka taka prawda, bynajmniej tak widać po twojej niechęci do platformy

Opublikowano

Demokracja polega m.in na wyrazaniu wlasnego zdania, prawa do wyboru. Ale coz to za demokracja, gdy wybieramy miedzy jedna grypa, a druga.. :wink4:

No niestety... :thumbdown:

Opublikowano

nex nie wypowiadaj sie za mnie. :)

Opublikowano

Panowie trzeba było założyć nowy wątek o polityce bo pewnie niektórzy mają dość polityki a tym bardziej tutaj na krakowskich :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ykk 100 razy byś wolał Kaczyńskiego niż Bronka taka prawda, bynajmniej tak widać po twojej niechęci do platformy

wytłumacz dlaczego :wink4:

ps. i dlaczego wypowiadasz sie za kogoś ? :mysli:

Opublikowano

Cuber godnie reprezentował swój kraj, nie chapał pod siebie jak inni.

masz bardzo krotka pamiec lub nie wiesz o konkretnej liczbie stanowisk [wysokich, dobrze platnych] panstwowych, na ktore L.K. desygnowal swoich ludzi.

PKO BP, NBP, ORLEN, PZU, TVP... i wiele innych.

Opublikowano

Kaczynski to zlo :decayed: :decayed: :decayed:

a tak pozatym to prezydent w Polsce pelni bardziej funkcje reprezentacyjna, niz jakakolwiek inna (a ten to juz napewno bedzie Vetowal co sie da) i jak Nas brat Jarka kompromitowal na arenie miedzynarodowej to wszyscy boki zrywail , jak zmarl tragicznie to nagle wszyscy go pokochali i teraz beda glosowac na jego brata bo tamten byl fajny bo zginol ... -obluda jak Cuber powiedzial .

Opublikowano

Kaczynski to zlo :decayed: :decayed: :decayed:

a tak pozatym to prezydent w Polsce pelni bardziej funkcje reprezentacyjna, niz jakakolwiek inna (a ten to juz napewno bedzie Vetowal co sie da) i jak Nas brat Jarka kompromitowal na arenie miedzynarodowej to wszyscy boki zrywail , jak zmarl tragicznie to nagle wszyscy go pokochali i teraz beda glosowac na jego brata bo tamten byl fajny bo zginol ... -obluda jak Cuber powiedzial .

Dokładnie mam takie same zdanie, tragiczna śmierć wszystko "nagle" zmieniła :gwizdanie:

Opublikowano

a ja mam wrażenie że pośmiewiskiem była jego postrzegana wizja. Że był niskiego wzrostu, że śmiesznie mówił, że naśladowali go inni, że prezydentowa nie była piękna (w przeciwieństwie do kandydata KOMOROWSKIEGO) :polew:. Ale to nie to się liczy w polityce. Dla mnie to był godny mąż stanu. Wasze zdanie jest wasze. Czas pokaże żebyście tylko nie płakali. Macie małe pojęcie na temat liberału co poniektórzy[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 22:51_________________________________________________PABLO a mi się wydaje że ch*ja wiesz o polityce. Interesujesz się nią ?? czy tylko jak są wybory.

Idę spać bo mnie to już męczy i nie będę się wykłócał. Jak to już ktoś napisał - wolność narodu

Opublikowano
  • Autor

Dla mnie to był godny mąż stanu.

moment a o kim Ty piszesz ? :mysli: przeciez rozmawiamy o Jarku a nie o Lechu :gwizdanie:

Opublikowano

a ja mam wrażenie że pośmiewiskiem była jego postrzegana wizja. Że był niskiego wzrostu, że śmiesznie mówił, że naśladowali go inni, że prezydentowa nie była piękna (w przeciwieństwie do kandydata KOMOROWSKIEGO) :polew:. Ale to nie to się liczy w polityce. Dla mnie to był godny mąż stanu. Wasze zdanie jest wasze. Czas pokaże żebyście tylko nie płakali. Macie małe pojęcie na temat liberału co poniektórzy[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 22:51_________________________________________________PABLO a mi się wydaje że ch*ja wiesz o polityce. Interesujesz się nią ?? czy tylko jak są wybory.

Idę spać bo mnie to już męczy i nie będę się wykłócał. Jak to już ktoś napisał - wolność narodu

Średnio się interesuje i nie będę się interesował bo dość się nasłuchałem o tych wszystkich polityczkach co robią i co robili :gwizdanie:

Opublikowano

:good: :good: :good: OK OK OK czekamy na II turę :kox: :kox:

DOBRANOC

Cuber inaczej byś mówił jak byś nie miał firmy i inaczej prosperował :naughty: :naughty:

Tomasz wie co mówi a nie jest głupi i ma doświadczenie

Opublikowano

nex... takie pytanie mam czy jak sie okaze (moze sie juz okazalo tylko nic nie pisza przed wyborami :wink4: ) ze to L. Kaczynski byl bezposrednio odpowiedzialny za smierc tych osob to dalej bedziesz mowil ze to Godny maz stanu... godny by pochowano go na Wawelu... :gwizdanie:

Opublikowano

nigdy nie napisałem że godny jest pochówku na wawelu więc co Ty piszesz :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:. Na ten temat się nie wypowiadam. Ktoś miał takie życzenie, a ktoś się zgodził i to uszanuj[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 23:04_________________________________________________normalnie kampania się zrobiła :kox: :kox:.

Dobranoc

Opublikowano

nex , okazujesz emocje jak typowy pisowski aparatczyk :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Cuber inaczej byś mówił jak byś nie miał firmy i inaczej prosperował :naughty: :naughty:

firma nie jest wyznaczkiem :wallbash:

Nex sorry ale nie chce mi sie z Tobą gadać bo wedle mnei nie rozumiesz wielu rzeczy ,starasz sie wpoić innym jakże błedne Swoje teorie i to nie po raz pierwszy, na siłe chcesz wykreowac z kogoś męża stanu :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

aha jeszcze jedno... nie jeden tu głosował na Kaczyńskiego ale też nie każdy ma odwagę się przyznać. Jak zauważyliście ja zawsze mówię to co myślę i jakie mam zdanie. Nigdy się nie spouchwalam jak myślę inaczej!!! Większość z was tu to koledzy z podwórka i trzymacie się razem więc i macie wychowane wspólne poglądy. Logiczne

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.