Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja jak bym kupował auto za takie pieniądze to musiałbym się dobrze zastanowić czy A4 B7 czy A6 C6 bo obie mi się podobają w sedanach :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja jak bym kupował auto za takie pieniądze to musiałbym się dobrze zastanowić czy A4 B7 czy A6 C6 bo obie mi się podobają w sedanach :kox:

ja bym wybrał A6 :wink4:

Opublikowano

Pablo co ty z tymi sedanami jeszcze c6 to ok ale b7 :no:

Mojemu tacie też bardziej leżało C6 niż b7 sam wcześniej maił c5. Mysle że to przychodzi z wiekiem, a napewną famili :cool1:, nie oszukujmy sie a4 to nie ejst samochód rodzinny. Ja wogóle miałem mieć golfa gti, ale spalanie trochę przerażało.

Opublikowano

Pablo co ty z tymi sedanami jeszcze c6 to ok ale b7 :no:

Mojemu tacie też bardziej leżało C6 niż b7 sam wcześniej maił c5. Mysle że to przychodzi z wiekiem, a napewną famili :cool1:, nie oszukujmy sie a4 to nie ejst samochód rodzinny. Ja wogóle miałem mieć golfa gti, ale spalanie trochę przerażało.

i masz teraz audi ktore pali tyle co golf :naughty:

Opublikowano

:hi: wszystkim rodowitym krakusom :decayed:

Piotrek, Łukasz :good:

:decayed:

:hi:

Piotrek podbij mi aukcje, link masz na gg :wink4:

nie , znowu sobie zapomnisz wycofać i będzie tak jak ostatnio że kupiłem Twoje kino domowe :decayed:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2010, 14:57_________________________________________________dzisiaj idealna pogoda do pracy :)

Opublikowano

Pablo co ty z tymi sedanami jeszcze c6 to ok ale b7 :no:

Mojemu tacie też bardziej leżało C6 niż b7 sam wcześniej maił c5. Mysle że to przychodzi z wiekiem, a napewną famili :cool1:, nie oszukujmy sie a4 to nie ejst samochód rodzinny. Ja wogóle miałem mieć golfa gti, ale spalanie trochę przerażało.

Bez przesady. Dzięki za meila :notworthy:

i masz teraz audi ktore pali tyle co golf :naughty:

Opublikowano

Pablo co ty z tymi sedanami jeszcze c6 to ok ale b7 :no:

Mojemu tacie też bardziej leżało C6 niż b7 sam wcześniej maił c5. Mysle że to przychodzi z wiekiem, a napewną famili :cool1:, nie oszukujmy sie a4 to nie ejst samochód rodzinny. Ja wogóle miałem mieć golfa gti, ale spalanie trochę przerażało.

Bez przesady. Dzięki za meila :notworthy:

i masz teraz audi ktore pali tyle co golf :naughty:

prosz

Opublikowano

Tomek i wybrałeś laptopa ?

Opublikowano

:hi: przez dwa dni zrobiłem 1 tyś kilometrów kupując felgi od S5 ,ogólnie ludzie to są oszuści :evil: i oczywiście nie kupiłem :evil:

Karol :notworthy: znów ,kolejna która to wis.... :gwizdanie:

Opublikowano

Szczególnie w tej branży handlujący częściami używanymi, nie zdarza się żeby coś było takie jak się chce i w opisie

Opublikowano

Szczególnie w tej branży handlujący częściami używanymi, nie zdarza się żeby coś było takie jak się chce i w opisie

:good: oszuści ale uwierz mi to było MEGA co gość mówił przez tel.a co było na miejscu [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2010, 20:59_________________________________________________http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35798,8035657,Kladka_polaczyla_dwa_brzegi_Wisly.html
Opublikowano

wreszcie jakis dobry mecz[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2010, 21:13_________________________________________________

Szczególnie w tej branży handlujący częściami używanymi' date=' nie zdarza się żeby coś było takie jak się chce i w opisie

[/quote'] :good: oszuści ale uwierz mi to było MEGA co gość mówił przez tel.a co było na miejscu [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2010, 20:59_________________________________________________http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35798,8035657,Kladka_polaczyla_dwa_brzegi_Wisly.html

jechalem dzis tamtedy na rowerze i myśle że po drugiej str mostu tez powinna taka kładka powstać

Opublikowano

ja też i masz raję ,ogólnie po co w tym miejscu kładka ?

Opublikowano

ja też i masz raję ,ogólnie po co w tym miejscu kładka ?

żeby wycieczki z Izraela nie musiały mostem chodzić tylko traktem spacerowym przez kładeczkę ...
Opublikowano

ja też i masz raję ,ogólnie po co w tym miejscu kładka ?

żeby wycieczki z Izraela nie musiały mostem chodzić tylko traktem spacerowym przez kładeczkę ...

niby tak ale tam akurat nie ma co oglądać ?
Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Piotrek, Łukasz :good:

nie ma za co- zapomniałes mi zpałacić za taryfe :decayed:

:hi: i jak Panowie dokali wyboru na Prezydenta?

odnośnie tematu co lepsze b7 czy c6 skłaniam sie do opcji a6, a4 jest ciasna i to jej najwieksza wada, chodzi mi głównie o tylne siedzenia, C6 to rodzinny samochód i nawet nie ma co porównywać bije na głowe A4 ale to tylko moje subiektywne odczucia

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.