Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

teraz czytałem coś że wystarczy manetka razem z wiązką, na allegro koszt około 150-200zł. Po założeniu pozostaje tylko zakodować do komputera funkcje tempomatu i można śmigać.

EDIT:

Podobno w ASO manetka z wiązką ~~250zł :shocked:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Melduje się po weselichu :kox:

Opublikowano

teraz czytałem coś że wystarczy manetka razem z wiązką, na allegro koszt około 150-200zł. Po założeniu pozostaje tylko zakodować do komputera funkcje tempomatu i można śmigać.

EDIT:

Podobno w ASO manetka z wiązką ~~250zł :shocked:

Witam ja zakładałem tempomat miesiąc temu i musiałem wymienić moduł pod kierownicą bo miałem 8E0 953 549 F. F i S nie obsługuje tempomatu

Wymieniłem moduł na 8E0 953 549 Q z B7 i zakodowałem i wszystko hula http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_wymiana_modulu_kierownicy_pod_tempomat_kierownice_multifunkcyjna-t23501.0.html

Opublikowano

Panowie, jakiego VAG kupić? Żeby był dobry no i cena za niego mnie nie zjadła?

Mam już dość płacenia po 50 zł za podpięcie.... :)

Ktoś może polecić mi coś sensownego?

Opublikowano

Jest temat o VAGach.

Opublikowano

Właśnie, nie mogę znaleźć, a wiem, że tutaj nie są naliczane posty :chytry:

Dobra znalazłem, ale jestem :wallbash:

Opublikowano

Panowie, jakiego VAG kupić? Żeby był dobry no i cena za niego mnie nie zjadła?

Mam już dość płacenia po 50 zł za podpięcie.... :)

Ktoś może polecić mi coś sensownego?

pirackiego :decayed:

Opublikowano

Może być legalny, bo i tak muszę kupić kabel :confused4:

A wiem, że przydałby mi się w domu

Opublikowano

nie wiem czy wiesz ale ori kabel jeden z naszych kolegów płacił 1600zł za sam kabel

Opublikowano

80 PLN dawałem za kabel na płaszowie :wink4:

Opublikowano

Hmm... ale chyba jest jakiś zamiennik :evil:

No dobra to już wiem, że kabel 80 zł

Ale jakie oprogramowanie do tego polecacie?

Kupić jakieś tanie na allegro, czy poszukać(przecież tak niemożna co ja w ogóle pisze :wallbash:) z licencja torrent albo rapidshare?

Opublikowano

soft jest w komplecie z kablem

Opublikowano

Pewnie jako jeden z niewielu mam taki problem, otóż nie składa mi się tylna kanapa a potrzebuje miejsca aby włożyć tak kabel od anteny CB 20100620392.jpg

moje pytanie to jak to rozebrać :)

Mówiłem do niej czule ale nie działa

Dobrało udało mi się... chociaż dalej nie wiem kto w naszych czasach produkuje samochód bez składanej tylnej kanapy ;/

Opublikowano

włosi :confused4:

Opublikowano

włosi :confused4:

:wallbash:

Opublikowano

Ten bubel, niestety audi wypuściło... :thumbdown: nie udało mi się przebić do środka samochodu... ale znalazłem zastępcze miejsce dla anteny... z tym, że mimo wszystko szumi jak przekraczam 120 km/h :wallbash:

Opublikowano

Siema dzis w krk kolo godziny 15 na Armii Krajowej włamali mi sie h*je doauta :wallbash: rozjebali mi zamek w drzwiach klemke uszkodzili i troche drzwi :kwasny: cos ich musiało społoszyc bo nie weszli do srodka bo nic z wnetrza nie zniklo i stacyjki nie ruszyli.Co za kutasy :wallbash:

Opublikowano

Siema dzis w krk kolo godziny 15 na Armii Krajowej włamali mi sie h*je doauta :wallbash: rozjebali mi zamek w drzwiach klemke uszkodzili i troche drzwi :kwasny: cos ich musiało społoszyc bo nie weszli do srodka bo nic z wnetrza nie zniklo i stacyjki nie ruszyli.Co za kutasy :wallbash:

;(

Współczuje... a niedawno w którejś z motoryzacyjnych gazetek czytałem, że benzyn nie kradną

Opublikowano

tu nie chodziło o kradziez tylko o włamanie do autka, Tukan siedze w pracy trzeba było przedzwonić to byśmy sie tym zajęli , wiem ze sznsa znikoma ale zawsze jakaś jest [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 19:08_________________________________________________ :mysli: a moze i lepiej zrobiłeś bo bys mi tylko roboty niepotrzebnie dodał :decayed:

Opublikowano

tu nie chodziło o kradziez tylko o włamanie do autka, Tukan siedze w pracy trzeba było przedzwonić to byśmy sie tym zajęli , wiem ze sznsa znikoma ale zawsze jakaś jest [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 19:08_________________________________________________ :mysli: a moze i lepiej zrobiłeś bo bys mi tylko roboty niepotrzebnie dodał :decayed:

Mam Ac wiec nie wzywalem nikogo bylem umowiony na gokraty,wiec brak czasu na czekanie :wink4: Ale dzieki
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.