Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

wracjąc do tematu polityki to oddanie głosu a Napieralskiego niestety było głosem straconym bo taką sytuacje mozna było łatwo przewidzieć, społeczeństwo polskie jest przewidywalne i biorąc pod uwage fakt ze zyjemy w kraju gdzie 95% społeczeńśtwa to katolicy wiadomo było na kogo będą głosowali. Jezeli sokół nie chcesz dopuścić do władzy Kaczyńskiego to oddanie głosu na Bronka dało by mu wygrana w I turze.

Czy kiedykolwiek którys z Was odczuł na własnej skórze zmiane Prezydenta, coś sie zmeiniło? podejrzewam ze nie wiec po co te wszystkie spory.

Napieraslki podobała mi sie jego kampania wyszedł naprzeci młodym, kampania w internecie na plus, prezentuje sie bardzo dobrze ale ludzie nie chcą takiego młodego Prezydenta, potrzebny jest ktoś z doświadczeniem i tak to Polacy postrzegają. Dla mnie jego uśmiech jest fałszywy i nieszczery moze dlatego ze pamiętam go jeszcze sprzed kampani Gość sie zmeinił o 180 stopni pytanie czy to wiarygodne.[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 22:09_________________________________________________Panowie dzis otwierając maske samochodu urwałem sobie ten uchwyt co jest na końcu linki :wallbash: jak teraz otworzyć maske i jak to naprawić ktos wie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Boseron

po pierwsze: po co zaglądałeś pod maskę, audi się nie psuje :decayed:

po drugie może przydac się wyżynarka albo wiertarka :tongue4:

Hiszpanie nic nie grają mają szczęście że to był honduras, jak będą tak grac z chile to niech pakują walizki do domu. Jedynie to Via coś grał ale tez pod koniec opadał z sił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zieluch nie pier..l tylko podsuń jakis pomysł :tongue4:

chciałem dolac płynu do spryskiwaczy bo od dzis mam nową szybe przednią i jest cacy tylko nie mam jak jej opłukać :wallbash:

podczas nieobecności siemiana który pewnie by wiedzial co zrobić zieluch musisz go godnie zastępować :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedziałbym Ci ale nie głosowałeś na Napieralskiego :decayed:

http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010/aktualnosci/,1,3301891,aktualnosc.html[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 22:37_________________________________________________

ogłoszenia daje się gdzie indziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zieluch nie pier..l tylko podsuń jakis pomysł :tongue4:

chciałem dolac płynu do spryskiwaczy bo od dzis mam nową szybe przednią i jest cacy tylko nie mam jak jej opłukać :wallbash:

podczas nieobecności siemiana który pewnie by wiedzial co zrobić zieluch musisz go godnie zastępować :wink4:

miałem to samo. Jeśliu urwałeś sam plastikowy uchwyt to wez kombinerki i pociągnij za tą kulke na końcu linki (albo jak jest na niej jeszcze ten urwany uchwyt to za niego pociągnij) i maska się otworzy. Uchyt trzeba kupić w ASO. Nie jest drogi. Łatwo się go wymienia.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sokół ja wogóle nie głosowałem na nikogo bo byłem w pracy cały dzień :decayed: ale dzięki za chęci wiedziałem ze moge na Ciebie liczyć :decayed:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 22:54_________________________________________________i zjwił sie siemian i dał wyczerpującą odpwoedz, dzięuje Marku zawsze wiesz kiedy włączyć forum :decayed: ( chyba za dużo wazeliny w ty stwierdzeniu) :wink4:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 22:55_________________________________________________wiesz co napieraslki miał najfajniejszego w kampani- te dwie d*py co rozkręcały impreze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ze głosujac na jakiegokolwiek kandydata i tak głosuje sie na figurke ktora podlega pod wciaz od czasow okraglego stolu tych samych ludzi, niestety brak świeżej krwi, takie mydlenie oczu że niby cośnowego, a to wciążte same gęby

[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 23:04_________________________________________________zieluch od dzis os4 noramlnie masz w itunes :)[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 23:11_________________________________________________http://www.ibood.com/pl/pl

panowie nie wiem czy znacie strone czasem mozna cos fajnego trafic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ze głosujac na jakiegokolwiek kandydata i tak głosuje sie na figurke ktora podlega pod wciaz od czasow okraglego stolu tych samych ludzi, niestety brak świeżej krwi, takie mydlenie oczu że niby coś nowego, a to wciąż te same gęby

Słuchaj nawet jak by sie pojawiła nowa gęba tzw świeża krew to jak myślisz czy była by niezależna nie wydaj mi się była by tylko marionetka sterowana z tylnego stołka :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ze głosujac na jakiegokolwiek kandydata i tak głosuje sie na figurke ktora podlega pod wciaz od czasow okraglego stolu tych samych ludzi, niestety brak świeżej krwi, takie mydlenie oczu że niby coś nowego, a to wciąż te same gęby

Słuchaj nawet jak by sie pojawiła nowa gęba tzw świeża krew to jak myślisz czy była by niezależna nie wydaj mi się była by tylko marionetka sterowana z tylnego stołka :kwasny:

że właśnie to powiedziałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron ja jestem praktycznie caly czas na forum bo pada deszcz... :kwasny: :kwasny: :kwasny: Działa wam teraz gg??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron ja jestem praktycznie caly czas na forum bo pada deszcz... :kwasny: :kwasny: :kwasny: Działa wam teraz gg??

ne chodz ja mam kadu ale mi wlasnie wyje..ło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron ja jestem praktycznie caly czas na forum bo pada deszcz... :kwasny: :kwasny: :kwasny: Działa wam teraz gg??

mam nadzieje ze w sierpniu nie bedzie tam padać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 23:04_________________________________________________zieluch od dzis os4 noramlnie masz w itunes :)[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010,

Tak już ściągnąłem ale nie zauwazyłem na moim większych róznic, nie mam wielozadaniowości :confused4:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 10:29_________________________________________________

Kadu rulez :)) ale nie dziala :(

Adium rlz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...