Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

ups [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 10:13_________________________________________________

http://www.worldcarfans.com/110062326969/switzer-performance-builds-900-hp-ethanol-gtr Japończycy twierdzili że nie da się tuningować GTR, zapomnieli o tym powiedzieć Szwajcarom

co tam do Twojego S4

no ba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

gruszka czy ty masz cos wspolnego ze sklepem tanecznym na karmelickiej prowadzonym przez Darka K. ? :mysli: pytam bo to mój sąsiad z osiedla :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruszka czy ty masz cos wspolnego ze sklepem tanecznym na karmelickiej prowadzonym przez Darka K. ? :mysli: pytam bo to mój sąsiad z osiedla :naughty:

pytasz prywatnie czy służbowo? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruszka czy ty masz cos wspolnego ze sklepem tanecznym na karmelickiej prowadzonym przez Darka K. ? :mysli: pytam bo to mój sąsiad z osiedla :naughty:

pytasz prywatnie czy służbowo? :naughty:

:polew: :polew:

zawsze lepiej się upewnić. To że sąsiad to może zmyłka taktyczna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś dla siemiana :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś gdzie tanio dostane szybe do opla corsy b z montażem ? oprócz Jaana[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 14:24_________________________________________________nie aktualne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś dla siemiana :kox:

Jarko przecież to nawet podwędzone nie jest.... :wink4::decayed:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 15:30_________________________________________________uuuu dwaa padłem :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helou :hi:

Wczoraj mi pajac pod domem w dupci zaparkował :disgust: zderzaczek klapa wydech lampa nadkole i takie tam plastiki

Dzisiaj byłem w ubezpieczalni zgłosić szkodę słyszeliście o polerowaniu lamp przy ich uszkodzeniu (jest podrapana) ? bo chyba otworzę taką działalność skoro coś takiego przyznają już oficjalnie bo ja się z taką ofertą nie spotkałem oczywiście wiadomo o co chodzi ale szkłem mi chcą d upę wytrzeć np. klape tylną - szpachla i lakier do połowy :ranting1: masakra a jak mi za miesiąc ktoś z nowu wjedzie w dupe to powiedzą że element naprawiany więc zaniżą wartość eeehhh..... Polsko jeszcze nie mam wyceny bo jutro mają go oglądać od spodu więc będę dymił jak skończą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helou :hi:

Wczoraj mi pajac pod domem w dupci zaparkował :disgust: zderzaczek klapa wydech lampa nadkole i takie tam plastiki

Dzisiaj byłem w ubezpieczalni zgłosić szkodę słyszeliście o polerowaniu lamp przy ich uszkodzeniu (jest podrapana) ? bo chyba otworzę taką działalność skoro coś takiego przyznają już oficjalnie bo ja się z taką ofertą nie spotkałem oczywiście wiadomo o co chodzi ale szkłem mi chcą d upę wytrzeć np. klape tylną - szpachla i lakier do połowy :ranting1: masakra a jak mi za miesiąc ktoś z nowu wjedzie w dupe to powiedzą że element naprawiany więc zaniżą wartość eeehhh..... Polsko jeszcze nie mam wyceny bo jutro mają go oglądać od spodu więc będę dymił jak skończą

gdzie masz ubezpieczone? Ja miałem już 3 szkody i za każdym razem wszystko kwalifikowali do wymiany (czasem aż sam byłem zdziwiony bo wydawało mi się że nie trzeba- ryśnięty tylny zderzak) ja jestem ubezpieczony w PZU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włosi do domu :polew:

ps. pojeba.... ten Mundial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było z mojej winy idzie z jego OC InterRisk

aaa no tak OC.. Oj o InterRisk nie słyszalem jeszcze dobrego zdania[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 17:43_________________________________________________3:1 :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiłem dzis szkode,oni potrzebuja notatke z poliscji ze zgłosiłem włamanie :gwizdanie: Moge teraz zgłosic ze w niedizele bylo włamanie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiłem dzis szkode,oni potrzebuja notatke z poliscji ze zgłosiłem włamanie :gwizdanie: Moge teraz zgłosic ze w niedizele bylo włamanie??

Możesz zgłosić że włamanie było dziś. To i tak Ty ustalasz co i gdzie oni tylko robią notatkę i zobaczą auto. Za 3 miesiące dostaniesz pismo że sprawcy nie ustalono i sprawa zostaje umorzona. Powiedz że potrzebujesz notatkę do AC. Ja też kiedyś byłem z audi na policji bo myślałem że nie traci się % :). Jedź na swój oddział policji i powiedz co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...