Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zieluch Wariat, istny szaleniec :)

e tam :good:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 21:29_________________________________________________http://sport.interia.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/news/pol-miliarda-wydane-a-stadionu-wciaz-nie-ma,1501503 :shocked:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W drugiej połowie lipca uderzam do Zakopanego może małopolanie z Krakowa i okolic podpowiedzą, która trasa najlepiej śmigać z Elbląga:

a) W-wa - Radom - Kraków - Zakopane (684km)

B) W-wa - Częstochowa - Zakopane (740km)

c) czy może jedynką - przez Toruń - Łódź - Częstochowa - Zakopane (716km)

a może jakieś skróty kruczki w dojeździe?

Zaklepaną mam miejscówkę za 200zł/doba ze śniadaniami i obiado-kolacją dla 2 dorosłych i dzieci 2,5 i 3,5 lat - czy to dobra cena?

Mam jeszcze namiar na pokój za 100zł/doba bez wyżywienia.

Co warto tam zobaczyć i odwiedzić - jakieś propozycje?

Opublikowano
  • Autor

a) W-wa - Radom - Kraków - Zakopane (684km)

:good:

zalezy w który dzien jedziesz to wtedy mozna podpowiedziec jak sie przez Kraków przebić :cool1:

Opublikowano

W drugiej połowie lipca uderzam do Zakopanego może małopolanie z Krakowa i okolic podpowiedzą, która trasa najlepiej śmigać z Elbląga:

a) W-wa - Radom - Kraków - Zakopane (684km)

B) W-wa - Częstochowa - Zakopane (740km)

c) czy może jedynką - przez Toruń - Łódź - Częstochowa - Zakopane (716km)

a może jakieś skróty kruczki w dojeździe?

Zaklepaną mam miejscówkę za 200zł/doba ze śniadaniami i obiado-kolacją dla 2 dorosłych i dzieci 2,5 i 3,5 lat - czy to dobra cena?

Mam jeszcze namiar na pokój za 100zł/doba bez wyżywienia.

Co warto tam zobaczyć i odwiedzić - jakieś propozycje?

Ja jak śmigam do Wawy to przez Częstochowe 50 wiecej km ale 2 pasy cały czas

cena niewygórowana ok zależy gdzie jest ta miejscówka

a co zobaczyć to zalezy jakie wypoczynek preferujesz

Opublikowano

D.wieczór :)

tak szlifowałem maskę 2000 na wodę ale powiem szczerze że chyba przejde najpierw na 1200 bo więcej rys ściągnie. Dostałem właśnie 3m i chyba dzisiaj zacznę pracę na 3m. Papier na wodę tylko będę używał przy mocniejszych zarysowaniach. Tak sama pasta wystarczy

No powiem Ci że Dżygit jesteś bo 1200 to bym raczej nie startował chyba że masz jakąś głęboką rysę ale całej powierzchni bym tym nie robił. 2000 pod polerkę jak masz dużo małych rys Ok ale jak tylko chcesz usunąć takie drobne to pasta powinna wystarczyć bo z papierem to sie możesz przejechać. Weź arkusz poskładaj go na dwa razy wtedy zrobi Ci się taka packa wilekości ręki (polecam papier Wirka) i jedziesz jak tylko poczujesz że Ci papier chwyta tzn. że już jest mat pilnuj się bo woda zmyla i pracuj na całej dłoni bo jak będziesz przyciskał samymi palcami to jeszcze gorzej porysujesz

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

a) W-wa - Radom - Kraków - Zakopane (684km)

:good:

zalezy w który dzien jedziesz to wtedy mozna podpowiedziec jak sie przez Kraków przebić :cool1:

Poniedziałek :mysli: - myślę jechać w nocy więć w Krakowie jakoś z rana.

Ja jak śmigam do Wawy to przez Częstochowe 50 wiecej km ale 2 pasy cały czas

cena niewygórowana ok zależy gdzie jest ta miejscówka

a co zobaczyć to zalezy jakie wypoczynek preferujesz

Trzeba się będzie dostosować pod dzieci....

Opublikowano
:hi: ależ gorąco dzisiaj :cool1:
Opublikowano

c) czy może jedynką - przez Toruń - Łódź - Częstochowa - Zakopane (716km)

Jak nocą to tak bym jechał :)

Zapytaj na Pomorskich którędy chłopaki na zloty do BT pomykają :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:siema:

Opublikowano

Moze dzis podjade na spota,jak zdaze :)

Opublikowano

Moze dzis podjade na spota,jak zdaze :)

:hi:

a jak dziś z frekwencją będzie ? bo do 20.00 w pracy siedze potem moze zawitam ale nie audi

Opublikowano
  • Autor

Ja bede na spocie ale do 20-15 później trza na meczyk jechac do domku :decayed:

Opublikowano

a jak dziś z frekwencją będzie ?

dobre pytanie :wink4: Fakt jest dzis mecz wiec chyba nie przyjade :gwizdanie:
Opublikowano

własnie mecz zapomniałem, to nie przjezdzam :wink4:

Opublikowano
  • Autor



:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

Policjant zatrzymuje do kontroli samochód w którym jedzie młode małżeństwo z dzieckiem. Daje kierowcy alkomat.

- 0,8 promila - odczytuje wynik.

- Panie władzo, macie zepsuty alkomat - odpowiada stanowczo kierowca. - Niech żona dmuchnie.

- Pańska żona też ma 0,8 promila - mówi po chwili policjant.

- Macie zepsute urządzenie i koniec. Niech dziecko dmuchnie.

- 0,8 promila - mówi policjant i zwraca się do kolegi:

- Janek, alkomat nam się zepsuł.

Samochód odjeżdża, a kierowca mówi do żony:

- Widzisz, kochanie, mówiłaś, żeby Kubusiowi nie dawać. Zobacz - jemu nie zaszkodziło, a nam pomogło. :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.