Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ogr , słyszałeś o Józku? :(:confused4:

słyszałem :confused4:

_________________________________________________

:hi:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 10:41_________________________________________________pod galerią też jest kurtyna :wink4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:bry:
Opublikowano

:bry:

:bry:
Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 11:53_________________________________________________Panowie , ma ktoś dojście do jakiegoś ducato, sprintera lub czegoś podobnego? :mysli:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 11:53_________________________________________________Panowie , ma ktoś dojście do jakiegoś ducato, sprintera lub czegoś podobnego? :mysli:

Ale co chcesz ? [br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 12:28_________________________________________________Oddali mi kasę za karty pojazdu :good:
Opublikowano

http://wyborcza.pl/1,75478,8139133,To_juz_jest_wojna_pod_krzyzem.html

szok, co trzeba mieć w głowie żeby takie rzeczy robić

sekciarze i tyle.....

Ogólnie to mam takie wrażenie że w PL odbywa się teraz konflikt pokoleniowy.

Starzy - PIS

Młodzi-PO

oczywiście zachowując jakiś tam błąd statystyczny :)[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 12:43_________________________________________________

:hi:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 11:53_________________________________________________Panowie , ma ktoś dojście do jakiegoś ducato, sprintera lub czegoś podobnego? :mysli:

Ale co chcesz ?

podjechać po coś do Warszawy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

http://wyborcza.pl/1,75478,8139133,To_juz_jest_wojna_pod_krzyzem.html

szok, co trzeba mieć w głowie żeby takie rzeczy robić

Kaczyński przed wyborami był taki.....ułozony , grzeczny i dowcipny a teraz kawał skurwy.... :wallbash:

a sekciarze to juz przesdzaja z pilnowaniem krzyża no masakra :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

http://wyborcza.pl/1,75478,8139133,To_juz_jest_wojna_pod_krzyzem.html

szok, co trzeba mieć w głowie żeby takie rzeczy robić

Kaczyński przed wyborami był taki.....ułozony , grzeczny i dowcipny a teraz kawał skurwy.... :wallbash:

a sekciarze to juz przesdzaja z pilnowaniem krzyża no masakra :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:good:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 13:03_________________________________________________

http://wyborcza.pl/1,75478,8139133,To_juz_jest_wojna_pod_krzyzem.html

szok, co trzeba mieć w głowie żeby takie rzeczy robić

sekciarze i tyle.....

Ogólnie to mam takie wrażenie że w PL odbywa się teraz konflikt pokoleniowy.

Starzy - PIS

Młodzi-PO

oczywiście zachowując jakiś tam błąd statystyczny :)[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 12:43_________________________________________________

:hi:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 11:53_________________________________________________Panowie , ma ktoś dojście do jakiegoś ducato, sprintera lub czegoś podobnego? :mysli:

Ale co chcesz ?

podjechać po coś do Warszawy :wink4:

kiedy ?
Opublikowano

dzisiaj wieczoram albo jutro rano :gwizdanie:

Opublikowano

http://wyborcza.pl/1,75478,8139133,To_juz_jest_wojna_pod_krzyzem.html

szok, co trzeba mieć w głowie żeby takie rzeczy robić

Kaczyński przed wyborami był taki.....ułozony , grzeczny i dowcipny a teraz kawał skurwy.... :wallbash:

a sekciarze to juz przesdzaja z pilnowaniem krzyża no masakra :wallbash: :wallbash: :wallbash:

masakra z tym kolesiem już wypowiedziałem się w wątku POLITYKA .... nie zagłębiam się w te sprawy za bardzo ale dzisiaj to już mnie wkurwił :decayed:
Opublikowano

dzisiaj wieczoram albo jutro rano :gwizdanie:

k... lipa dziś jadę nad morze :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 13:21_________________________________________________http://moto.onet.pl/1619409,1,unikatowe-bmw-autem-specjalnej-troski,artykul.html?node=2

Opublikowano

no to lipa :(

o której wyjeżdzasz?

Opublikowano

Dobrze krzyż ma stać!!!!!!!!!!!! Jak by był w krk też bym pilnował :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

koledzy, ma ktoś może g-techa ?

Opublikowano
:hi: w te 38stopni :)
Opublikowano

Trzeniu nie bądz "Pani ważniak" i podaj mi nick tego kolesia ;)

proszeeeeeeee :rolleyes:

Opublikowano
:siema::JC_fan: Wszystkim :)
Opublikowano

:siema::JC_fan: Wszystkim :)

:hi:

Opublikowano

Trzeniu nie bądz "Pani ważniak" i podaj mi nick tego kolesia ;)

proszeeeeeeee :rolleyes:

złota , nie znam kolesia. Żartowałem , nie znasz mnie? :wink4:

Sokół coś pisał że to znajomy Pabla ale czy to prawda to ja nie wiem :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.