Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

tak działał Kaczyński w kampani

dobrze że dodałes bo coś mi nie pasowało :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak działał Kaczyński w kampani

dobrze że dodałes bo coś mi nie pasowało :kox:

:polew: :polew:

Cuber kiedy nowa fura?

_________________________________________________

Kamil z konieczności poznałem ostatnio Twojego Tate :)

Opublikowano

Kamil z konieczności poznałem ostatnio Twojego Tate :)

dalej piecze? :naughty::decayed:

Opublikowano

Kamil z konieczności poznałem ostatnio Twojego Tate :)

dalej piecze? :naughty::decayed:

może zapiec Ciebie buźka jak cie Kamil dorwie za takie gadanie :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 01:36_________________________________________________Jeśli ktoś jest na kupnie nawigacji z średniej półki cenowej to jest za***ista okazja http://www.euro.com.pl/nawigacja-samochodowa-gps/becker-traffic-assist-z203.bhtml

Dzisiaj musiałem przecenić u siebie z 1249zł na 699zł bo zrobili taką cenę w euro.

Nawigacja z wyższej półki i nie kupimy jej taniej na allegro :naughty:

Ma za***iście czuły moduł GPS, dobry procek, Bluetooth oraz wielki plus że jest całkowicie odblokowana czyli jest możliwość wgrania innych map :)

Dziękuje za uwagę :D:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Wąski masz ten silnik jeszcze? BPW?

Opublikowano

Wąski masz ten silnik jeszcze? BPW?

nie wiem :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 08:54_________________________________________________widzeli

http://www.fotomaciek.cba.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=157&Itemid=34

Opublikowano

Wąski masz ten silnik jeszcze? BPW?

nie wiem :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 08:54_________________________________________________widzeli

http://www.fotomaciek.cba.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=157&Itemid=34

fotka nr 1 i wszystko jasne.

Robert, a dalbys rade sie dowiedziec? :naughty:

Opublikowano

Wąski masz ten silnik jeszcze? BPW?

nie wiem :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 08:54_________________________________________________widzeli

http://www.fotomaciek.cba.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=157&Itemid=34

fotka nr 1 i wszystko jasne.

Robert, a dalbys rade sie dowiedziec? :naughty:

ale cały silnik ? czy sama głowica ?
Opublikowano

ale cały silnik ? czy sama głowica ?

kompletna glowica z walkiem

Opublikowano

240 .... na jakich kółkach i na jakiej drodze....

Opublikowano

oj tam oj tam :>

oczywiscie oj tam dotyczylo czegos innego a nie wypadku

Opublikowano

240 .... na jakich kółkach i na jakiej drodze....

gdzieś ok 200 km/h bo tarcza zegarów jest obrócona :tongue4: ale sie rozdupcył :confused4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

To se też machne :decayed:

:hi:

Opublikowano

:hi:

mogłyby się już skończyć te upały :przebiegly:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 13:18_________________________________________________

Kamil z konieczności poznałem ostatnio Twojego Tate :)

dalej piecze? :naughty::decayed:

może zapiec Ciebie buźka jak cie Kamil dorwie za takie gadanie :gwizdanie:

przecież żartowałem Pani ważniak :kox:

a z Kamilem to ja mogę flaszkę wypić a nie się bić , nie każdy rozwiązuje problem mięśniami , no chyba że inaczej nie umie :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 13:20_________________________________________________ja pierdziele :shocked: ale rozwalony :(

a widzieli ofiarę? bez butów...

Ciekawe dlaczego tak często w wypadkach śmiertelnych ludzie wypadają z butów :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi: prosto z Chorwacji. Dawid jak tam sprawy się mają z Twoim silniczkiem?
Opublikowano

:hi: :hi: :hi: prosto z Chorwacji. Dawid jak tam sprawy się mają z Twoim silniczkiem?

Odsylam glowice..

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.