Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

cóż za konwersacja :decayed:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 14:19_________________________________________________Pablo Gamoniu

http://www.przyciemnianieszyb.krakow.pl/

No i co gamoniu dzwoniłem i biorą 600zł :polew:

A jeszcze ciekawe jak robią :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 14:27_________________________________________________

Pablo a co napisałem że w Krakowie robią CO ? TAK ?

Napisałeś że to samo mają w krk a może taniej to Ci odpowiedziałem że się raczej się mylisz, jak wiesz kto robi taniej i przynajmniej tak samo to Ci kupię flaszkę :polew:

to zapi.... do sklepu bo robię tam od kilku lat :wink4: i wiem co mówię w przeciwieństwie do CIEBIE :polew:

To mi załatw rabat jak u nich robisz, to będzie flaszka :naughty::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

to dzwoń dalej :polew: dzwoń kolego dzwoń :polew:

dzwoneczkiem najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO to nie masz tam akurat znajomych że chcą 600?

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo przyznaj się że chciałeś poprostu przewietrzyć lakier bo Twoje auto dawno nie pamięta tak dalekiej wyprawy :decayed::tongue4::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także podziękował :hi: za "sprawdzone" porady :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo przyznaj się że chciałeś poprostu przewietrzyć lakier bo Twoje auto dawno nie pamięta tak dalekiej wyprawy :decayed::tongue4::wink4:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 14:31_________________________________________________

PABLO to nie masz tam akurat znajomych że chcą 600?

:hi:

TZW KOLEGÓW :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo przyznaj się że chciałeś poprostu przewietrzyć lakier bo Twoje auto dawno nie pamięta tak dalekiej wyprawy :decayed::tongue4::wink4:

Siemian ty zastanów się co piszesz bo nie masz pojęcia kto i ile jeździ :naughty:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 14:32_________________________________________________Dobra spadam bo widzę że nie ma z kim tu pisać.

Nara :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo przyznaj się że chciałeś poprostu przewietrzyć lakier bo Twoje auto dawno nie pamięta tak dalekiej wyprawy :decayed::tongue4::wink4:

Siemian ty zastanów się co piszesz bo nie masz pojęcia kto i ile jeździ :naughty:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 14:32_________________________________________________Dobra spadam bo widzę że nie ma z kim tu pisać.

Nara :hi:

Ale Pablo to że zostawiłeś 4 ślady na asfalcie nie oznacza że jechałeś tamtędy cztery razy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: o ku@#$A :kox::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz chciałbym się zapytać, czy jest mozliwość abym podjechał gdzieś w Krakowie z niedziałjacym tempomatem. Elektryk aktywował wszystko niby wszystko dział a czujniki też sie nie załącza. wyjeżdżam na wczasy i zależy mi na czasie. Please

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale śmiesznie :decayed:

:decayed:

:decayed:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 16:47_________________________________________________

to dzwoń dalej :polew: dzwoń kolego dzwoń :polew:

dzwoneczkiem najlepiej

osz kurvva :shocked: tekst miesiąca :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze dziewice

:JC_fan: masakra jak byście głosowali na kaczuchę to by tego nie było już raz księżyc zaje..li więc ze słońcem by sobie pewnie też poradził a tak to mamy słonce peru :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :>

Widze że miłość kwitnie kolegów klubowiczów do siebie wzajemnie... :gwizdanie:

A tak poważnie wiecie może kto z klubu ma zakład samochodowy na ul.Samozwańca???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...