Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cóż za konwersacja :decayed:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 14:19_________________________________________________Pablo Gamoniu

http://www.przyciemnianieszyb.krakow.pl/

No i co gamoniu dzwoniłem i biorą 600zł :polew:

A jeszcze ciekawe jak robią :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 14:27_________________________________________________

Pablo a co napisałem że w Krakowie robią CO ? TAK ?

Napisałeś że to samo mają w krk a może taniej to Ci odpowiedziałem że się raczej się mylisz, jak wiesz kto robi taniej i przynajmniej tak samo to Ci kupię flaszkę :polew:

to zapi.... do sklepu bo robię tam od kilku lat :wink4: i wiem co mówię w przeciwieństwie do CIEBIE :polew:

To mi załatw rabat jak u nich robisz, to będzie flaszka :naughty::D

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to dzwoń dalej :polew: dzwoń kolego dzwoń :polew:

dzwoneczkiem najlepiej

Opublikowano

cóż za konwersacja :decayed:

Jak c**j :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

PABLO to nie masz tam akurat znajomych że chcą 600?

:hi:

Opublikowano

Pablo przyznaj się że chciałeś poprostu przewietrzyć lakier bo Twoje auto dawno nie pamięta tak dalekiej wyprawy :decayed::tongue4::wink4:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew::kox:
Opublikowano

Także podziękował :hi: za "sprawdzone" porady :polew:

Opublikowano

Pablo przyznaj się że chciałeś poprostu przewietrzyć lakier bo Twoje auto dawno nie pamięta tak dalekiej wyprawy :decayed::tongue4::wink4:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 14:31_________________________________________________

PABLO to nie masz tam akurat znajomych że chcą 600?

:hi:

TZW KOLEGÓW :polew:
Opublikowano

Pablo przyznaj się że chciałeś poprostu przewietrzyć lakier bo Twoje auto dawno nie pamięta tak dalekiej wyprawy :decayed::tongue4::wink4:

Siemian ty zastanów się co piszesz bo nie masz pojęcia kto i ile jeździ :naughty:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 14:32_________________________________________________Dobra spadam bo widzę że nie ma z kim tu pisać.

Nara :hi:

Opublikowano

Pablo przyznaj się że chciałeś poprostu przewietrzyć lakier bo Twoje auto dawno nie pamięta tak dalekiej wyprawy :decayed::tongue4::wink4:

Siemian ty zastanów się co piszesz bo nie masz pojęcia kto i ile jeździ :naughty:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 14:32_________________________________________________Dobra spadam bo widzę że nie ma z kim tu pisać.

Nara :hi:

Ale Pablo to że zostawiłeś 4 ślady na asfalcie nie oznacza że jechałeś tamtędy cztery razy :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: o ku@#$A :kox::decayed:
Opublikowano

Jeszcze raz chciałbym się zapytać, czy jest mozliwość abym podjechał gdzieś w Krakowie z niedziałjacym tempomatem. Elektryk aktywował wszystko niby wszystko dział a czujniki też sie nie załącza. wyjeżdżam na wczasy i zależy mi na czasie. Please

Opublikowano

ale śmiesznie :decayed:

Opublikowano

ale śmiesznie :decayed:

:decayed:
Opublikowano

ale śmiesznie :decayed:

:decayed:

:decayed:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 16:47_________________________________________________

to dzwoń dalej :polew: dzwoń kolego dzwoń :polew:

dzwoneczkiem najlepiej

osz kurvva :shocked: tekst miesiąca :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Cze dziewice

:JC_fan: masakra jak byście głosowali na kaczuchę to by tego nie było już raz księżyc zaje..li więc ze słońcem by sobie pewnie też poradził a tak to mamy słonce peru :naughty:

Opublikowano

Hej :>

Widze że miłość kwitnie kolegów klubowiczów do siebie wzajemnie... :gwizdanie:

A tak poważnie wiecie może kto z klubu ma zakład samochodowy na ul.Samozwańca???

Opublikowano

ja , w czym mogę pomóc? :mysli:

Opublikowano

potrzebuje jego nick klubowy :rolleyes:

Opublikowano

potrzebuje jego nick klubowy :rolleyes:

kolega Pabla :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.