Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 10:21_________________________________________________ :hi:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 10:24_________________________________________________ :hi:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 10:24_________________________________________________ :hi:
Opublikowano
:polew: teraz zauważyłem że dałem 2 razy :hi: , ale ze mnie kapelusz :decayed:
Opublikowano

A już myślałem że to kolejna akcja "drzewko" :decayed:

Opublikowano

Bossi a jaki Price?

poszło na pw :tongue4:

Opublikowano

Bossi a jaki Price?

poszło na pw :tongue4:

mam nadzieję że rozliczysz z US VAT oraz podatek z tego tytułu :naughty: bo jak nie to .............. :decayed:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 10:53_________________________________________________

A już myślałem że to kolejna akcja "drzewko" :decayed:

nie , nie :wink4: zupełnie nieświadomie to zrobiłem :) starość nie radość :>

Opublikowano
  • Autor

Dzien dobry wszystkim :decayed:

Opublikowano

Trzeniek pokaze Ci PIT-a :decayed:

aha Ty masz price X 2 bo stac Cię :decayed::tongue4:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 11:08_________________________________________________

Dzien dobry wszystkim :decayed:

cześc Zielony Ludku

Opublikowano
  • Autor

cześc Zielony Ludku

czesc Niebieski ludku :naughty:

Opublikowano

hehe niebieski nie mylić z filoetowym tym bardziej ze jestem czarny bo kiedyś byłem czerwony :decayed:

Opublikowano

Boseron a Ty nie byles czasem rozowy???

Jarko ramki sa u Pepaxa juz dawno wiec jak cos to wiesz co robic?! :)

Siema Zieloniutki

Opublikowano

Boseron a Ty nie byles czasem rozowy???

różowy to jestem tylko w różowej landrynce :wink4:

Opublikowano

Boseron a Ty nie byles czasem rozowy???

różowy to jestem tylko w różowej landrynce :wink4:

oj tam oj tam :polew:

Opublikowano

Mam pytanko, kiedy będzie następny spocik? I czy ktoś mógłby mi pomóc w sprawie tempomatu na spocie?

Opublikowano

w następny wtorek jest spot - zapraszam w imieniu wszystkich

co do tempomatu to się nie przejmuj , jasne że pomożemy i jak trzeba to naprawimy wspólnymi siłami :wink4:

chcesz też zVAGować auto kolego? bo jeśli tak to napisz wcześniej żeby ktoś zabrał kabel ze sobą :)[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 19:04_________________________________________________tak działał Kaczyński w kampani :decayed:

Opublikowano

Chętnie bym zVagował. Byłem dzisiaj u "szpeca" od elektroniki - uaktywnił w silniku tempomat, sprawdził czujniki za przeproszeniem pedałów, manetka pokazuje że działa, błędów niema a tempomat dalej milczy. wziął kase za analize komputerową i się poddał. tempomat jest fabryczny.

O której spocik i gdzie?

Opublikowano

wszystko masz napisane

Opublikowano

Fakt trochę się zamotałem wszystko jest napisane. Taki dzień mam zwariowany nie dość że mi krzywo założyli tapicerkę po wymianie mechanizmu (600 zł z robocizną) szyby to jeszcze ten tempomat też skasował mnie za analize a nie zrobił tego co chciałem :angry:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 19:40_________________________________________________Słuchajcie dobrzy ludzie, spocik jest we wtorek a ja wyruszam we wtorek na wczasy, czy jest możliwość abym do kogoś podjechał np w niedziele, poniedzialek aby mi pomógł zanalizować ten tempomat co z nim nie tak ????? :embarrassed:

Opublikowano

To może i spocik zrobimy w niedzielę :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.