Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie gdzie można kupić przejściówkę do zasilania radia. Mam oryginalne radio GAMMA i tam są 2 kostki po 8 pin a potrzebuje redukcje do radia PIONEER które ma 1 kostkę 16 pin.

Nawet dziś[br]Dopisany: 13 Lipiec 2010, 16:02_________________________________________________kupię to w MM?? Na allegro 8zł ale nie chce mi się czekać

1122901788.jpg

Opublikowano

Zbierać się na spocik bo ja już czekam od 18:15 :P[br]Dopisany: 13 Lipiec 2010, 18:33_________________________________________________Zbierać się na spocik bo ja już czekam od 18:15 :P prosto z kryspinowa

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: Pancie
Opublikowano

Panowie gdzie można kupić przejściówkę do zasilania radia. Mam oryginalne radio GAMMA i tam są 2 kostki po 8 pin a potrzebuje redukcje do radia PIONEER które ma 1 kostkę 16 pin.

Nawet dziś[br]Dopisany: 13 Lipiec 2010, 16:02_________________________________________________kupię to w MM?? Na allegro 8zł ale nie chce mi się czekać

1122901788.jpg

nex a nie było od razu do mnie podbić z tym pytaniem, na jakim ja dziale pracuje :?: :naughty:

Kostki ISO pod Pioneera, Sony, Alpine czy Kenwood'a nie kupisz w żadnym sklepie bo takie kostki producent daje w pudełku razem z radiem, często przychodzą dresy z "ciepłymi" radiami do mnie i chcą kupić takie kostki pod radio a więc mówię kupisz tylko na allegro albo na giełdzie ewentualnie firma HAMA robi kostki pod ori wejścia do radia ale ciężko to kupić tylko na zamówienie, u mnie znajdziesz tylko kostki pod fabrykę auta czyli przejściówka do fabrycznej kostki która wychodzi z auta, w A4 takie były od B7 natomiast w B5 i B6 wychodzą kostki ISO czyli głośnikowa i zasilająca :wink4:

Ale może taką znajdę w moim tzw szrocie :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

nex a nie było od razu do mnie podbić z tym pytaniem, na jakim ja dziale pracuje :?: :naughty:

Jak byś nie zmieniał nr tel co miesiąc to by było łatwiej :hi:

Już nieaktualne, wczoraj kupiłem

Opublikowano

Pablo, wystarczy podjechać do profi sklepu car-audio a nie do MM :wink4:

EDIT Dopisany: 14 Lipiec 2010, 06:55

ta co Jarko zwrocil na reklamacji ;p

po 6 tygodniach w serwisie :kox::polew:

Tak tak, pewnie jakiś kolega potrzebował na tydzień na wyjazd :evil:

Opublikowano

Pablo, wystarczy podjechać do profi sklepu car-audio a nie do MM :wink4:

EDIT Dopisany: 14 Lipiec 2010, 06:55

ta co Jarko zwrocil na reklamacji ;p

po 6 tygodniach w serwisie :kox::polew:

Tak tak, pewnie jakiś kolega potrzebował na tydzień na wyjazd :evil:

to juz wiemy nawet ktory ;p

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:czesc panowie

jezeli ktoś reflektuje pobyt z rodzinką w Zakopanem służe tanim noclegiem w samym centrum- dwa mieszkanka do wyboru :wink4:

parking na furmanke,brama na pilota, mieszkanie w domku.zapraszam

[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 09:12_________________________________________________witaj Grzegorzu :wink4:

Opublikowano

:hi:czesc panowie

jezeli ktoś reflektuje pobyt z rodzinką w Zakopanem służe tanim noclegiem w samym centrum- dwa mieszkanka do wyboru :wink4:

parking na furmanke,brama na pilota, mieszkanie w domku.zapraszam

[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 09:12_________________________________________________witaj Grzegorzu :wink4:

w sierpniu :wink4:

Opublikowano

ta co Jarko zwrocil na reklamacji ;p

po 6 tygodniach w serwisie :kox::polew:

Tak tak, pewnie jakiś kolega potrzebował na tydzień na wyjazd :evil:

to juz wiemy nawet ktory ;p

Jeszcze żeby podziękował... To NIE, pecha miałem :gwizdanie:

Opublikowano

hej Rafał

Opublikowano

Bossi a jaki Price?

Opublikowano

Karol, ramki już masz może :?:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.