Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko powiedz jeszcze w którym, bo rodzice są na kupnie pralki i TV :gwizdanie:

Czy może w całej Polsce jest ta promocja :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: strzała

Dawid zdjęcia twojego silnika robione telefonem więc szału nie ma :cool1:

9d2ac4ff19544febmed.jpg

80f6853bf0927ba7med.jpg

9365f8adb87021cbmed.jpg

Dawid masakra juz mnie nic nie zdziwi w 2.0TDi widać hydrosztos nie trzymał oleju popychacz klepał szklankę aż się rozleciała na zdjęciach słabo to widać ale rozmawiałem z Markiem i tak to opisywał ciesz że to nie dół motoru bo wydatki byłby znacznie większe jak i robocizna :confused4: [br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 23:16_________________________________________________

Auto zrobione po 17h :ad: teraz tylko zostalo mycie z pyłu i wosk i foto wrzuce na forum :D:tongue4:

A zmieniałeś rękę ? raz lewą raz prawą ?

bo po 17h to pewnie gałę masz jak Pudzian od papieru byle nie jedną :naughty:

Opublikowano

Tylko powiedz jeszcze w którym, bo rodzice są na kupnie pralki i TV :gwizdanie:

Czy może w całej Polsce jest ta promocja :naughty:

Tak w całej Polsce jest akcja w razie czego możesz zawsze przedzwonić do sklepu który Cię interesuje i zapytać :wink4:

Opublikowano

zieluch prawąrączke to ma wyćwiczoną :polew::wink4::decayed:

Opublikowano

zieluch prawąrączke to ma wyćwiczoną :polew::wink4::decayed:

A co testowałeś jego prawą rękę :?: :decayed:

Opublikowano

:hi: strzała

Dawid zdjęcia twojego silnika robione telefonem więc szału nie ma :cool1:

9d2ac4ff19544febmed.jpg

80f6853bf0927ba7med.jpg

9365f8adb87021cbmed.jpg

Dawid masakra juz mnie nic nie zdziwi w 2.0TDi widać hydrosztos nie trzymał oleju popychacz klepał szklankę aż się rozleciała na zdjęciach słabo to widać ale rozmawiałem z Markiem i tak to opisywał ciesz że to nie dół motoru bo wydatki byłby znacznie większe jak i robocizna :confused4:

Mozna powiedziec szczescie w nieszczesciu. I tak glowica do wymiany... :disgust:

Opublikowano

Jest akcja w weekend teraz w MM jeśli kupujesz jedną rzecz to druga minimum 1zł tańsza będzie za pół ceny. Np dwóch kolesi kupuje konsole i jeden ps3 a drugi troszkę tańszego Xboxa to będzie go miał za pół ceny :decayed:

Jak coś to jestem w Niedziele w pracy :)

które MM?

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

dzień dobry dziewczyny :hi:

Opublikowano

:hi:

Jest akcja w weekend teraz w MM jeśli kupujesz jedną rzecz to druga minimum 1zł tańsza będzie za pół ceny. Np dwóch kolesi kupuje konsole i jeden ps3 a drugi troszkę tańszego Xboxa to będzie go miał za pół ceny :decayed:

Jak coś to jestem w Niedziele w pracy :)

które MM?

Jestem na MM2 czyli na Solvayu.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ten zderzak wisi już z pól roku. Jakiemuś wieśniakowi wydaje się że to s-line... Jeszcze jeden taki jest na allegro ale tam pisze magiczne słowo "tuning" :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

Karol :hi: podobała Ci się sztuczka :naughty:

Opublikowano

bo po 17h to pewnie gałę masz jak Pudzian od papieru byle nie jedną :naughty:

na początku faktycznie trochę ręce bolały ale już przezszło fotki chyba dzisiaj :naughty:

Opublikowano
:hi: pozdrowienia dla wszystkich klubowiczów z słonecznego Splitu
Opublikowano

chłopaki pytanie mam.....

Jakiś za przeproszeniem "sk***ysyn" pokiereszował mi kluczem drzwi na Kryspinowie..... ;(

kredka+pasta mi to pokryje czy muszę do lakiernika zapierniczać? i ile może mi za to lakiernik krzyknąć?

Zdjęcia nie są zbyt wyraźne ale da się zobaczyć co nie co.

zdjcie0028s.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.