Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie w Krakowie mogę to sprawdzić/naprawić w rozsądnej cenie?:)

Tylko jak dojść do tego który z czujników padł?:) (tył czy przód) - boję się żeby lampy nie przestawiły się w najbardziej skrajne pozycję gdy zacznę tam dłubać :/

Witam,

Szybkie pytanie apropos kseononów:) Wczoraj wracałem z trasy i na fisie wyświetliła się ikonka awarii regulacji poziomowania (mam ori ksenony) , później ten błąd już się nie pojawił a światła wg mnie świecą jak powinny... tak czy owak niepokoi mnie to;) - można zdiagnozować VAGiem czy wszystko jest z ksenonami ok? Jeżeli tak to czy ktoś w zamian za dobrego bronka byłby skłonny do sprawdzenia tegoż podczas najbliższego spotu?:)

zapewne uszkodzony czujnik wysokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

LukaszD nie panikuj to nic strasznego, mozliwe ze wszystko jest ok a tylko przez te upaly zglupial czujnik na chwile.

Mecz sredni bardzo ale liczy sie efektywnosc a nie efektownosc ;p

Jesli zostawiasz relingi i okucia okien to nie maluj felg,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli zostawiasz relingi i okucia okien to nie maluj felg,

Tak czy siak musze je pomalowac bo sa srednio polakierowane. I chyba zostane przy tym kolorze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 17:38_________________________________________________

David nie dzwoniłeś po głowicę czasem do kolesia z miejscowości Jegłowy?

prawdopodobnie tak, gdzies spod Wroclawia. Czemu pytasz?

:> mówił mi o tobie sławny już jesteś nie dziw się bo on tylko żyje z 2.0TDI mówi że ile by miał to by ich tyle sprzedał tak to ludziom pada. Mówił że się coraz bardziej to kręci bo ludzie nawieźli tego i się zaczynają problemy. Pokazywał mi hale stało jeszcze 6 szt a przywiózł miesiąc temu 24 szt. Mówi że najlepiej idą doły zespoły wałków ale praktycznie sprzedaje wszystko bo wszystko leci. Nie które rozbiera i sprzedaje na części (te co nie jest pewny przebiegu i woli nie dawać gwarancji na całość) ale jak ma z małymi przebiegami to tylko w całości coś się ponoć za bardzo mądrzyłeś :naughty: ale nie chciał mi powiedzeć dokładnie pewnie zakończyłeś w stylu Siemiana (to spier.....).

jak w stylu Siemiana to pewnie zakończył : Jestem lodowy lodowy pingwin :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 17:38_________________________________________________

David nie dzwoniłeś po głowicę czasem do kolesia z miejscowości Jegłowy?

prawdopodobnie tak, gdzies spod Wroclawia. Czemu pytasz?

:> mówił mi o tobie sławny już jesteś nie dziw się bo on tylko żyje z 2.0TDI mówi że ile by miał to by ich tyle sprzedał tak to ludziom pada. Mówił że się coraz bardziej to kręci bo ludzie nawieźli tego i się zaczynają problemy. Pokazywał mi hale stało jeszcze 6 szt a przywiózł miesiąc temu 24 szt. Mówi że najlepiej idą doły zespoły wałków ale praktycznie sprzedaje wszystko bo wszystko leci. Nie które rozbiera i sprzedaje na części (te co nie jest pewny przebiegu i woli nie dawać gwarancji na całość) ale jak ma z małymi przebiegami to tylko w całości coś się ponoć za bardzo mądrzyłeś :naughty: ale nie chciał mi powiedzeć dokładnie pewnie zakończyłeś w stylu Siemiana (to spier.....).

jak w stylu Siemiana to pewnie zakończył : Jestem lodowy lodowy pingwin :decayed: :decayed:

Dobra przyznaje sie.. :gwizdanie: Znam tego kolesia, ale Trzeniu nie mow nikomu :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo :notworthy:

Miłej podróży :wink4:

Czyzbys znowu pchnal nawigacje..? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta co Jarko zwrocil na reklamacji ;p

po 6 tygodniach w serwisie :kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Potrzebuje dojazdówkę pożyczyć na dwa tygodnie :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci moge pozyczyc dojazdówke Przemiana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka, niech ktoś weźmie VAG-a na dzisiejszego spota :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

ta co Jarko zwrocil na reklamacji ;p

jarko miał nie powiem.. No peszka :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...