Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdzie w Krakowie mogę to sprawdzić/naprawić w rozsądnej cenie?:)

Tylko jak dojść do tego który z czujników padł?:) (tył czy przód) - boję się żeby lampy nie przestawiły się w najbardziej skrajne pozycję gdy zacznę tam dłubać :/

Witam,

Szybkie pytanie apropos kseononów:) Wczoraj wracałem z trasy i na fisie wyświetliła się ikonka awarii regulacji poziomowania (mam ori ksenony) , później ten błąd już się nie pojawił a światła wg mnie świecą jak powinny... tak czy owak niepokoi mnie to;) - można zdiagnozować VAGiem czy wszystko jest z ksenonami ok? Jeżeli tak to czy ktoś w zamian za dobrego bronka byłby skłonny do sprawdzenia tegoż podczas najbliższego spotu?:)

zapewne uszkodzony czujnik wysokości

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

LukaszD nie panikuj to nic strasznego, mozliwe ze wszystko jest ok a tylko przez te upaly zglupial czujnik na chwile.

Mecz sredni bardzo ale liczy sie efektywnosc a nie efektownosc ;p

Jesli zostawiasz relingi i okucia okien to nie maluj felg,

Opublikowano

Jesli zostawiasz relingi i okucia okien to nie maluj felg,

Tak czy siak musze je pomalowac bo sa srednio polakierowane. I chyba zostane przy tym kolorze...

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 17:38_________________________________________________

David nie dzwoniłeś po głowicę czasem do kolesia z miejscowości Jegłowy?

prawdopodobnie tak, gdzies spod Wroclawia. Czemu pytasz?

:> mówił mi o tobie sławny już jesteś nie dziw się bo on tylko żyje z 2.0TDI mówi że ile by miał to by ich tyle sprzedał tak to ludziom pada. Mówił że się coraz bardziej to kręci bo ludzie nawieźli tego i się zaczynają problemy. Pokazywał mi hale stało jeszcze 6 szt a przywiózł miesiąc temu 24 szt. Mówi że najlepiej idą doły zespoły wałków ale praktycznie sprzedaje wszystko bo wszystko leci. Nie które rozbiera i sprzedaje na części (te co nie jest pewny przebiegu i woli nie dawać gwarancji na całość) ale jak ma z małymi przebiegami to tylko w całości coś się ponoć za bardzo mądrzyłeś :naughty: ale nie chciał mi powiedzeć dokładnie pewnie zakończyłeś w stylu Siemiana (to spier.....).

jak w stylu Siemiana to pewnie zakończył : Jestem lodowy lodowy pingwin :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 17:38_________________________________________________

David nie dzwoniłeś po głowicę czasem do kolesia z miejscowości Jegłowy?

prawdopodobnie tak, gdzies spod Wroclawia. Czemu pytasz?

:> mówił mi o tobie sławny już jesteś nie dziw się bo on tylko żyje z 2.0TDI mówi że ile by miał to by ich tyle sprzedał tak to ludziom pada. Mówił że się coraz bardziej to kręci bo ludzie nawieźli tego i się zaczynają problemy. Pokazywał mi hale stało jeszcze 6 szt a przywiózł miesiąc temu 24 szt. Mówi że najlepiej idą doły zespoły wałków ale praktycznie sprzedaje wszystko bo wszystko leci. Nie które rozbiera i sprzedaje na części (te co nie jest pewny przebiegu i woli nie dawać gwarancji na całość) ale jak ma z małymi przebiegami to tylko w całości coś się ponoć za bardzo mądrzyłeś :naughty: ale nie chciał mi powiedzeć dokładnie pewnie zakończyłeś w stylu Siemiana (to spier.....).

jak w stylu Siemiana to pewnie zakończył : Jestem lodowy lodowy pingwin :decayed: :decayed:

Dobra przyznaje sie.. :gwizdanie: Znam tego kolesia, ale Trzeniu nie mow nikomu :palacz:

Opublikowano

Pablo :notworthy:

Opublikowano
:hi: Paniska
Opublikowano

Pablo :notworthy:

Miłej podróży :wink4:

Opublikowano

Pablo :notworthy:

Miłej podróży :wink4:

Czyzbys znowu pchnal nawigacje..? :decayed:

Opublikowano

ta co Jarko zwrocil na reklamacji ;p

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

ta co Jarko zwrocil na reklamacji ;p

po 6 tygodniach w serwisie :kox::polew:

Opublikowano
:hi: Potrzebuje dojazdówkę pożyczyć na dwa tygodnie :gwizdanie:
Opublikowano

Ja Ci moge pozyczyc dojazdówke Przemiana :)

Opublikowano

Siema henie :>

Opublikowano
  • Autor

siemka, niech ktoś weźmie VAG-a na dzisiejszego spota :decayed:

Opublikowano

:hi:

ta co Jarko zwrocil na reklamacji ;p

jarko miał nie powiem.. No peszka :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.