Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: prosto z Chorwacji. Dawid jak tam sprawy się mają z Twoim silniczkiem?

Odsylam glowice..

zj***na?? :wallbash: :wallbash:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: prosto z Chorwacji. Dawid jak tam sprawy się mają z Twoim silniczkiem?

Odsylam glowice..

zj***na?? :wallbash: :wallbash:

gniazda wtryskow zjebane

Opublikowano

http://przyciemnianie-jaworzno.info/index.html

Zapisałem się na 30.07 i jadę przyciemnić, gość robi profi robotę bo widziałem jak chłopakom z A6 Klubu zrobił, cena z polecenia z klubu za wszystkie szyby oprócz czołowej :decayed: dla mnie 450zł także :kox:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: prosto z Chorwacji. Dawid jak tam sprawy się mają z Twoim silniczkiem?

Odsylam glowice..

zj***na?? :wallbash: :wallbash:

gniazda wtryskow zjebane

standard sprawdzam oznaczenie silnika [br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 13:55_________________________________________________

http://przyciemnianie-jaworzno.info/index.html

Zapisałem się na 30.07 i jadę przyciemnić, gość robi profi robotę bo widziałem jak chłopakom z A6 Klubu zrobił, cena z polecenia z klubu za wszystkie szyby oprócz czołowej :decayed: dla mnie 450zł także :kox:

to samo masz w Krakowie :polew: i może taniej [br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 13:55_________________________________________________http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,8139555,Fuzja_w_sieci__Allegro__Gadu_Gadu_i_Nasza_klasa_pl.html :shocked: to jest kasa
Opublikowano

Siemian jaką trasa jechałeś do chorwacji. we wtorek tez frunę.

Opublikowano

ja jezdze tutaj od lat. Obecnie moim zdaniem najlepsza droga to Czechy Autsria Słowenia Chorwacja.

Kierujesz się na Brno, Mikulov, Wiedeń, Graz, Maribor, Zagrzeb a potem już w zależności gdzie jedziesz.

Na Krk z Bielska mam 900km jakieś 6 i pól godziny jazdy.

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: prosto z Chorwacji. Dawid jak tam sprawy się mają z Twoim silniczkiem?

Odsylam glowice..

zj***na?? :wallbash: :wallbash:

gniazda wtryskow zjebane

standard sprawdzam oznaczenie silnika [br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 13:55_________________________________________________

http://przyciemnianie-jaworzno.info/index.html

Zapisałem się na 30.07 i jadę przyciemnić, gość robi profi robotę bo widziałem jak chłopakom z A6 Klubu zrobił, cena z polecenia z klubu za wszystkie szyby oprócz czołowej :decayed: dla mnie 450zł także :kox:

to samo masz w Krakowie :polew: i może taniej [br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 13:55_________________________________________________http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,8139555,Fuzja_w_sieci__Allegro__Gadu_Gadu_i_Nasza_klasa_pl.html :shocked: to jest kasa

Wąski najpierw sprawdź ceny w krk a zwłaszcza wykonanie (kto jak robi) a później mów bo widzę że nie jesteś w temacie, jak by ktoś robił w krk nawet 100zł drożej i lepiej to nie musiałbym jechać do Jaworzna.

Dużo osób od nas z klubu i A6 Klubu robiło u niego także wszystko jest sprawdzone.

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: prosto z Chorwacji. Dawid jak tam sprawy się mają z Twoim silniczkiem?

Odsylam glowice..

zj***na?? :wallbash: :wallbash:

gniazda wtryskow zjebane

standard sprawdzam oznaczenie silnika [br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 13:55_________________________________________________

http://przyciemnianie-jaworzno.info/index.html

Zapisałem się na 30.07 i jadę przyciemnić, gość robi profi robotę bo widziałem jak chłopakom z A6 Klubu zrobił, cena z polecenia z klubu za wszystkie szyby oprócz czołowej :decayed: dla mnie 450zł także :kox:

to samo masz w Krakowie :polew: i może taniej [br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 13:55_________________________________________________http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,8139555,Fuzja_w_sieci__Allegro__Gadu_Gadu_i_Nasza_klasa_pl.html :shocked: to jest kasa

Wąski najpierw sprawdź ceny w krk a zwłaszcza wykonanie (kto jak robi) a później mów bo widzę że nie jesteś w temacie, jak by ktoś robił w krk nawet 100zł drożej i lepiej to nie musiałbym jechać do Jaworzna.

Dużo osób od nas z klubu i A6 Klubu robiło u niego także wszystko jest sprawdzone.

:polew: :polew: :polew: :polew:

Pablo a skąd wiesz że tam nie robiłem :cool1: co ? mi koledzy nie muszą mówić :naughty: więc o co chodzi

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: prosto z Chorwacji. Dawid jak tam sprawy się mają z Twoim silniczkiem?

Odsylam glowice..

zj***na?? :wallbash: :wallbash:

gniazda wtryskow zjebane

standard sprawdzam oznaczenie silnika

Bede wdzieczny :wink4:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: prosto z Chorwacji. Dawid jak tam sprawy się mają z Twoim silniczkiem?

Odsylam glowice..

zj***na?? :wallbash: :wallbash:

gniazda wtryskow zjebane

facet nie robi problemów ze zwrotem kasy? co powiedział?

Opublikowano

zadzwoń do mnie o 15 :wink4:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: prosto z Chorwacji. Dawid jak tam sprawy się mają z Twoim silniczkiem?

Odsylam glowice..

zj***na?? :wallbash: :wallbash:

gniazda wtryskow zjebane

standard sprawdzam oznaczenie silnika [br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 13:55_________________________________________________

http://przyciemnianie-jaworzno.info/index.html

Zapisałem się na 30.07 i jadę przyciemnić, gość robi profi robotę bo widziałem jak chłopakom z A6 Klubu zrobił, cena z polecenia z klubu za wszystkie szyby oprócz czołowej :decayed: dla mnie 450zł także :kox:

to samo masz w Krakowie :polew: i może taniej [br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 13:55_________________________________________________http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,8139555,Fuzja_w_sieci__Allegro__Gadu_Gadu_i_Nasza_klasa_pl.html :shocked: to jest kasa

Wąski najpierw sprawdź ceny w krk a zwłaszcza wykonanie (kto jak robi) a później mów bo widzę że nie jesteś w temacie, jak by ktoś robił w krk nawet 100zł drożej i lepiej to nie musiałbym jechać do Jaworzna.

Dużo osób od nas z klubu i A6 Klubu robiło u niego także wszystko jest sprawdzone.

:polew: :polew: :polew: :polew:

Pablo a skąd wiesz że tam nie robiłem :cool1: co ? mi koledzy nie muszą mówić :naughty: więc o co chodzi

Jeśli tam robiłeś to lepiej od razu napisać, co?? :naughty:

Opublikowano

Pablo a co napisałem że w Krakowie robią CO ? TAK ?

Opublikowano

cóż za konwersacja :decayed:

Opublikowano

cóż za konwersacja :decayed:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 14:19_________________________________________________Pablo Gamoniu

http://www.przyciemnianieszyb.krakow.pl/

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :decayed:

Opublikowano

Pablo a co napisałem że w Krakowie robią CO ? TAK ?

Napisałeś że to samo mają w krk a może taniej to Ci odpowiedziałem że się raczej się mylisz, jak wiesz kto robi taniej i przynajmniej tak samo to Ci kupię flaszkę :polew:

Opublikowano

Pablo a co napisałem że w Krakowie robią CO ? TAK ?

Napisałeś że to samo mają w krk a może taniej to Ci odpowiedziałem że się raczej się mylisz, jak wiesz kto robi taniej i przynajmniej tak samo to Ci kupię flaszkę :polew:

to zapi.... do sklepu bo robię tam od kilku lat :wink4: i wiem co mówię w przeciwieństwie do CIEBIE :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.