Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

Szybkie pytanie apropos kseononów:) Wczoraj wracałem z trasy i na fisie wyświetliła się ikonka awarii regulacji poziomowania (mam ori ksenony) , później ten błąd już się nie pojawił a światła wg mnie świecą jak powinny... tak czy owak niepokoi mnie to;) - można zdiagnozować VAGiem czy wszystko jest z ksenonami ok? Jeżeli tak to czy ktoś w zamian za dobrego bronka byłby skłonny do sprawdzenia tegoż podczas najbliższego spotu?:)

zapewne uszkodzony czujnik wysokości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pokozoli :radocha: :radocha: :radocha::yeee: :yeee: :yeee: :yeee: :yeee: :yeee: :yeee:

VIVA ESPANA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA ESPANA !!!!!

:good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalecam wszystkim na spota we wtorek zabrać ciemne glasy żeby nie zostać oślepionym blaskiem zajebistości Kercziego :>

Espana OK Holendrzy grali za bardzo z buta nie podobało mi się to sędzia powinien ich połowę wypier.... a zwłaszcza tego dijonga czy kinkonga co z buta w klatę pociągnął obrońcy Hiszpańskiem fak tak z kora na całym gazie zostać zatrzymany :thumbdown:

Witam,

Szybkie pytanie apropos kseononów:) Wczoraj wracałem z trasy i na fisie wyświetliła się ikonka awarii regulacji poziomowania (mam ori ksenony) , później ten błąd już się nie pojawił a światła wg mnie świecą jak powinny... tak czy owak niepokoi mnie to;) - można zdiagnozować VAGiem czy wszystko jest z ksenonami ok? Jeżeli tak to czy ktoś w zamian za dobrego bronka byłby skłonny do sprawdzenia tegoż podczas najbliższego spotu?:)

zapewne czujnik brak styku lub wypadła adaptacjia poziomowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

David nie dzwoniłeś po głowicę czasem do kolesia z miejscowości Jegłowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

David nie dzwoniłeś po głowicę czasem do kolesia z miejscowości Jegłowy?

prawdopodobnie tak, gdzies spod Wroclawia. Czemu pytasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

David nie dzwoniłeś po głowicę czasem do kolesia z miejscowości Jegłowy?

prawdopodobnie tak, gdzies spod Wroclawia. Czemu pytasz?

:> mówił mi o tobie sławny już jesteś nie dziw się bo on tylko żyje z 2.0TDI mówi że ile by miał to by ich tyle sprzedał tak to ludziom pada. Mówił że się coraz bardziej to kręci bo ludzie nawieźli tego i się zaczynają problemy. Pokazywał mi hale stało jeszcze 6 szt a przywiózł miesiąc temu 24 szt. Mówi że najlepiej idą doły zespoły wałków ale praktycznie sprzedaje wszystko bo wszystko leci. Nie które rozbiera i sprzedaje na części (te co nie jest pewny przebiegu i woli nie dawać gwarancji na całość) ale jak ma z małymi przebiegami to tylko w całości coś się ponoć za bardzo mądrzyłeś :naughty: ale nie chciał mi powiedzeć dokładnie pewnie zakończyłeś w stylu Siemiana (to spier.....).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś się ponoć za bardzo mądrzyłeś :naughty: ale nie chciał mi powiedzeć dokładnie pewnie zakończyłeś w stylu Siemiana (to spier.....).

:no: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś się ponoć za bardzo mądrzyłeś :naughty: ale nie chciał mi powiedzeć dokładnie pewnie zakończyłeś w stylu Siemiana (to spier.....).

:no: :gwizdanie:

:polew: :polew: nie w jego stylu :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie malowac felgi na grafit czy zostawic takie jakie sa?

MALUJ :naughty:

a czego szukasz do silnika głowicy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czego szukasz do silnika głowicy ?

calej glowicy..

:gwizdanie: głowizne to mam tylko czy taką :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...