Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam,

Szybkie pytanie apropos kseononów:) Wczoraj wracałem z trasy i na fisie wyświetliła się ikonka awarii regulacji poziomowania (mam ori ksenony) , później ten błąd już się nie pojawił a światła wg mnie świecą jak powinny... tak czy owak niepokoi mnie to;) - można zdiagnozować VAGiem czy wszystko jest z ksenonami ok? Jeżeli tak to czy ktoś w zamian za dobrego bronka byłby skłonny do sprawdzenia tegoż podczas najbliższego spotu?:)

zapewne uszkodzony czujnik wysokości
Opublikowano

ESPANA!!!! :banan: :banan: :banan: :banan:

Opublikowano

No i pokozoli :radocha: :radocha: :radocha::yeee: :yeee: :yeee: :yeee: :yeee: :yeee: :yeee:

VIVA ESPANA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano
  • Autor

VIVA ESPANA !!!!!

:good: :good: :good:

Opublikowano

Zalecam wszystkim na spota we wtorek zabrać ciemne glasy żeby nie zostać oślepionym blaskiem zajebistości Kercziego :>

Espana OK Holendrzy grali za bardzo z buta nie podobało mi się to sędzia powinien ich połowę wypier.... a zwłaszcza tego dijonga czy kinkonga co z buta w klatę pociągnął obrońcy Hiszpańskiem fak tak z kora na całym gazie zostać zatrzymany :thumbdown:

Witam,

Szybkie pytanie apropos kseononów:) Wczoraj wracałem z trasy i na fisie wyświetliła się ikonka awarii regulacji poziomowania (mam ori ksenony) , później ten błąd już się nie pojawił a światła wg mnie świecą jak powinny... tak czy owak niepokoi mnie to;) - można zdiagnozować VAGiem czy wszystko jest z ksenonami ok? Jeżeli tak to czy ktoś w zamian za dobrego bronka byłby skłonny do sprawdzenia tegoż podczas najbliższego spotu?:)

zapewne czujnik brak styku lub wypadła adaptacjia poziomowania

Opublikowano

Ale spina byla caly mecz masakra.. :cool1:

Opublikowano

David nie dzwoniłeś po głowicę czasem do kolesia z miejscowości Jegłowy?

Opublikowano

David nie dzwoniłeś po głowicę czasem do kolesia z miejscowości Jegłowy?

prawdopodobnie tak, gdzies spod Wroclawia. Czemu pytasz?

Opublikowano

David nie dzwoniłeś po głowicę czasem do kolesia z miejscowości Jegłowy?

prawdopodobnie tak, gdzies spod Wroclawia. Czemu pytasz?

:> mówił mi o tobie sławny już jesteś nie dziw się bo on tylko żyje z 2.0TDI mówi że ile by miał to by ich tyle sprzedał tak to ludziom pada. Mówił że się coraz bardziej to kręci bo ludzie nawieźli tego i się zaczynają problemy. Pokazywał mi hale stało jeszcze 6 szt a przywiózł miesiąc temu 24 szt. Mówi że najlepiej idą doły zespoły wałków ale praktycznie sprzedaje wszystko bo wszystko leci. Nie które rozbiera i sprzedaje na części (te co nie jest pewny przebiegu i woli nie dawać gwarancji na całość) ale jak ma z małymi przebiegami to tylko w całości coś się ponoć za bardzo mądrzyłeś :naughty: ale nie chciał mi powiedzeć dokładnie pewnie zakończyłeś w stylu Siemiana (to spier.....).

Opublikowano

coś się ponoć za bardzo mądrzyłeś :naughty: ale nie chciał mi powiedzeć dokładnie pewnie zakończyłeś w stylu Siemiana (to spier.....).

:no: :gwizdanie:

Opublikowano

coś się ponoć za bardzo mądrzyłeś :naughty: ale nie chciał mi powiedzeć dokładnie pewnie zakończyłeś w stylu Siemiana (to spier.....).

:no: :gwizdanie:

:polew: :polew: nie w jego stylu :wink4:
Opublikowano

Panowie malowac felgi na grafit czy zostawic takie jakie sa?

Opublikowano

Panowie malowac felgi na grafit czy zostawic takie jakie sa?

MALUJ :naughty:

a czego szukasz do silnika głowicy ?

Opublikowano

a czego szukasz do silnika głowicy ?

calej glowicy..

Opublikowano

a czego szukasz do silnika głowicy ?

calej glowicy..

:gwizdanie: głowizne to mam tylko czy taką :naughty:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:bry:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.