Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Kiełbaski pod NCK-iem dają radę :naughty:

Szkoda że nia ma tam jakiegoś fajnego darmego dużego parkingu obok bo w sumie fajna miejscówa na spoty by była :kox:

Jest darmowy tylko trzeba zaparkować bliżej tej budy bo nie można na miejscach abonamentów, wczoraj nam gość mówił.

Pablo kutwa skup...

Jak Ty Sobie wyobrażasz że wbijamy na mały parking dla klientów grilla i robimy tam spota :blink:

pod NCK-iem jest gdzie auta postawić, co prawda na parking nie wpuszczają a;e przy drodze kilka furmanek sie zmieści ewentualnie zawsze mozna wjechać na tą drogę jak sie wjeżdza do statoil i w lewo taka zamknięta uliczka przy parku

Chodziło mi coś w sąsiedztwie kiełbasek...

A ten parking o którym piszesz to jak dobrze kojarzę trochę ciemny jest :mysli:

no pod nck na zime hala super

mozna sie dogadac chlopami moze zrobia upust na a4-klub tym bardziej ze to chyba jacys znajomi Jarka?! Jarko jak to?

Nie znam właścicela, a osoby które go znają i niestety nie mam z Nimi stałego kontaktu...

Myślę że przy najbliższej okazji jak coś pogadamy to coś może ugramy... Darmową herbatkę :naughty:

a to może mi sie wydawało, bo o ile dobrze kojarze to prowadzą to goście z Hutnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Cytat: KERCZI Dzisiaj o 13:43

no pod nck na zime hala super

mozna sie dogadac chlopami moze zrobia upust na a4-klub tym bardziej ze to chyba jacys znajomi Jarka?! Jarko jak to?

Nie znam właścicela, a osoby które go znają i niestety nie mam z Nimi stałego kontaktu...

Myślę że przy najbliższej okazji jak coś pogadamy to coś może ugramy... Darmową herbatkę naughty

właścicielem tego ustrojstwa jest moj kolega :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Kiełbaski pod NCK-iem dają radę :naughty:

Szkoda że nia ma tam jakiegoś fajnego darmego dużego parkingu obok bo w sumie fajna miejscówa na spoty by była :kox:

Jest darmowy tylko trzeba zaparkować bliżej tej budy bo nie można na miejscach abonamentów, wczoraj nam gość mówił.

Pablo kutwa skup...

Jak Ty Sobie wyobrażasz że wbijamy na mały parking dla klientów grilla i robimy tam spota :blink:

Normalnie wjezdzamy na parking na pół godzinki z boku nie na miejsca parkingowe gdzie ludzie mają abonamenty i po problemie, miejsca wystarczy, tak mówił wczoraj gość. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popędziłbyś sobie bobra troche po polanie co by sie przewietrzył :>

Ale zadziałało się bobr pierwszy odezwał :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze kojarzysz :wink4:

Oj to chyba nie wszyscy tam będa chcieli jechac :kox:

A mnie to wali kogo to jest i za kim jest, jedzie się tam żeby pojeść dobre jedzonko i tyle.

Jak bym miał dochodzić który klub kogo jest i za kim jest to bym nigdzie nie chodził :gwizdanie:

Był tam kumpel z dawnych lat jak pracowałem z nim na multikinie, wielki kibic hutnika hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze kojarzysz :wink4:

Oj to chyba nie wszyscy tam będa chcieli jechac :kox:

A mnie to wali kogo to jest i za kim jest, jedzie się tam żeby pojeść dobre jedzonko i tyle.

Jak bym miał dochodzić który klub kogo jest i za kim jest to bym nigdzie nie chodził :gwizdanie:

Był tam kumpel z dawnych lat jak pracowałem z nim na multikinie, wielki kibic hutnika hehe

a co NA tym multikinie robiliscie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze kojarzysz :wink4:

Oj to chyba nie wszyscy tam będa chcieli jechac :kox:

A mnie to wali kogo to jest i za kim jest, jedzie się tam żeby pojeść dobre jedzonko i tyle.

Jak bym miał dochodzić który klub kogo jest i za kim jest to bym nigdzie nie chodził :gwizdanie:

Był tam kumpel z dawnych lat jak pracowałem z nim na multikinie, wielki kibic hutnika hehe

a co NA tym multikinie robiliscie??

Pracowaliśmy przy klientach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze kojarzysz :wink4:

Oj to chyba nie wszyscy tam będa chcieli jechac :kox:

Dlatego właśnie nie chciałem o tym wspominać... :gwizdanie:

BTW Jak już to takie rarytasy mamy na meczach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeca napisałem od tak a Ty Pablo k.... jak zwykle wszytsko na powaznie i łykasz jak pelikan :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeca napisałem od tak a Ty Pablo k.... jak zwykle wszytsko na powaznie i łykasz jak pelikan :wallbash:

w koncu pracowal PRZY KLIENTACH :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeca napisałem od tak a Ty Pablo k.... jak zwykle wszytsko na powaznie i łykasz jak pelikan :wallbash:

w koncu pracowal PRZY KLIENTACH :polew: :polew: :polew:

KERCZI ty tam dobrze wiesz na czym polega praca przy klientach :naughty: :naughty: :naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, nie dosc ze nie wyspalem sie dzisiaj to jeszcze nie zrobilem z furakiem :wallbash:

Wywalal mi blad styku na prawym tylnym czujniku ABS-u, wymienilem czujnik i dalej to samo.... :wallbash:... chyba ze trzeba teraz bledy skasowac bo pamieta... ??

Znacie jakis warsztat w Kraku gdzie spawaja aluminium ??

Kurde jak ja do 6 rano wytrzymam... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakis warsztat w Kraku gdzie spawaja aluminium ??

Polecam Tespe http://www.tespa.com.pl/ - dużo precyzyjnych spawań mi tam zrobili i nie jedną drogą ramę rowerową z cieniowanymi rurami uratowali:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...