Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Co to za ciul podpala? Jakich chyba zdeka niezrównoważony koleś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert GG[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 09:27_________________________________________________Pany moze wezmiemy do szalasu do BT??? Alizma Polish Triplets - America's Got Talent 2009 Violin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Pany :hi:

Siemka Ludku, dzisiaj odbieram moje wozidlo...szykuj sie na polereczke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy macie gdzieś jakieś wtyczki aby kupic Dremela 8200 taniej niż tutaj:

http://www.contakt.pl/szlifierka-akumulatorowa-dremel-8200-245-walizka-p-6056.html?osCsid=274e3b3e74d3f3438731a4e0d0230fd9 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Pany :hi:

Siemka Ludku, dzisiaj odbieram moje wozidlo...szykuj sie na polereczke :)

Dobrze dobrze,dzisiaj jadę do domu :gwizdanie: Pozatym musi być cieplej chyba e wstawimy auto do salonu :decayed:[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 11:52_________________________________________________

Koledzy macie gdzieś jakieś wtyczki aby kupic Dremela 8200 taniej niż tutaj:

http://www.contakt.pl/szlifierka-akumulatorowa-dremel-8200-245-walizka-p-6056.html?osCsid=274e3b3e74d3f3438731a4e0d0230fd9 ?

jak ja kupowałem to jeszcze nie było chyba tych bezprzewodowych a to bardzo fajna sprawa. Nie wiem czy gdzies jest taniej ale z tego co pamiętam jak rozglądałem się za różnym sprzętem to ten sklep miał wmiare rozsądne ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też właśnie stwierdziłem że jak mam dać 300 zł za przewodowego to dołoże do aku i nie będę latał z kablem ;-) Dzięki za info ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

... dzisiaj odbieram moje wozidlo...szykuj sie na polereczke :)

:mysli: może najpierw odbierz pewny jesteś że wyszło cacy :evil:

a takie świeżo malowane elementy jak nie trzeba to lepiej z bomby nie polerować tylko poczekać aż je dobrze słonko dogrzeje i wtedy dopiero zbierać to co ewentualnie wylezie żeby nie robić tego samego dwa razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ktos chetny podskoczyc ze mna do autospeciala po autko na 14??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: nie ma ktoś jakiegoś starego zbędnego Laptopa :kox: potrzebuje coś dla koleżanki do internetu w rozsądnej cenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie miałby kto pożyczyć miernik do lakieru bo pojutrze jadę tą Alfę oglądać http://otomoto.pl/alfa-romeo-147-1-9-jtd-140-km-C17471460.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie na forum Alfy cos o niej wiedzą.

Ja tam od miernika lakieru wolę swoje oczy i umiejętności nabyte dzięki przekazaniu wiedzy od jednego z lepszych lakierników w Krakowie.

Choć to przydatne urządzenie to wprawne oko daje większą pewność.Warunek-czysty samochód.Przynajmniej odnośnie malowania ponownego.Bo czy jest szpachla czy nie to miernik się przydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie na forum Alfy cos o niej wiedzą.

Ja tam od miernika lakieru wolę swoje oczy i umiejętności nabyte dzięki przekazaniu wiedzy od jednego z lepszych lakierników w Krakowie.

Choć to przydatne urządzenie to wprawne oko daje większą pewność.Warunek-czysty samochód.Przynajmniej odnośnie malowania ponownego.Bo czy jest szpachla czy nie to miernik się przydaje.

Sam ten gość ma zakład lakierniczy i twierdzi że nie było nic ruszane z autem i nie sprowadza samochód po to by je malować.

Ten sam nr co w aukcji http://www.pf.pl/serwis/Lakiernictwo+Samochodowe+Kolodziej+Grzegorz-Samochody+-+blacharstwo,+lakiernictwo-----------ma%C5%82opolskie-C5566941B8120T1V1IP0_INF.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nikomu nie wierzę w temacie aut..wolę sam przebadać. :hi:

A5tkę też na oko sprawdzałeś :?: :D:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...