Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co to za ciul podpala? Jakich chyba zdeka niezrównoważony koleś.

Opublikowano

Robert GG[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 09:27_________________________________________________Pany moze wezmiemy do szalasu do BT??? Alizma Polish Triplets - America's Got Talent 2009 Violin

Opublikowano

Siemka Pany :hi:

Opublikowano

Siemka Pany :hi:

Siemka Ludku, dzisiaj odbieram moje wozidlo...szykuj sie na polereczke :)

Opublikowano

Siemka Pany :hi:

Siemka Ludku, dzisiaj odbieram moje wozidlo...szykuj sie na polereczke :)

Dobrze dobrze,dzisiaj jadę do domu :gwizdanie: Pozatym musi być cieplej chyba e wstawimy auto do salonu :decayed:[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 11:52_________________________________________________

Koledzy macie gdzieś jakieś wtyczki aby kupic Dremela 8200 taniej niż tutaj:

http://www.contakt.pl/szlifierka-akumulatorowa-dremel-8200-245-walizka-p-6056.html?osCsid=274e3b3e74d3f3438731a4e0d0230fd9 ?

jak ja kupowałem to jeszcze nie było chyba tych bezprzewodowych a to bardzo fajna sprawa. Nie wiem czy gdzies jest taniej ale z tego co pamiętam jak rozglądałem się za różnym sprzętem to ten sklep miał wmiare rozsądne ceny

Opublikowano

Tak też właśnie stwierdziłem że jak mam dać 300 zł za przewodowego to dołoże do aku i nie będę latał z kablem ;-) Dzięki za info ;-)

Opublikowano

:hi:

... dzisiaj odbieram moje wozidlo...szykuj sie na polereczke :)

:mysli: może najpierw odbierz pewny jesteś że wyszło cacy :evil:

a takie świeżo malowane elementy jak nie trzeba to lepiej z bomby nie polerować tylko poczekać aż je dobrze słonko dogrzeje i wtedy dopiero zbierać to co ewentualnie wylezie żeby nie robić tego samego dwa razy

Opublikowano

jest ktos chetny podskoczyc ze mna do autospeciala po autko na 14??

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: nie ma ktoś jakiegoś starego zbędnego Laptopa :kox: potrzebuje coś dla koleżanki do internetu w rozsądnej cenie
Opublikowano

Pewnie na forum Alfy cos o niej wiedzą.

Ja tam od miernika lakieru wolę swoje oczy i umiejętności nabyte dzięki przekazaniu wiedzy od jednego z lepszych lakierników w Krakowie.

Choć to przydatne urządzenie to wprawne oko daje większą pewność.Warunek-czysty samochód.Przynajmniej odnośnie malowania ponownego.Bo czy jest szpachla czy nie to miernik się przydaje.

Opublikowano

Pewnie na forum Alfy cos o niej wiedzą.

Ja tam od miernika lakieru wolę swoje oczy i umiejętności nabyte dzięki przekazaniu wiedzy od jednego z lepszych lakierników w Krakowie.

Choć to przydatne urządzenie to wprawne oko daje większą pewność.Warunek-czysty samochód.Przynajmniej odnośnie malowania ponownego.Bo czy jest szpachla czy nie to miernik się przydaje.

Sam ten gość ma zakład lakierniczy i twierdzi że nie było nic ruszane z autem i nie sprowadza samochód po to by je malować.

Ten sam nr co w aukcji http://www.pf.pl/serwis/Lakiernictwo+Samochodowe+Kolodziej+Grzegorz-Samochody+-+blacharstwo,+lakiernictwo-----------ma%C5%82opolskie-C5566941B8120T1V1IP0_INF.html

Opublikowano

Ja tam nikomu nie wierzę w temacie aut..wolę sam przebadać. :hi:

Opublikowano

Ja tam nikomu nie wierzę w temacie aut..wolę sam przebadać. :hi:

A5tkę też na oko sprawdzałeś :?: :D:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.