Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Panowie!

(...)

Jechałem Bora Komorowskiego wieczorową porą (...) więcej niż 140 km auto nie chciało jechać. (...)

A jakie jest ograniczenie prędkości na Bora Komorowskiego, bo nie pamiętam :mysli::decayed: :decayed: Chcesz tak skończyć??

http://www.poboczem.pl/fotosy/zdjecie,iId,28026,iSort,2,iTime,1 :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie!

Stałem się nie dawno posiadaczem Audi A4 Avant 2004 1.9 Tdi z silnikiem AVF. Dzisiaj pojawił się problem w postaci braku mocy. Jechałem Bora Komorowskiego wieczorową porą chciałem troszkę przycisnąć i więcej niż 140 km auto nie chciało jechać. Chciałbym podpiąć auto pod VAG'a, dlatego też pytam czy byłoby to możliwe w niedziele na waszym spotkaniu w G. Kazimierz. Poza tym jestem zaraz po kupnie auta więc liczyłbym na jakieś wasze porady, może ktoś miał coś podobnego. Jakieś wskazówki ? Co robić itd..

Wcześniej jeździłem Alfami Romeo i rynek jeśli chodzi o części serwis itd miałem obeznany. Z Audiczką nie wiem za bardzo gdzie się ruszyć.

Liczę na waszą pomoc.

Pozdrawiam

P.S

Siemano Sokół ;-)

:hi::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiera była właśnie nowego odcinka w Anglii TOP GEAR a w nim wspomnieli o Robercie i z całą powagą życzyli powrotu do zdrowia gdzie zawsze praktycznie z kogoś żartują za co im :good:

Zaraz ściągam ten odcinek w HD :kox:

Top Gear 16x04 - Życzenia dla Kubicy - Napisy PL

Polecam oficjalną stronkę TOP GEAR PL http://www.topgear.net.pl/news.php

Wystarczy się zarejestrować i możecie pobierać najnowsze odcinki z napisami w Full HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na BBC knowledge jakoś po północy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem troszkę przycisnąć i więcej niż 140 km auto nie chciało jechać

N75 zawór przy turbinie sprawdzić wężyki czy nie popękane "spiąć" na krótko na próbę jak będzie pędzel to na 100% zawór

zawor-n75.jpg

poczytaj na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce idzie tylko na BBC knowledge ? Bo własnie znalazłem że mam takowy program na Cyfrze :decayed:

Zassałem wszystkie nowe odcinki w Full HD :kox:

Cuber też mam ten program na dekoderze UPC ale oni nadają stare odcinki, chociaż ostatnio widziałem że w środy mają premiery (15 sezon czyli odcinki z tamtego roku) a nocą puszczają powtórki.

Jak nie oglądałeś 15 sezonu to ściągnij sobie z tej strony co podałem bo jest już z lektorem w HD, do ściągania używam programik Bitspirit (do torrentów)

Oglądałem właśnie 2 odcinki najnowszej serii (16 sezon) świąteczny odcinek był w grudniu nagrany Top Gear - [16x00] - 2010.12.26 - Middle East Special i śmigali z Iraqu do Jerozolimy by zobaczyć dzieciątko w postaci małego Stiga :kox: A oficjalnym 1 odcinkiem tego roku jest [16x01] - premiera 2011.01.23

2 odcinek [16x02] - premiera 2011.01.30

Top Gear Ferrari 599 GTO Review

3 odcinek [16x03] - premiera 2011.02.06 (śmigają po Albanii i testują limitowanego Focusa RS 500 czy Subaru impreze taką jak Cuber jeździ tylko o nazwie "cosworth" :naughty: i ostatni przed kliku dni gdzie mówili o wypadku Kubicy [16x04] - premiera 2011.02.13 A co testował Clarkson nie powiem :decayed: (coś co ma 730KM i 3s do 100KM/h i jest za głośne na tor i ustanowiło nowy rekord toru TG :decayed:)

Jak dla mnie sezon 15 z tamtego roku jest lepszy jeśli mam porównywać z dotychczasowymi odcinkami tego roku i jak ktoś nie oglądał to ściągać bo warto zobaczyć jak jeździli u nas w Polsce czy najdroższymi Ferrarkami po Rumunii :decayed:

Najnowsze odcinki nie są z lektorem i trzeba napisy ściągnąć do tego polecam programik napiprojekt http://www.napiprojekt.pl/ Klikasz na wskazany ściągnięty film i automatycznie znajduje dopasowane napisy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Wypal i wez na spota :naughty: :naughty: :good::decayed:

Jak mi podrzucisz dysk zewnętrzny to Ci mogę sezon 14, 15 i najnowsze odcinki 16ego zgrać, jakieś 19 odcinków w HD :wink4:

Ok jadę w góry oglądać auto :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17748-6f0b4c2798728893b9fc30a55e9926f5..gif[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 10:37_________________________________________________

już chyba się sprzedało to auto :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten podpalacz.....wcześniej czy póżniej wpadnie [br]Dopisany: 18 Luty 2011, 14:12_________________________________________________choć przyznaje jest dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...