Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BOSERON 100LAT!!!!!!!!!!! Wszystkiego dobrego :drunk:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak ale jakieś choróbsko mnie dopadło , to przez to szwendanie po rynku w nocy

Czyli Cię nie ma dzisiaj :?:

A mówiłem nie biegaj wokół sukiennic bo ten trening Ci na dobre nie wyjdzie :decayed:

Opublikowano

dziekuje wszystkim za zyczenia 33 to wiek Chrystusowy oby był szczęsliwy ten rok :) ( ale ja stary jestem już :gwizdanie:)[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 17:08_________________________________________________moze przyjade bo i tak do pracy na noc ide to przejazdem podbije kto wogóle będzie ?

Opublikowano

To Boseronek ma urodziny i zamierza nie przybyć na spota???? :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Mam nadzieje że jednak zmienisz zdanie, bo ostatnio jest Ci jakoś nie po drodze na spoty :kwasny:

A z okazji urodzin:

Mało zmartwień i agresji,

żadnych stresów i depresji,

dużo śmiechu i radości,

wiele szczęścia i miłości.

Opublikowano

Panowie dajcie radę trochę piździ na polu i jest mróz (dopiero ma być :kox: w nocy) ale czego się nie robi dla spotów i klubu :wink4::good:

Opublikowano

Ja ubieram czapke, rękawiczki, zimowe buty itp. ale przybędę. Boseron - też przyjedź. Mam coś dla Ciebie na urodziny :kox:

Opublikowano

Mikiciuk coś mówił o nowym silniku 3.0TFSI :) Ze niby srednio najmniej 17,5 litra mu wyszło :P

Jakby nie było... to chyba jednak wolę gnojowóz :decayed:

Opublikowano

:hi: juz za sterami

dzięki za spota :good:[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 19:46_________________________________________________Fantomas pamiętaj , je się bez kości :decayed:

Opublikowano

Również podziękował :hi:

Opublikowano

dzięki koledzy za spota, miło było :a4fan:

Opublikowano

Również podziękował było jak zawsze :kox:

Boseron dzięki za kości :decayed::good:

img123k.th.jpgimg124l.th.jpg

Opublikowano

Mariusz podziękuj małżonce :wink4:

Opublikowano

norbi3000 poszło pw z linkiem o który prosiłeś :wink4:

Opublikowano

ale mi sie nie chce dzis pracować , najchętniej poszedłbym spać :confused4:

Opublikowano

ale mi sie nie chce dzis pracować , najchętniej poszedłbym spać :confused4:

Tylko uważaj bo Cię kolega nagra... :naughty::polew:

Opublikowano

spokojnie damy radę :naughty:

Opublikowano

Mariusz podziękuj małżonce :wink4:

Podziękowałem :) Cieszę się że ciasteczka smakowały. Spokojnej pracy Ci życzę :good:

Dzięki za spota pany :hi:

Opublikowano

Mariusz podziękuj małżonce :wink4:

Podziękowałem :) Cieszę się że ciasteczka smakowały. Spokojnej pracy Ci życzę :good:

Chyba będę musiał zamówić u Twojej całą partię bo bardzo smakowały :naughty::D

Opublikowano

Mariusz podziękuj małżonce :wink4:

Podziękowałem :) Cieszę się że ciasteczka smakowały. Spokojnej pracy Ci życzę :good:

Chyba będę musiał zamówić u Twojej całą partię bo bardzo smakowały :naughty::D

Heh... Ale to będzie sporo kosztowało. Handmade jest zawsze droższe niż taśmowa produkcja :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.