Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mariusz podziękuj małżonce :wink4:

Podziękowałem :) Cieszę się że ciasteczka smakowały. Spokojnej pracy Ci życzę :good:

Chyba będę musiał zamówić u Twojej całą partię bo bardzo smakowały :naughty::D

Heh... Ale to będzie sporo kosztowało. Handmade jest zawsze droższe niż taśmowa produkcja :naughty:

Dogadamy się jak będzie wypłata :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mariusz podziękuj małżonce :wink4:

Podziękowałem :) Cieszę się że ciasteczka smakowały. Spokojnej pracy Ci życzę :good:

Chyba będę musiał zamówić u Twojej całą partię bo bardzo smakowały :naughty::D

Heh... Ale to będzie sporo kosztowało. Handmade jest zawsze droższe niż taśmowa produkcja :naughty:

Dogadamy się jak będzie wypłata :decayed:

Najpierw prace załatw a później będziemy negocjować cene :decayed:

Ide pod pierzynke, bo na kość zmarzłem na tym parkingu :disgust: Dobranoc wszystkim :thankyou2:

Opublikowano

Cuber nieświadomie zrobiłes mi prezent na urodziny , po sprawdzeniu przynajmniej mam pewność ze mam autko bezwypadkowe a to przy sprzedaży będzie duży atut :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

Cuber nieświadomie zrobiłes mi prezent na urodziny , po sprawdzeniu przynajmniej mam pewność ze mam autko bezwypadkowe a to przy sprzedaży będzie duży atut :notworthy:

:wink4: :wink4: :wink4:

Najlepszego jeszcze raz :good:

Opublikowano

Dzięki za spocika :hi:

Wymarzłem tak że jeszcze w kinie mnie telepało...

"Prawdziwe męstwo" :good:

Opublikowano

Dzięki za spota, miło Panów poznać;)

Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano

:bry::hi:

:hi:

Opublikowano
  • Autor
:siema::hi:
Opublikowano

BOSERON późno ale szczere 100 lat

:hi: A ja byłem na jubileuszowym koncercie Perfectu 30 lat ładnie grali :) [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 10:50_________________________________________________http://motoallegro.pl/audi-coupe-ur-quattro-turbo-10v-i1471697609.html

z ciekawości miałem jechać po to ale przerobiony Anglik wiecie jaka cena min. :mysli:

50 tyś :gwizdanie: ale Anglik

Opublikowano
  • Autor

sprowadzony z UK i na Italiańskich blachach ? :cool1:

Opublikowano

gdzieś czytałem że to wcale nie jest ori ur ;-)

Opublikowano

tylko zwykłe Coupe przerobione na Ur'a.

Opublikowano

:hi: Robert dziękuje :good:

ale zimno :disgust:

Opublikowano

:hi: wszystkim.

Masakra nie widziałem jeszcze B7 zrobionej na B8 :shocked:

[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 15:09_________________________________________________

Dzięki za spota, miło Panów poznać;)

Mam nadzieję że będziesz przyjeżdżał :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Panowie , zajmie się ktos organizacja piłki Poniedzialkowej ? Czy znowu trzeba k... podac wszystko na tacy :wallbash:

Opublikowano

Panowie mam takie proste pytanie :)

Czy 17 ' w standardowym zawieszeniu(b6) wygląda ok?

Bo chce kupić, ale bez zmiany zawieszenia :)

Pytam, bo kiedyś widziałem e46 z większymi felgami i tak dość dziwnie wyglądała :thumbdown:

Opublikowano

:hi:Witam Panowie stokrotne dzieki za wczorajszego spocika był to moj pierwszy ale na 100% nie ostatni, wielki ukłon w waszą stronę !

Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia :)

Opublikowano

w 17 jeszcze ujdzie ori zawias bo do 18 obowiązkowa gleba. Dlatego właśnie kupiłem 17ki choć jakby był chętny to je sprzedam bo coś mi po głowie 18 tki chodzą.

kupowałem 17 jeszcze pod bude b6 ale nieoczekiwanie zmieniłem samochód a do b7 myśle ze 17 optycznie troche za mała jest :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.