Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam czy bedzie dzisiaj moze ktos z vagiem na spocie w krk??

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam czy bedzie dzisiaj moze ktos z vagiem na spocie w krk??

A jak nie będzie to nie przyjedziesz :?: :rolleyes:

Opublikowano

jak nie bedzie to raczej nie poniewaz swieca mi kontrolki ESP i miga od świec żarowych nie wiem co to jest i boje sie tym samochodem jezdzić ale nie ukrywam że mam ochote przyjechac (nie byłem nigdzy na żadnym spocie wiec nie wiem czy dużo osób bedzie poniewaz pogode mamy jaka mamy

Opublikowano

:hi: Pablo dzieki za wczoraj :good: za dozo alkoholu

umieram :zemdlal: nie wiem czy sie zbiore na spota :no:

Opublikowano

Widzę że wszyscy dzisiaj skacowani to będzie wogóle kto dzisiaj

Opublikowano

gucio07 no ja bym przyjechał

Opublikowano

Ja będę :evil:[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 14:16_________________________________________________A co do VAG-a, nie chce się za nikogo wypowiadać, ale na kolege Davida zawsze można liczyć :good:

Tak więc jeśli tylko będzie David to jest duża szansa że będzie miał VAG-a ze sobą.

Opublikowano

no to dzieki za cynk postaram sie przyjechac bo naprawde mam ochote pogadac z kims kto ma taki samochód jak ja a do tej pory nie poznałem nikogo takiego

Opublikowano

no to dzieki za cynk postaram sie przyjechac bo naprawde mam ochote pogadac z kims kto ma taki samochód jak ja a do tej pory nie poznałem nikogo takiego

to za niedługo zaczniesz sie opędzać od fanatyków audi :naughty:[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 14:53_________________________________________________Kowalczyk złamała kijek w sprincie :wallbash:

Opublikowano

:hi:

Cholera spałem do 13:00 :decayed:

Opublikowano

hehe nie bedzie mi to przeszkadzac mam nadzieje ze dotere dzisiaj do Was

Opublikowano

hehe nie bedzie mi to przeszkadzac mam nadzieje ze dotere dzisiaj do Was

Zapraszamy :wink4:

Opublikowano

tysiace kilometrów przejechanych swoja audiczka i spełnienia wszystkich marzeń z okazji urodzin dla Boserona

Opublikowano

no to dzieki za cynk postaram sie przyjechac bo naprawde mam ochote pogadac z kims kto ma taki samochód jak ja a do tej pory nie poznałem nikogo takiego

ja dzisiaj bede, wiec troche moge Ci poopowiadać na temat B6 :decayed: zresztą nie tylko ja zależy kto będzie :naughty:

Opublikowano

ja tez bede na 100 wiec do zobaczenia

Opublikowano

tysiace kilometrów przejechanych swoja audiczka i spełnienia wszystkich marzeń z okazji urodzin dla Boserona

dzięki wielkie :wink4:

Opublikowano

tysiace kilometrów przejechanych swoja audiczka i spełnienia wszystkich marzeń z okazji urodzin dla Boserona

dzięki wielkie :wink4:

Wytrzeźwiałeś :?: :decayed:

Opublikowano

tak ale jakieś choróbsko mnie dopadło , to przez to szwendanie po rynku w nocy

Opublikowano

tysiace kilometrów przejechanych swoja audiczka i spełnienia wszystkich marzeń z okazji urodzin dla Boserona

dzięki wielkie :wink4:

tak ale jakieś choróbsko mnie dopadło , to przez to szwendanie po rynku w nocy

dołączam się do życzeń i życzę powrotu do zdrowia :a4fan:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.