Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema wróciłem z gór :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Siema wróciłem z gór :decayed:

no i w związku z tym co ?

Opublikowano

Siema wróciłem z gór :decayed:

no i w związku z tym co ?

Oglądałem tą alfę http://otomoto.pl/alfa-romeo-147-1-9-jtd-140-km-C17471460.html

Mam nadzieje że kupi ją w poniedziałek.

To prawda że jak jest auto wyrejestrowane z Włoch to nie ma żadnych tablic :?:

Ogólnie alfa super się prezentowała do niczego nie można było się przyczepić, sprawdzana na stacji diagnostycznej i tylko jeden wahacz jest do wymiany.

Opublikowano

A miernik wziąłeś? :decayed::naughty:

Na stacji sprawdzali :decayed:

Opublikowano

:hi:

jakbyś ktoś z Was miał albo jakiś znajomy lokal do wynajęcia na parterze albo wolno-stojący od 25m2 do 40m2 to dajcie znać bo szukam czegoś takiego :)

Opublikowano

:hi:

jakbyś ktoś z Was miał albo jakiś znajomy lokal do wynajęcia na parterze albo wolno-stojący od 25m2 do 40m2 to dajcie znać bo szukam czegoś takiego :)

gdzie i do czego? jak cos to PW

Opublikowano

za***iste :)

Opublikowano

:hi:

jakbyś ktoś z Was miał albo jakiś znajomy lokal do wynajęcia na parterze albo wolno-stojący od 25m2 do 40m2 to dajcie znać bo szukam czegoś takiego :)

na Drewnianej może być :mysli:[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 18:33_________________________________________________

:good:[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 18:34_________________________________________________http://www.poboczem.pl/fotosy/zdjecie,iId,155234,iTime,1,iSort,2 :good:[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 18:38_________________________________________________http://www.poboczem.pl/fotosy/zdjecie,iId,9902,iTime,1,iSort,2 :naughty:
Opublikowano

Siema wróciłem z gór :decayed:

no i w związku z tym co ?

Oglądałem tą alfę http://otomoto.pl/alfa-romeo-147-1-9-jtd-140-km-C17471460.html

Mam nadzieje że kupi ją w poniedziałek.

To prawda że jak jest auto wyrejestrowane z Włoch to nie ma żadnych tablic :?:

Ogólnie alfa super się prezentowała do niczego nie można było się przyczepić, sprawdzana na stacji diagnostycznej i tylko jeden wahacz jest do wymiany.

:siema: PABLO to prawda moje audi też było z Włoch i nie miało tablic więc to prawda

Opublikowano

a ja sobie pije i słucham muzy , Wasze zdrowie :drunk:

Opublikowano
:hi::kox:
Opublikowano

a ja sobie pije i słucham muzy , Wasze zdrowie :drunk:

:good:

Opublikowano

a ja sobie pije i słucham muzy , Wasze zdrowie :drunk:

me to :slina::evil:

Opublikowano

Siema wróciłem z gór :decayed:

no i w związku z tym co ?

Oglądałem tą alfę http://otomoto.pl/alfa-romeo-147-1-9-jtd-140-km-C17471460.html

Mam nadzieje że kupi ją w poniedziałek.

To prawda że jak jest auto wyrejestrowane z Włoch to nie ma żadnych tablic :?:

Ogólnie alfa super się prezentowała do niczego nie można było się przyczepić, sprawdzana na stacji diagnostycznej i tylko jeden wahacz jest do wymiany.

Alfa ładna :) tylko z tego co się orientuję ( miałem 147 ) nie było żadnej wersji sport :) jedyne co było "lepsze i oryginalniejsze" to wersje TI lub GTA :evil:

Jak już brać Alfe to GT :naughty:http://superalfa.otomoto.pl/alfa-romeo-gt-bezowa-skora-navi-xenon-ideal-C17289771.html

Opublikowano
  • Autor
:siema::hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.