Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hehehe zapisujcie się po kolei bo się chłopak nie wyrobi do końca roku :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobrze że nie napisał "złom nad złomami" :naughty::kox::decayed:[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 16:11_________________________________________________Zobaczcie jaka cena :shocked:

http://otomoto.pl/audi-s4-C16773987.html

była do sprzedania jak ja kupowałem swojąwięc jużtrochęwisi, jak nie masz w co pakować pieniędzy to idealna :tongue4:

Opublikowano

fotki z dzisiejszej eskapady, dzieki DAVID :notworthy: :notworthy: :notworthy:

img0562q.jpg

img0566fd.jpg[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 21:29_________________________________________________i jeszcze taka:

img0560zk.jpg

Opublikowano

Kerczi :kox::slina: nic dodac nic ująć :good:

p.s. Zieluch ja też chętny na polerke :decayed:

Opublikowano

Zieluch nie martw się ja nie chcę polerki :wink4:[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 21:44_________________________________________________Karol masz nowy grill ???

Opublikowano

Zieluch nie martw się ja nie chcę polerki :wink4:[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 21:44_________________________________________________Karol masz nowy grill ???

Zdziwiony :)

co nie odbierasz tel?

Opublikowano

zdziwiony :gwizdanie:

Opublikowano

a co wy letnie koła już zakładacie???? :decayed:

Opublikowano

a co wy letnie koła już zakładacie???? :decayed:

lato idzie :wink4: zdziwiony
Opublikowano

a co wy letnie koła już zakładacie???? :decayed:

lato idzie :wink4: zdziwiony

Najpierw musi przyjść wiosna :decayed: podobno :polew:

Opublikowano

no pewnie ze lato juz zakladamy, przeciez piekna pogoda, slonce swieci...

Opublikowano

Kerczi autko wygląda teraz super ale troszke fuszerką mi zajeżdza brak sprysków... Czemu nie zrobiłeś? Koszt praktycznie zerowy a jednak całkie inaczej...

Dawid kupiłeś takie felgi? Ładnie się komponują z tymi chlapaczami... :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie no a tak na poważnie bardzo ładna felga. Ciekawe jakby się prezentowała na moim b7...[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 23:39_________________________________________________aaa już doczytałem w Twoim wątku.

To co w aso się jebneli i założyli zły zderzak?? :shocked:

Opublikowano

Kerczi dzieki za przejazdzke :wink4:

Wlasnie sie odrobilem z robota, o 3 pobudka :disgust: ale tak to jest jak sie wszystko na ostatnia chwile zostawia...

Felgi przymierzone :kox:

16022011069.jpg

:decayed: :decayed: :decayed:

475d6e4bb56eeb7cmed.jpg

Opublikowano

Kerczi dzieki za przejazdzke :wink4:

Wlasnie sie odrobilem z robota, o 3 pobudka :disgust: ale tak to jest jak sie wszystko na ostatnia chwile zostawia...

Felgi przymierzone :kox:

16022011069.jpg

:decayed: :decayed: :decayed:

475d6e4bb56eeb7cmed.jpg

:blink: co to za rozmiar wygląda :good:

Opublikowano

19" :mysli::naughty:

Dawid jest :kox:

Opublikowano

Dawaj glebę bo wygląda jak KOZA :-)

Opublikowano

Dawid zbieraj haracz na Fele :naughty:

Opublikowano
  • Autor

David , felgi kox :kox::notworthy: :notworthy: :notworthy:

:siema::hi:

Opublikowano

:siema::hi:

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.