Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:Witam Panowie stokrotne dzieki za wczorajszego spocika był to moj pierwszy ale na 100% nie ostatni, wielki ukłon w waszą stronę !

Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia :)

Fajnie że Ci się podobało :good:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A jak ja bym było to dopiero byłoby super... nawet nie jesteś w stanie sobie tego wyobrazić!! :decayed: :decayed: :naughty:

Opublikowano

:bry:

:hi:Witam Panowie stokrotne dzieki za wczorajszego spocika był to moj pierwszy ale na 100% nie ostatni, wielki ukłon w waszą stronę !

Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia :)

Fajnie że Ci się podobało :good:

ale kurczoków i tajgera co tydzeń nie ma :confused4: żeby nie było smaków :wink4:

od wczoraj mnie rura pali ten ostatni kawałek to mi specjalnie sprzedaliście łobuzy :evil:

A jak ja bym było to dopiero byłoby super... nawet nie jesteś w stanie sobie tego wyobrazić!! :decayed: :decayed: :naughty:

masz taka laska jak ty to ....... :naughty:

A jak ja bym było to dopiero byłoby super... nawet nie jesteś w stanie sobie tego wyobrazić!! :decayed: :decayed: :naughty:

tylko muzyki u niego w aucie nie słuchaj bo trochę wtedy śmierdzi :naughty:

Opublikowano

od wczoraj mnie rura pali ten ostatni kawałek to mi specjalnie sprzedaliście łobuzy :evil:

Trzeba było przyjechać 10 minut wcześniej to byś wcinał kurczaki mniej pikantne a to że zostało wziąłeś udo które jest najbardziej pikantne to nie moja wina :decayed:

A wyobraź sobie że nie dawno przyjechałem z takim ostrym kubełkiem i dałem mojej babci która zaczęła właśnie 99 lat to samo udo to myślałem że wykatapultuje się z okna ale ważne że jej smakowało bo nie jadał jeszcze KFC :evil::decayed:

Opublikowano

od wczoraj mnie rura pali ten ostatni kawałek to mi specjalnie sprzedaliście łobuzy :evil:

Trzeba było przyjechać 10 minut wcześniej to byś wcinał kurczaki mniej pikantne a to że zostało wziąłeś udo które jest najbardziej pikantne to nie moja wina :decayed:

A wyobraź sobie że nie dawno przyjechałem z takim ostrym kubełkiem i dałem mojej babci która zaczęła właśnie 99 lat to samo udo to myślałem że wykatapultuje się z okna ale ważne że jej smakowało bo nie jadał jeszcze KFC :evil::decayed:

99lat... :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: Matko nie mów że Ty też będziesz tyle żył...

...a śpiewaliście Jej 100 lat na urodzinach?? :mysli: :mysli:

Opublikowano

od wczoraj mnie rura pali ten ostatni kawałek to mi specjalnie sprzedaliście łobuzy :evil:

Trzeba było przyjechać 10 minut wcześniej to byś wcinał kurczaki mniej pikantne a to że zostało wziąłeś udo które jest najbardziej pikantne to nie moja wina :decayed:

A wyobraź sobie że nie dawno przyjechałem z takim ostrym kubełkiem i dałem mojej babci która zaczęła właśnie 99 lat to samo udo to myślałem że wykatapultuje się z okna ale ważne że jej smakowało bo nie jadał jeszcze KFC :evil::decayed:

99lat... :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: Matko nie mów że Ty też będziesz tyle żył...

...a śpiewaliście Jej 100 lat na urodzinach?? :mysli: :mysli:

Jej kuzynka miała 105 :naughty:

Miała jak co roku huczne urodziny w tym wieku ale dopiero będą naprawdę huczne za nie całe 2 lata jak dożyje i stuknie 100 :kox:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 16:09_________________________________________________http://krakow.gumtree.pl/c-Praca-kierowcy-kurierzy-Niepelno-sprawny-kierowca-C-W0QQAdIdZ262120917

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Po Krakowie kręci się czarny nowy Merc CLS 350CDI...wygląda... :shocked::slina::shocked::slina:

Pani w środku też całkiem miła...

Te nowe Mesie... :shocked: :shocked:

Opublikowano

:hi:

Po Krakowie kręci się czarny nowy Merc CLS 350CDI...wygląda... :shocked::slina::shocked::slina:

Pani w środku też całkiem miła...

Te nowe Mesie... :shocked: :shocked:

Nie widziałem jeszcze na żywo ale po obrazkach i filmikach daje radę :kox:

U mnie na osiedlu firma co sprawdza drogie auta, sprowadziła nową S klasę AMG stoi na parkingu strzeżonym obok mojej A4, ale to wielkie :)

Opublikowano

:hi:

Po Krakowie kręci się czarny nowy Merc CLS 350CDI...wygląda... :shocked::slina::shocked::slina:

Pani w środku też całkiem miła...

Te nowe Mesie... :shocked: :shocked:

wczoraj jak wjeżdzałem do galerii na spota ta Pani właśnie wyjezdzała tym cackiem , musze przyznać autko i Pani klasa :slina::kox:

Opublikowano

witam k.rwa :hi:

Opublikowano

ej ale tak witamy się tylko na allegro :decayed: :decayed:

Opublikowano

witam k.rwa :hi:

co takie bojowe nastawienie , gdzie byłes jak Cie nie było :gwizdanie:

Opublikowano

witam k.rwa :hi:

co takie bojowe nastawienie , gdzie byłes jak Cie nie było :gwizdanie:

jak już siemian napisał, tak się teraz witają na allegro :decayed:

przecież cały czas tu jest :wink4:

Opublikowano

ej ale tak witamy się tylko na allegro :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Z tym witaniem na allegro to było dobre :polew:

Opublikowano
:siema: wszystkim
Opublikowano

:siema: wszystkim

:hi:

:shocked:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ale kurczoków i tajgera co tydzeń nie ma :confused4: żeby nie było smaków :wink4

eh.. a już myślałem że tak jest zawsze :decayed:

:hi:

Opublikowano

:hi:

Pewne małżeństwo zakupiło od gminy starą farmę po nieżyjącym właścicielu. Na farmie znajdowała się duża hala z zaspawanymi drzwiami. Nowy właściciel nie kwapił się z ich otwarciem, ale po długim czasie się zmobilizował.

http://www.joemonster.org/filmy/33034/Dobry_zakup

:slina: :slina: :slina:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.