Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U nas za pierwszym razem spuszczają powietrze a za drugim tną opone..

No to fajnie tam w W-wie macie :gwizdanie:

w wawie wszystko jest fajne......inaczej :polew: :polew: :polew:

każdy woli swoje "piekiełko" :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

U nas za pierwszym razem spuszczają powietrze a za drugim tną opone..

No to fajnie tam w W-wie macie :gwizdanie:

w wawie wszystko jest fajne......inaczej :polew: :polew: :polew:

każdy woli swoje "piekiełko" :naughty:

dlatego tak często do Nas zagladasz :naughty: :naughty:
Opublikowano

Kogo jest autko :hi:

http://picasaweb.google.pl/CUBERek/GaleriaKazimierz/photo#5186221700600293538

Mijałem się z Tobą na przejazdach w Bieżanowie przed pierwszym przejeździe od Bieżanowa , a potem znów na Sawickiego przy światełkach w lewo wyprzedziłem Cię zaraz po skręcie w lewo w bora komorowskiego brudną niebieską A3 siostry (potem zjechałem na myjkę) Miałeś magnesiki A4-klubu.

:hi: (Pierwszy raz mijałem na drodze kogoś z oznaczeniami A4-klubu)

Opublikowano

U nas za pierwszym razem spuszczają powietrze a za drugim tną opone..

No to fajnie tam w W-wie macie :gwizdanie:

w wawie wszystko jest fajne......inaczej :polew: :polew: :polew:

każdy woli swoje "piekiełko" :naughty:

dlatego tak często do Nas zagladasz :naughty: :naughty:

Podobno lepiej u was laski wyrwać...to zaglądam :tongue4::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Kogo jest autko :hi:

http://picasaweb.google.pl/CUBERek/GaleriaKazimierz/photo#5186221700600293538

Mijałem się z Tobą na przejazdach w Bieżanowie przed pierwszym przejeździe od Bieżanowa , a potem znów na Sawickiego przy światełkach w lewo wyprzedziłem Cię zaraz po skręcie w lewo w bora komorowskiego brudną niebieską A3 siostry (potem zjechałem na myjkę) Miałeś magnesiki A4-klubu.

:hi: (Pierwszy raz mijałem na drodze kogoś z oznaczeniami A4-klubu)

To jest fura Pabla ta B5tka.... :gwizdanie:

Opublikowano

U nas za pierwszym razem spuszczają powietrze a za drugim tną opone..

No to fajnie tam w W-wie macie :gwizdanie:

w wawie wszystko jest fajne......inaczej :polew: :polew: :polew:

każdy woli swoje "piekiełko" :naughty:

dlatego tak często do Nas zagladasz :naughty: :naughty:

Podobno lepiej u was laski wyrwać...to zaglądam :tongue4::naughty:

pewnie że lepiej, u was trudno wyrwać jakieś laski z prostego powodu, żadnych nie ma :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

pewnie że lepiej, u was trudno wyrwać jakieś laski z prostego powodu, żadnych nie ma

Mam nadzieję, że Trzeniu niedługo przywiezie ci inne info na ten temat :naughty:

Opublikowano

pewnie że lepiej, u was trudno wyrwać jakieś laski z prostego powodu, żadnych nie ma

Mam nadzieję, że Trzeniu niedługo przywiezie ci inne info na ten temat :naughty:

na razie przysłał smsa że straszny smród go powitał na rogatkach :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

na razie przysłał smsa że straszny smród go powitał na rogatkach

\

no a cóż sie innego mógł spodziewac :polew: :polew: /joke

Opublikowano

Przecież my cały czas żartujemy sobie :tongue4:

Opublikowano

To jest fura Pabla ta B5tka.... :gwizdanie:

A siostra powiedziała na przód, że wygląda jak pszczoła :polew::evil:

Opublikowano

Przecież my cały czas żartujemy sobie :tongue4:

Oczywiście, że żartujemy :naughty: Na tym to wszystko polega :naughty: Widocznie wysiadł tam gdzie nie trzeba :decayed:

Opublikowano

To ugośćcie go tam odpowiednio, i przygotujcie jakieś atrakcje na spota :naughty:

Opublikowano

Obkleilem sie :decayed:

aaaaamd0.jpg

Pablowe auto podobalo sie tez LepszejPolowce, zwlaszcza ledy z tylu.

Opublikowano

To jest fura Pabla ta B5tka.... :gwizdanie:

A siostra powiedziała na przód, że wygląda jak pszczoła :polew::evil:

Pabla wyglada jak pszczoła ? że ma odwłok czy co ? :mysli:

Opublikowano

To ugośćcie go tam odpowiednio, i przygotujcie jakieś atrakcje na spota :naughty:

Będzie męski striptiz... może być ?? :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Moze byc :kox:

Opublikowano

Moze byc :kox:

Foty cykać ?? :wink4::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

no baaa jeszcze sie pytasz?? :kox:

Opublikowano

Moze byc :kox:

Foty cykać ?? :wink4::tongue4:

of korse :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.