Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Vip na forum, Vip na drodze

:decayed::polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam,

pierwszy dzień pracy po urlopie był straszny... :wallbash:

Opublikowano

Kogo jest autko :hi:

http://picasaweb.google.pl/CUBERek/GaleriaKazimierz/photo#5186221700600293538

Mijałem się z Tobą na przejazdach w Bieżanowie przed pierwszym przejeździe od Bieżanowa , a potem znów na Sawickiego przy światełkach w lewo wyprzedziłem Cię zaraz po skręcie w lewo w bora komorowskiego brudną niebieską A3 siostry (potem zjechałem na myjkę) Miałeś magnesiki A4-klubu.

:hi: (Pierwszy raz mijałem na drodze kogoś z oznaczeniami A4-klubu)

:hi: po całym dniu.

Zgadza się mijaliśmy się przed wjazdem na bora :)

Czasem myśle czy nie lepiej zdjąć ten magnezik bo czasami mam dość gapiów na moją A4 :polew: [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2008, 21:05 _________________________________________________

Obkleilem sie :decayed:

Pablowe auto podobalo sie tez LepszejPolowce, zwlaszcza ledy z tylu.

No cóż :gwizdanie:

Opublikowano

Co tu taka cisza, zakaz pisania czy co? :)

Opublikowano

Co tu taka cisza, zakaz pisania czy co? :)

NO dokładnie był zakaz, nie wiedziałeś :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

Co tu taka cisza, zakaz pisania czy co? :)

Zaraz sie zacznie :)

Opublikowano

Co tu taka cisza, zakaz pisania czy co? :)

NO dokładnie był zakaz, nie wiedziałeś :gwizdanie: :gwizdanie:

No nie wiedziałem :polew: lekki zajob mam więc na forum wieczorkiem.

Opublikowano

Witam,

pierwszy dzień pracy po urlopie był straszny... :wallbash:

Czemu Cie nie było na spociku :rolleyes:

Jak tam rameczki, dało się coś załatwić ?

Opublikowano

Co tu taka cisza, zakaz pisania czy co? :)

Faktycznie cisza dzisiaj.

Opublikowano
  • Autor

Jaka tam cisza :gwizdanie: własnie dziś jexdzilem sobie A6 2008 rok Avant kupil znajomy no i testowalem silnik porazka bo 2,0 TDI no ale po chipsie pewnie bedzie lepiej, wrazenie hm.....miejsca dużo w prowadzeniu trzeba sie chyba przyzwyczaic ale nie powalila mnie na kolana :mysli:

Opublikowano

Cuber bo jeszcze się przesiądziesz na A6 :gwizdanie:

2.0 TDI czyli 140 koni to fakt troszkę mało jak na taką masę ale tak jak mówisz virusik i bedzie duzo lepiej :)

Ja tylko jeden silnik w nim widze http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4737051

:>

Opublikowano
  • Autor

hehhe wiadome ze 3,0 TDI ale tutaj mi nie chodzilo o osiagi tego silnika tylko o ogólne wrazenie i nie powaliło....

Opublikowano

hehhe wiadome ze 3,0 TDI ale tutaj mi nie chodzilo o osiagi tego silnika tylko o ogólne wrazenie i nie powaliło....

Czyli jaka ocena lepsza A4?

Opublikowano

Ja tylko jeden silnik w nim widze http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4737051

Mam w rodzinie taką w Tipie i w Sedanie. Powiem wam, że ciekawie to chodzi :naughty:

Opublikowano

Jakoś a6 mnie nie przekonuje, nie leży mi ta bryła. Ładne jest ,ale nie dla mnie na teraz, po za tym cieżkie. :)

Opublikowano

Ładne ma lmapy z tyłu i dla mnie to tyle :th:

Opublikowano
  • Autor

hm.... 3,0 TDi jasne ze silniczek piekny ale Ja nie o tym... Ja o ogolnym wrazeniu :) zaraz wkleje fotki :th:

Opublikowano

Panowie, potrzebuję zdjąć w a4 panel główny tam gdzie jest radio i klima tak, żeby sie dostać pod spód czy ktoś wie jak to zrobić albo od czego zacząć? Gdzie mogę znaleźć takie informacje?

Opublikowano

Ładne ma lmapy z tyłu i dla mnie to tyle :th:

Zgadza się.

W nocy naprawde robią szał, szkoda ze w A4 nie robili seryjnie takich.[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2008, 00:35 _________________________________________________

Panowie, potrzebuję zdjąć w a4 panel główny tam gdzie jest radio i klima tak, żeby sie dostać pod spód czy ktoś wie jak to zrobić albo od czego zacząć? Gdzie mogę znaleźć takie informacje?

Ty nie masz przypadkiem navi?

Opublikowano

No mam, ale potrzebuje zdjąć panel :) a navi to chyba nie przeszkoda :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.