Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stary ja z czyms takim juz od dawna smigam :decayed:

:mysli::)

no teraz zastanawiam się jakiego "batona" wybrac, bo za długi tez byc nie moze :mysli:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie warzne kiedy to się stało. Przykro że w Krakowie .I szkoda młodego klolegi :(

każdego z nas to mogło spotkać 50 lat dobrze powiedziane!!!!!!!!!![br]Dopisany: 08 Kwiecień 2008, 19:27 _________________________________________________

Stary ja z czyms takim juz od dawna smigam :decayed:

:mysli::)

no teraz zastanawiam się jakiego "batona" wybrac, bo za długi tez byc nie moze :mysli:

widziałem takie teleskopowe może takie???

Opublikowano

ja już się pogubiłem w tych opisach aukcji i nie wiem czy przedmiotem sprzedazy jest caly komplety, czy tylko kabura i rękojeść a pałki nie ma :mysli: tak czy inaczej trzeba coś zamówić :cool: , takie to czasy nastały że trzeba żelastwo wozić w aucie, wcześniej wystarczyło trąbnąć i kolesie odchodzili.... a teraz po tym wydarzeniu inaczej będę patrzył na tych kolesi i pałe trzymał w ręce jak tylko takiego skur*** zobacze :angry:

Opublikowano

Pewnie przez długi czas ich nie będzie,podobno pojawiły się partole...

Dopiero wtedy jak doszło do tragedi.

Daj znakć jak coś namierzysz :th:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2008, 19:37 _________________________________________________

Panowie co powiecie na zmiane godziny spotów na godzine 18-stą lub 19-stą ? w końcu czas letni juz mamy :)

robie ankiete.

Kiedy decyzja zapadnie szefie? :gwizdanie:

Opublikowano

Właśnie przeczytałem i też chce jakiś sprzęt do auta, oczywiście piszę się na zakup grupowy, jak ktoś się na tym zna niech doradza.

Opublikowano

ja właśnie napisałem do kolesia i będę zamawiał tą 53cm pałę :cool:

Opublikowano

W domu dla pewności mam STYL od siekiery!!! :kwasny: ale w samochodzie kiedyś woziłem ,ale były problemy....z władzą :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2008, 19:44 _________________________________________________

ja właśnie napisałem do kolesia i będę zamawiał tą 53cm pałę :cool:

daj linka

Opublikowano

:hi: kto dziś pomykał pod tandetą tak o 8.10 srebnym avantem b6 na klubowych rameczkach ? Nie znam kolegi, albo dawno nie był na spocie albo w zeszłą niedzielę był pierwszy raz, ale skąd rameczki ??

Witam, to byłem zapewne ja :) rameczki założyłem sobie tak z 2 tygodnie temu zaraz po tym jak doszły do mnie pocztą - po ok.4 i pół miesiąca oczekiwania licząc od dnia zamówienia :rolleyes:

co do teorii cubera - ochotę na spocika mam dużą, ale wolnego czasu prawie wogóle... może kiedyś się wreszcie uda Was zobaczyć i pogadać:>

Opublikowano

Panowie a moze ktos ma dostep do tanich rur?? chodzi mi o kwasoodporna 2,5cala= ~62-65mm wew scianka ok 2mm :notworthy:

Opublikowano

Panowie a moze ktos ma dostep do tanich rur?? chodzi mi o kwasoodporna 2,5cala= ~62-65mm wew scianka ok 2mm :notworthy:

zlomiarze mają dużo :decayed:

a tak serio to idz sobie do praktikera czy obi

Opublikowano

:hi: kto dziś pomykał pod tandetą tak o 8.10 srebnym avantem b6 na klubowych rameczkach ? Nie znam kolegi, albo dawno nie był na spocie albo w zeszłą niedzielę był pierwszy raz, ale skąd rameczki ??

Witam, to byłem zapewne ja :) rameczki założyłem sobie tak z 2 tygodnie temu zaraz po tym jak doszły do mnie pocztą - po ok.4 i pół miesiąca oczekiwania licząc od dnia zamówienia :rolleyes:

co do teorii cubera - ochotę na spocika mam dużą, ale wolnego czasu prawie wogóle... może kiedyś się wreszcie uda Was zobaczyć i pogadać:>

To znajdz troszkę czasu na spocika.

Opublikowano

:hi: kto dziś pomykał pod tandetą tak o 8.10 srebnym avantem b6 na klubowych rameczkach ? Nie znam kolegi, albo dawno nie był na spocie albo w zeszłą niedzielę był pierwszy raz, ale skąd rameczki ??

Witam, to byłem zapewne ja :) rameczki założyłem sobie tak z 2 tygodnie temu zaraz po tym jak doszły do mnie pocztą - po ok.4 i pół miesiąca oczekiwania licząc od dnia zamówienia :rolleyes:

co do teorii cubera - ochotę na spocika mam dużą, ale wolnego czasu prawie wogóle... może kiedyś się wreszcie uda Was zobaczyć i pogadać :>

Wiedziałem :tongue4: Zapraszamy, nie gryziemy :decayed:

Opublikowano

Panowie a moze ktos ma dostep do tanich rur?? chodzi mi o kwasoodporna 2,5cala= ~62-65mm wew scianka ok 2mm :notworthy:

zlomiarze mają dużo :decayed:

a tak serio to idz sobie do praktikera czy obi

Bardziej chcial bym z niej wydech zrobc,niz noge od stolu :polew:
Opublikowano

No żeby się nasz szef nie złościł. :) Zawsze troszkę czsu można poświęcić.My też mamy GO mało. :th:

Opublikowano

Panowie a moze ktos ma dostep do tanich rur?? chodzi mi o kwasoodporna 2,5cala= ~62-65mm wew scianka ok 2mm :notworthy:

zlomiarze mają dużo :decayed:

a tak serio to idz sobie do praktikera czy obi

Bardziej chcial bym z niej wydech zrobc,niz noge od stolu :polew:

Sam chcesz robić?? bo może goście od robienia ruy ochronnych odsprzedadzą :wink4:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2008, 20:00 _________________________________________________ALE środek to Mój ,super, czas się pochwalić :th:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2008, 20:01 _________________________________________________

:gwizdanie:

Nie gwizdaj tylko sie meldować na spocie :mysli: masz jeszcze fordzika?????

Opublikowano

Witam,

pierwszy dzień pracy po urlopie był straszny... :wallbash:

Czemu Cie nie było na spociku :rolleyes:

Jak tam rameczki, dało się coś załatwić ?

Witam,

pierwszy dzień pracy po urlopie był straszny... :wallbash:

Czemu Cie nie było na spociku :rolleyes:

Jak tam rameczki, dało się coś załatwić ?

byłem przygotowany na spocik (autko umyte itp.), ale zadzwonił pewien pajac i chciał oglądnąć bmw które mam do sprzedania. Umówił się ze mną właśnie na 17. Jechał z Częstochowy więc trudno go było przestawić . Byłem trochę zły :angry:. Matoł przyjechał z kolegami... blacharz + mechanik + sprzęt do pomiaru lakieru... koleś świrował chyba ze dwie godziny, jak by kupował auto za 200 tyś :kwasny: a na końcu powiedział mi "dziękuję panu odezwę się" i tyle go widziałem. :gwizdanie: tyle w skrócie

co do ramek to koleś się nie odezwał

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.