Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gadaj z Keżorem niech Ci wkomponuje wirtualnie do zdjęcia takie grawerki[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2008, 16:24 _________________________________________________Sokół też się chyba bawił VT

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jeszcze raz dzięki za życzonka :)

Pablo słysząlem ze organizujesz jakąs bibke w miescie z tej okazji...... :gwizdanie:

Imprezka będzie ale nie dziś bo od jutra zaczynam nową pracę w Media Markcie także sorki ale coś sie pózniej wymyśli.

Panowie dziś skillowałem się z B8 2.0TDI na Bora Komorowskiego, mniej więcej do 110 km/h szliśmy łeb w łeb dopiero na trójce mu zacząłem odjeżdzać ale powiem wam ze jestem w szoku jak ten silnik chodzi :>[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2008, 16:41 _________________________________________________

Pablo może wspólna imprezka... :gwizdanie:

Dobry pomysł :>

Opublikowano

Witajcie :hi:

Opublikowano

Wróciłeś ?!?!?! :decayed:

Opublikowano

Cześć Piotrek.

Jak było w wawie :naughty:

Opublikowano

tak , a co warszafsioki pisali? :decayed:

yo Pablo , wszystkiego najlepszego :th:

Opublikowano

:polew: dobre, dobre

no oczywiscie sztywna, tyle ze chyba na tych aukcjach to cena jest tylko do rękojmi i i kabury a pałkę trzeba kupić osobno :mysli:

Pisz do chłopa bo w aukcji nie wolno pisac że sprzedaja pałkę bo od razu pracownik allegro usówa, napewno w opisie jest sugestia że to z pałką, tylko najczęściej właśnie piszą że futerał do pałki.

masz chyba rację :), jutro powinienem mieć już pałe u siebie, obym nie musiał jej testować już w pierwszy dzień :evil:

Opublikowano
  • Autor

Pablo Ty discopolowcu :tongue4: :gwizdanie:

Opublikowano

Był spot w krakowie więc ja zapraszam na spot koło Nowego Sącza nad jeziorem rożnowkism 10 -11 maj :> będą chętni??? :notworthy:

Opublikowano

Był spot w krakowie więc ja zapraszam na spot koło Nowego Sącza nad jeziorem rożnowkism 10 -11 maj :> będą chętni??? :notworthy:

jak spot dwudniowy, to pewnie tak :kox:

Opublikowano

No ja myslę załtawię rejs statkiem z Różnowa do miejscowosci Gródek nad Dunajcem ( to jest 5 km po wodzie :> ) oraz cały prywaty dom z pokojami i miejscem parkingowym ) i zebranie na zaporze wodnej w Rożnowie .

A tu macie widok na jeziroko :kox:

043ed91954f2b90b.jpg

Opublikowano

jak na dwa dni to kusząca propozycja , nie wiem jak reszta ale może być ciekawie :gwizdanie:

Opublikowano

Hmm niezla mysl, moze tez sie załapie na takie cos :):a4fan::drunk:

Opublikowano

eeee założe sie że nikt nie pojedzie :decayed:

Opublikowano

eeee założe sie że nikt nie pojedzie :decayed:

na faktach :kox:

Opublikowano

eeee założe sie że nikt nie pojedzie :decayed:

No to ja do Was już nie pojadę z krka macie 90 km a koszt za dwa dni zakmkinie się w kwocie około 70 zł z noclegiem :naughty:

Opublikowano

eeee to za tanio , nie jedziemy :decayed:

Opublikowano

eeee to za tanio , nie jedziemy :decayed:

No dobra to ja po znajomsci wszytko załtwiiam jak tanio to może byc po 140 zł jeszcze sobie cos do furki kupię :polew:

Opublikowano

nie no ... teraz to Nas chcesz oszukać ...

nie jedziemy :decayed: :decayed: :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.