Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pałeczka teleskopowa to podstawa w aucie, tylko nie kupujcie czasem giętkiej bo to DRAMAT, tylko i wyłącznie sztywna. Do mnie się kiedyś przyje.ał piesek podczas kontroli i nie bardzo chciał przyjąć do wiadomości że rozrusznik mi sie wiesza i to żeby po nim postukać od czasu do czasu.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Do mnie się kiedyś przyje.ał piesek podczas kontroli i nie bardzo chciał przyjąć do wiadomości że rozrusznik mi sie wiesza i to żeby po nim postukać od czasu do czasu.

:polew: dobre, dobre

no oczywiscie sztywna, tyle ze chyba na tych aukcjach to cena jest tylko do rękojmi i i kabury a pałkę trzeba kupić osobno :mysli:

PS nie ma ktoś z was dojścia do zegarków SEIKO ?? :)

Opublikowano

PS nie ma ktoś z was dojścia do zegarków SEIKO ?? :)

nie wiem czy coś pomogę, ale ja kupowałem kiedyś siostrze na ebay od jakiegos klienta z singapuru - skończyło się to bdb.

Opublikowano

Panowie a moze ktos ma dostep do tanich rur?? chodzi mi o kwasoodporna 2,5cala= ~62-65mm wew scianka ok 2mm :notworthy:

zlomiarze mają dużo :decayed:

a tak serio to idz sobie do praktikera czy obi

Bardziej chcial bym z niej wydech zrobc,niz noge od stolu :polew:

Sam chcesz robić?? bo może goście od robienia ruy ochronnych odsprzedadzą :wink4:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2008, 20:00 _________________________________________________ALE środek to Mój ,super, czas się pochwalić :th:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2008, 20:01 _________________________________________________

:gwizdanie:

Nie gwizdaj tylko sie meldować na spocie :mysli: masz jeszcze fordzika?????

A masz dostep do takich ludzi??? :naughty:
Opublikowano

Wiem kto to robi. AUTOBOŻENA w Skotnikach,mogę jutro tel.załatwić,robią orurowanie do terenówek i układy wydechowe.Ale to chyba ie jest tania impreza :(

Opublikowano

Wiem kto to robi. AUTOBOŻENA w Skotnikach,mogę jutro tel.załatwić,robią orurowanie do terenówek i układy wydechowe.Ale to chyba ie jest tania impreza :(

kurcze ja u nich robiłem rurę 3" od turbo po tłumik końcowy, ale to było już parę lat temu.

Warto sprawdzić bo o ile mnie pamięć nie myli, to byłem zadowolony z ceny :)

Opublikowano

ja właśnie napisałem do kolesia i będę zamawiał tą 53cm pałę :cool:

Ja takiego chłopa to bym potraktował z piły łancuchowej.

Nie duża i mozna w aucie schować http://www.allegro.pl/item336042930_nowy_model_pila_lancuchowa_2400w_eurotec_wpg110.html

:decayed:

Opublikowano

ja właśnie napisałem do kolesia i będę zamawiał tą 53cm pałę :cool:

Ja takiego chłopa to bym potraktował z piły łancuchowej.

Nie duża i mozna w aucie schować http://www.allegro.pl/item336042930_nowy_model_pila_lancuchowa_2400w_eurotec_wpg110.html

:decayed:

:polew: A to jest na 12V?? :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

taką pilą to bys nawet kromki chleba nie przeciął a co dopiero chłopa :tongue4:

i skąd u Ciebie Pablo wogóle tyle agresji ? :evil:

Opublikowano

taką pilą to bys nawet kromki chleba nie przeciął a co dopiero chłopa :tongue4:

i skąd u Ciebie Pablo wogóle tyle agresji ? :evil:

Proszę bardzo nie będziesz potrzebowac zasilania :evil:http://www.allegro.pl/item336630927__nowa_pila_spalinowa_dekatech_ps36_2_2km_gw_fv_.html

No stary jak można sie nie wk..wić jak gość nic nie zrobił i znalazł sie w szpitalu :confused4:

Opublikowano

Panowie gdzie w krakowie regenerują turbiny w dobrej cenie i dobrze

Opublikowano

Panowie gdzie w krakowie regenerują turbiny w dobrej cenie i dobrze

503578689, 504569243 nie wiem czy jeszcze aktualne i czy robią turbiny. Na pewno regenerują różne części, a serwis mają gdzieś na ul. Ciepłowniczej chyba.

Opublikowano

a któryż z chłopaków jest wstanie sprawdzić czyna 100 % turbina mi padła podczas zejścia z wysokich obrotów żezi w rejonie turbo i syczy auto niekopci ale od czasu do czasu zacznie nim szarpać po zejściu z obrotów

Opublikowano

:polew: dobre, dobre

no oczywiscie sztywna, tyle ze chyba na tych aukcjach to cena jest tylko do rękojmi i i kabury a pałkę trzeba kupić osobno :mysli:

Pisz do chłopa bo w aukcji nie wolno pisac że sprzedaja pałkę bo od razu pracownik allegro usówa, napewno w opisie jest sugestia że to z pałką, tylko najczęściej właśnie piszą że futerał do pałki.

Opublikowano

usówa

:shocked:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2008, 21:43 _________________________________________________

a któryż z chłopaków jest wstanie sprawdzić czyna 100 % turbina mi padła podczas zejścia z wysokich obrotów żezi w rejonie turbo i syczy auto niekopci ale od czasu do czasu zacznie nim szarpać po zejściu z obrotów

Ostatnio dwóch kolegów z forum miało problem z turbo, więc pewni Oni będą dobrze znać objawy tej usterki. Pytaj Waskiego i Cubra.

Opublikowano

a któryż z chłopaków jest wstanie sprawdzić czyna 100 % turbina mi padła podczas zejścia z wysokich obrotów żezi w rejonie turbo i syczy auto niekopci ale od czasu do czasu zacznie nim szarpać po zejściu z obrotów

trzeba zobaczyć dolot i podłaczyc vaga

Opublikowano

To w Opolu też z kosami latają i to po uczelni :blink:

http://wiadomosci.onet.pl/1726093,11,opole_wykladowca_dzgniety_nozem_juz_po_operacji,item.html

Co do batonów to można je kupić na ul. Łokietka, po prawej stronie przed przejazdem kolejowym jadąc od Wybickiego ok 90-100 zł

Jednak radził bym Wam zastanowić się nad kupnem takiej pałki a w szczególności wożenia jej i użycia.

Panowie a moze ktos ma dostep do tanich rur?? chodzi mi o kwasoodporna 2,5cala= ~62-65mm wew scianka ok 2mm :notworthy:

Wszelakie rurki itp. możesz kupić w http://hart-metale.pl/

Opublikowano

Jarko jak się zakończyły u Ciebie problemy z tym odpalaniem na ciepłym silniku?

Miałem to samo okazało się, że to czujnik temperatury paliwa. Tylko że nie wiem czy w B5 też taki czujnik jest.

Opublikowano

Jarko jak się zakończyły u Ciebie problemy z tym odpalaniem na ciepłym silniku?

Miałem to samo okazało się, że to czujnik temperatury paliwa. Tylko że nie wiem czy B5 też taki czujnik jest.

Właśnie czytałem Twoją odp. w moim wątku i trochę jestem w szoku że to taka pierdoła... Ja się już trochę pogodziłem z faktem iż mam coś z pompą nie tak, ale i tak chętnie bym to Vagiem sprawdził, tyle że ostatnio jakoś ciężko mi na spota dotrzeć :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.