Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pewnie panie moderatorze :naughty::wink4:

Ja moderator... gdzie ???

Trzeba jakos krakusów rozruszać bo ostanio cisza tu... przeniesliscie sie gdzies indziej czy co ? :evil::cool:

Nie skąd ......... :gwizdanie: :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Trzeba jakos krakusów rozruszać bo ostanio cisza tu... przeniesliscie sie gdzies indziej czy co ? :evil::cool:

sie zaczyna :bicz:

Nic takiego, zwyczajna moja uszczypliwośc :naughty:

Opublikowano

To może dziś ja zaglądnę do was, polookam na relację ze spota z Krakusem :D:D:D

Opublikowano

Uffff skonczylem czytac te waszy wypociny :kox: :kox:

i z tego wszystkiego zapomnialem co mialem napisac hehehe

Opublikowano

Zabieram aparacik... zrobię fotę jak Trzeniek pucuje mi moje fele... :polew::decayed:

Opublikowano

Uffff skonczylem czytac te waszy wypociny :kox: :kox:

i z tego wszystkiego zapomnialem co mialem napisac hehehe

:polew:

A tak w ogóle to :hi: wszystkim :)

Opublikowano

sie zaczyna :bicz:

No to kto tu jest moderatorem?? Rozdać po kropeczce, a jak nie pomoże to :ban::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

sie zaczyna :bicz:

No to kto tu jest moderatorem?? Rozdać po kropeczce, a jak nie pomoże to :ban::polew: :polew: :polew: :polew:

Pytanie komu :naughty:

Opublikowano

sie zaczyna :bicz:

No to kto tu jest moderatorem?? Rozdać po kropeczce, a jak nie pomoże to :ban::polew: :polew: :polew: :polew:

mega13 dobrze ze nie jesteś moderatorem :polew:

Opublikowano
  • Autor

eeeeeee coś ktos tu mówił o moderatorach :polew:

Opublikowano

Pytanie komu :naughty:

Jak będzie kolorowa to poproszę :tongue4: :tongue4: :kox: :kox:

mega13 dobrze ze nie jesteś moderatorem :polew:

Ja bym kielonki rozdawał... :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

sie zaczyna :bicz:

No to kto tu jest moderatorem?? Rozdać po kropeczce, a jak nie pomoże to :ban::polew: :polew: :polew: :polew:

Pytanie komu :naughty:

No właśnie, tu wszyscy kulturka przecież :naughty:
Opublikowano

sie zaczyna :bicz:

No to kto tu jest moderatorem?? Rozdać po kropeczce, a jak nie pomoże to :ban::polew: :polew: :polew: :polew:

Pytanie komu :naughty:

No właśnie, tu wszyscy kulturka przecież :naughty:

i wszyscy się ładnie usmiechają do złej gry :>

Opublikowano

i wszyscy się ładnie usmiechają do złej gry :>

mówisz o Legii ? :mysli:

:decayed:

Opublikowano

Po naszym niedzielnym spocie podjechałem na spota do Pimpteam looknać jakie mają furki, niektóre były nawet w porzo :)

729d7f755d1034d7m.jpg

1fb6a1effe65142am.jpg

db1895475f4f2e83m.jpg

2d3f7a8b3121123em.jpg

54dff124575f837dm.jpg

59bf4cd035058b8bm.jpg

Opublikowano

:hi: Wszystkich

Po naszym niedzielnym spocie podjechałem na spota do Pimpteam looknać jakie mają furki, niektóre były nawet w porzo :)

Jednak A4 najładniej sie prezentuje.

Opublikowano

Jednak A4 najładniej sie prezentuje.

Bo żadnej A6 nie było :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jednak A4 najładniej sie prezentuje.

Bo żadnej A6 nie było :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew:

Opowiadasz :D

Opublikowano

Jednak A4 najładniej sie prezentuje.

Bo żadnej A6 nie było :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew:

A co to A6 :tongue4:

Opublikowano

Jednak A4 najładniej sie prezentuje.

Bo żadnej A6 nie było :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew:

A co to A6 :tongue4:

Zaraz Max się obudzi :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.