Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To powiem Trzeńkowi, żeby jakieś markowe gatki założył... :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powitać, dzięki za spota wczorajszego.

Opublikowano

Powitać Wszystkich :hi:

Po małej niedyspozycji w końcu i ja się pojawiam na forum :decayed:

Szkoda że nie dałem rady podbić wczoraj na spota... :(

Opublikowano
  • Autor

Powitać Wszystkich :hi:

Po małej niedyspozycji w końcu i ja się pojawiam na forum :decayed:

Szkoda że nie dałem rady podbić wczoraj na spota... :(

no szkoda ze Cie nie było :gwizdanie:

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

Panowie mam pytanie, jak wyglada kwestia z xenonami? dzisiaj bylem na przegladzie rejestracyjnym i mi powiedzial koles, ze jak nie bede miec samopoziomowania to auto mi nie przejdzie przegladu i ze same spryskiwacze nie wystarcza? Przez to HID-y chyba odpadaja da sie w jakis inny legalny sposob zalozyc xenony?

Opublikowano

To jest fura Pabla ta B5tka.... :gwizdanie:

A siostra powiedziała na przód, że wygląda jak pszczoła :polew::evil:

Pabla wyglada jak pszczoła ? że ma odwłok czy co ? :mysli:

Chodzi o tą "siatkę" zamiast grilla :)
Opublikowano
  • Autor

Panowie mam pytanie, jak wyglada kwestia z xenonami? dzisiaj bylem na przegladzie rejestracyjnym i mi powiedzial koles, ze jak nie bede miec samopoziomowania to auto mi nie przejdzie przegladu i ze same spryskiwacze nie wystarcza? Przez to HID-y chyba odpadaja da sie w jakis inny legalny sposob zalozyc xenony?

załóż sobie HID-y...... tłumaczyłem juz Ci na spocie :gwizdanie: jak coś to napisz do mnie pw to Ci wyjaśnie wszystko co i jak

Opublikowano

Cuber przeslalem Ci pw :) takze czekam na odp :polew:

Opublikowano

z tymi xenonami to gdzieś na forum już jest taki wątek co trzeba mieć żeby było legal... poszperaj trochę a na pewno znajdzieś, a jak nie to zmień stację diagnostyczną, na innej pewnie nic nie powiedzą na ten temat :wink4:

Opublikowano

Mam lepszy pomysl, sam sobie wyrobie pieczatke i bede sobie robic przeglady :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Mam lepszy pomysl, sam sobie wyrobie pieczatke i bede sobie robic przeglady :tongue4:

zmień stację bedzie prosciej !

Opublikowano

da sie w jakis inny legalny sposob zalozyc xenony?

założ oryginalny zestaw

Opublikowano
  • Autor

no ale musi odrazu zakupić samopoziomowanie + zderzak i spryski + ori xenony = koszt jakies 5 tys pln

Opublikowano

Mam lepszy pomysl, sam sobie wyrobie pieczatke i bede sobie robic przeglady :tongue4:

zmień stację bedzie prosciej !

i to jest najlepszy pomysł :th:

chociaż ten z pieczątką też całkiem niezły :naughty:

Opublikowano
:naughty: W koncu Polak potrafi :evil:
Opublikowano

prościej stację zmienic Cuber ma rację :)

Opublikowano

I uważać na patrole :wink4:

Opublikowano
  • Autor

I uważać na patrole :wink4:

hm.... dwa lata i nic :kox:

Opublikowano

I uważać na patrole :wink4:

hm.... dwa lata i nic :kox:

Vip na forum, Vip na drodze :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.