Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Panowie

Czytaliście/oglądaliście F1: Pole Position dla Kubicy

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

:dance: :dance: :dance:

Dziś oglądałem na AGH-u i niezłe halo było jak Robert zdobył Pole position :>

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: Panowie

Czytaliście/oglądaliście F1: Pole Position dla Kubicy

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

:dance: :dance: :dance:

Dziś oglądałem na AGH-u i niezłe halo było jak Robert zdobył Pole position :>

na AGHu nie ma ładnych dziewuch, nawet sie nie fatyguj tam jezdzić znowu :decayed:

Opublikowano

Panowie wybieracie sie moze jutro na:

5 kwietnia Kraków* Tuning Zlot * Memoriał JP II

Kraków - Łagiewniki

parking ul. Motarskiego przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

godz. 10.00

z a p r a s z a m y

wszystkie kluby i miłośników motoryzacji na

Tuning Zlot

poświęcony pamięci Ojca Świętego Jana Pawła II

Plan zlotu:

10.00 spotkanie na parkingu

11.00 msza święta, złożenie kwiatów od uczestników Zlotu

12.00 konkursy w kategorii: gleba, najładniejsze auto Zlotu, najlepszy układ wydechowy, najlepszy system car audio

14.00 rozdanie dyplomów i certyfikatów uczestnictwa,zakończenie

10.00 – 14.00 zachęcamy do honorowego oddania krwi

Jeśli juz był temat to sorki :)

Był ktoś z ekipy, jak wrażenia???

Kubica :th: :th:

Opublikowano

Pablo wykładał na AGH...

płytki :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Pablo wykładał na AGH...

Gdzie?????

W

Kl....

joke :polew:

płytki :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Pablo wykładał na AGH...

płytki :decayed: :decayed: :decayed:

Pablo ale to chociaż w damskim czy męskim ?

a zreszta tam i tak nie ma róznicy :kox:

Opublikowano

idę w kime , narazka Panowie :th:

Opublikowano

zainteresowany milczy, bez obrazy, joke[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2008, 22:56 _________________________________________________

idę w kime , narazka Panowie :th:

Narka :)

Opublikowano

Witam Wszystkich serdecznie.

Jestem tutaj nowy. Chciałem zapytać, czy będąc na zlocie 06.04.2008 r. w galerii, będzie ktoś, kto przy okazji przebadał by moją Audi vag'iem??? Mam parę problemów z nią i chętnie skorzystałbym z porady bardziej doświadczonych.

Opublikowano

Witam Wszystkich serdecznie.

Jestem tutaj nowy. Chciałem zapytać, czy będąc na zlocie 06.04.2008 r. w galerii, będzie ktoś, kto przy okazji przebadał by moją Audi vag'iem??? Mam parę problemów z nią i chętnie skorzystałbym z porady bardziej doświadczonych.

Witamy :)

O widze ze kolega ma ten sam silnik co ja :>

Spot dzis będzie.

Opublikowano

Witam Wszystkich serdecznie.

Jestem tutaj nowy. Chciałem zapytać, czy będąc na zlocie 06.04.2008 r. w galerii, będzie ktoś, kto przy okazji przebadał by moją Audi vag'iem??? Mam parę problemów z nią i chętnie skorzystałbym z porady bardziej doświadczonych.

Witamy :)

przyjedz na 17;00 zawsze ktoś ma vag-a to Ci autko przebada[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2008, 13:03 _________________________________________________Tytus nie zapomnij zabrać instrukcji do radia i ewentualnie tłumaczenia :)

mogę się trochę spóżnić, ale będę napewno

Opublikowano

Dobra pany oglądamy wyścig bo zaraz sie zaczyna.

Kubica da rade :>

Opublikowano

nie jest źle :th:

Opublikowano

I kolejne podium dla Kubicy, kurka a mogłem obstawić u bukmacherów bo stawiałem ze bedzie trzeci :)

BMW pierwsze w klasyfikacji konstruktorów.

Opublikowano

witam, no jednak dziś nie wyrobię na spot, czyli anal f*ck

Opublikowano

I kolejne podium dla Kubicy, kurka a mogłem obstawić u bukmacherów bo stawiałem ze bedzie trzeci :)

BMW pierwsze w klasyfikacji konstruktorów.

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

Sezon trwa bardzo pomyślnie

Opublikowano
:hi: jak tam dzisiejszy zlocik, frekwencja ?? Coś ciekawego się działo ?
Opublikowano
  • Autor

:hi: jak tam dzisiejszy zlocik, frekwencja ?? Coś ciekawego się działo ?

zawsze sie cos dzieje :naughty: fotki beda w odpowiednim dziale :th:

Opublikowano

:hi: jak tam dzisiejszy zlocik, frekwencja ?? Coś ciekawego się działo ?

zawsze sie cos dzieje :naughty: fotki beda w odpowiednim dziale :th:

o witam Vipa :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.