Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

marek27 zamawiasz rameczki klubowe ??

jeden koleś podobno ma do odstąpienia

jakby miał dwa komplety to weź też dla mnie, rozliczymy sie na spociku, dzieki :th:

zalatwione :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema Pany, dzisiaj wracając do domu moj seryjny AWX spotkał na alejach i nowohuckiej nasza klubową RS4-ke

Autko robi wrażenie :decayed:

:rolleyes: fajnie by mieć taka furke

_________________________________________________

Dzieki Marek :th:

Opublikowano

i zapamiętaj jedno , interesy zawsze załatwia się w marynarce :decayed:

Oczywiście wszyscy to wiemy, a z dołu na waleta żeby te interesy były widoczne

Opublikowano

Witam :hi:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2008, 23:03 _________________________________________________Tytus jak tam tłumaczenia naszego radyjka? :naughty:

Opublikowano

Tytus jak tam tłumaczenia naszego radyjka?

Słabo, kolega z pracy mi to tłumaczył, ale tam jest w większości napisane mniej wiecej tak:

"Aby zwiększyć opcje X (np. Gala) kręć lewą gałką w prawo" :wallbash:

Tylko że nie ma napisane co zwiększenie tej opcji powoduje.

Większości ciekawych funkcji jest "opcjonalnych", np. TP message.

a podstawy chyba znasz, jeżeli nie no to pokaże Ci na spocie.

Generalnie nic nowego się nie dowiedziałem :(

Opublikowano

i zapamiętaj jedno , interesy zawsze załatwia się w marynarce :decayed:

Oczywiście wszyscy to wiemy, a z dołu na waleta żeby te interesy były widoczne

:polew: :polew:

Siema Pany, dzisiaj wracając do domu moj seryjny AWX spotkał na alejach i nowohuckiej nasza klubową RS4-ke

Autko robi wrażenie :decayed:

:rolleyes: fajnie by mieć taka furke

niekoniecznie Tytus :gwizdanie:
Opublikowano

niekoniecznie Tytus

czemu tak mowisz, nie chciałbyś jeździć RS4 ??

Opublikowano

niekoniecznie Tytus

czemu tak mowisz, nie chciałbyś jeździć RS4 ??

Jeździć jak najbardziej, wszystko pozostałe nie jest już tak kolorowe :naughty:
Opublikowano

niekoniecznie Tytus

czemu tak mowisz, nie chciałbyś jeździć RS4 ??

Jeździć jak najbardziej, wszystko pozostałe nie jest już tak kolorowe :naughty:

w niedziele do koscioła byś jezdził, ale w sobote pod energy tu tałzen :kox:

Opublikowano

Jeździć jak najbardziej, wszystko pozostałe nie jest już tak kolorowe :naughty:

Ano na pewno serwis, tankowanie i .... opinie ludzie.... z tym nie jest za dobrze.

Ale nie oszukujmy się, jak ktoś ma na takie autko ma też na jego "obsługę"

A gadanie ludzi.... hmmm... to już zależy od tego jaki jest kierowca :naughty:

No ale... skupiając sie na samym aucie.... przyjemność prowadzenia musi być ogromna :cool:

A jak już bede bogaty to też sobie takie kupie :tongue4::wink4:

Sokol, wszystko zależy od kierowcy... :decayed:

Opublikowano

Nie wszystko Tytus :gwizdanie:

Opublikowano

Eh, piszecie bardzo tajemniczo :tongue4:

Pewnie nie wiem wszystkiego nt kierowcy...

No ale kończąc temat, autko fajne... :rolleyes: ... eh wracam do garażu

dać buzi na dobranoc swojej niuni :tongue4::polew:

Opublikowano

niekoniecznie Tytus

czemu tak mowisz, nie chciałbyś jeździć RS4 ??

Jeździć jak najbardziej, wszystko pozostałe nie jest już tak kolorowe :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: czytamy w myślach :gwizdanie:

Sokolku jak tam hidziorki :)

Opublikowano

A powitać :hi:

Opublikowano

Witam,strasznie dużo pracy ostatnio,nie ma na nic czasu....

Opublikowano

Welcom :hi: :hi: :hi:

Opublikowano
  • Autor

zauwazylem ze mamy na forum fajne A4 B6 AVANT czarny z fajnymi przeróbkami , gosc z KWI i coś nie chce sie oddzywac tutaj ? chyba go wystraszyliscie :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.