Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zauwazylem ze mamy na forum fajne A4 B6 AVANT czarny z fajnymi przeróbkami , gosc z KWI i coś nie chce sie oddzywac tutaj ? chyba go wystraszyliscie :naughty:

Yoo yoo brykacze :P

Eee , kto go wystraszyl jak tu same dobre duszyczki :P hehe

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zauwazylem ze mamy na forum fajne A4 B6 AVANT czarny z fajnymi przeróbkami , gosc z KWI i coś nie chce sie oddzywac tutaj ? chyba go wystraszyliscie :naughty:

Rozmawiałem z Nim wczoraj na pr. i powiedział że ma jeszcze do skończenia dwie zmiany i że pojawi się niedługo na dachu Galeri :)

Opublikowano
  • Autor

zauwazylem ze mamy na forum fajne A4 B6 AVANT czarny z fajnymi przeróbkami , gosc z KWI i coś nie chce sie oddzywac tutaj ? chyba go wystraszyliscie :naughty:

Rozmawiałem z Nim wczoraj na pr. i powiedział że ma jeszcze do skończenia dwie zmiany i że pojawi się niedługo na dachu Galeri :)

no z miła chęcią zobacze te diody w przenich lampach :gwizdanie:

Opublikowano

Ehh nie dosc ze nudy w pracy to jeszcze tutaj pusto :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

eee tam pusto odrazu :gwizdanie: no fakt u mnie w firmie tez sie zaczeło nudno robic wiec sie zaraz bede zbierał do domku bo po co siedzieć :polew:

Mad jak jutro siedzisz w pracy to moze wex ze soba hidziorki to podjade do Ciebie po nie :)

Opublikowano

eee tam pusto odrazu :gwizdanie: no fakt u mnie w firmie tez sie zaczeło nudno robic wiec sie zaraz bede zbierał do domku bo po co siedzieć :polew:

Mad jak jutro siedzisz w pracy to moze wex ze soba hidziorki to podjade do Ciebie po nie :)

Szpoko luzzzz :P Jutro to mam wolne :P Takze mozna sie gdzies ustyknac :P Najlepiej u mnie bo sie nie wypuszczam z domu hheheh , duzo meczy itp. :P

Opublikowano
  • Autor

no a masz jakąś miejscówke co by porezac przy zderzaku moim ? byśmy załozyli odrazu hidziorki :kox:

Opublikowano

No w sumie u mnie na garazu tylko nie mam kanalu o ile jest potrzebny :P

Opublikowano

Panowie dzisiaj widziałem na Zawiłej zajebistą B6 w sedanie z diodami w lampach :shocked: :shocked: :shocked:

za***iście to wyglądało

aha... jechała na rejestracjach KWI

Opublikowano

Panowie dzisiaj widziałem na Zawiłej zajebistą B6 w sedanie z diodami w lampach :shocked: :shocked: :shocked:

za***iście to wyglądało

aha... jechała na rejestracjach KWI

Trzeniu chłopaki pisali o niej kilka postów wyżej :decayed:

Opublikowano

Hugo o ile dobrze widze to pisali o avancie a ja widziałem sedana :rolleyes:

Opublikowano

No to jest to audi ;

4f28d719ca451281.jpg

Może nie bedzie zły za tą fote :kox: on jest z klubu :th:

Opublikowano

Hugo o ile dobrze widze to pisali o avancie a ja widziałem sedana :rolleyes:

Ups :embarrassed:

Opublikowano

ale jak już sobie robił te ledy to mógł uszczelnić lampę... widać że zaparowana, zresztą jak w każdej B6tce :thumbdown:

Opublikowano

Hugo o ile dobrze widze to pisali o avancie a ja widziałem sedana :rolleyes:

Ja pisałem o sedanie.Dokładnie o niej.I o naszym tajemniczym koledze... :)[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2008, 18:01 _________________________________________________

no a masz jakąś miejscówke co by porezac przy zderzaku moim ? byśmy załozyli odrazu hidziorki :kox:

założone już /pisałeś o halogenach?/

Opublikowano

Piotrek, widziałeś 1.8 T dość mocno porobione (cuś pod 300 km).

Swego czasu (może nawet dalej jest) był wystawiony na allegro.

Opublikowano

to ten za 70 parę tysiaków? dobrze kojarze? :mysli:

Opublikowano

Bardzo możliwe, chociaż ceny nie pamiętam.

Autko ogólnie gruby wypas...

Opublikowano

no ledziki miał pierwsza klasa , co poniektórzy powiedzieli by klasa koń :decayed:

Opublikowano

to ten za 70 parę tysiaków? dobrze kojarze? :mysli:

dokładnie 72 tysie na 20" polerowanych felach... :decayed:

300 kucy w powiewach miało...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.