Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Transit a po co Ci VAG do tego ? xenony możesz ustawić recznie "przed ścianą" :decayed: , masz tak samo jak w zwykłej lampie regulacje :wink4: na spocie jutro ustawimy :wink4:

:mysli: no raczej nie bardzo

po ustawieniu lamp imbusem trzeba dla sterownika xenonów (LWR) zapamiętać ustawienie czujników halla w silniczkach lamp i na zawieszeniu po to żeby podczas jazdy lampa "wiedziała" jak powinna być ustawiona na pozycję "0" . Jeśli się tego nie zrobi to mimo korekty lamp imbusem silnik i tak się ustawi poprzez LWR i czujniki halla w pozycję ostatnio zapisaną w LWRze więc lamp xenon się nie ustawia VAG-iem ale to ustawienie trzeba VAG-iem zapisać w sterowniku lamp.

Mam pytanie do lepiej zorientowanych...

Czy VAG-iem da się ustawić poziom świecenia ksenonów? Bo wczoraj w nocy jak wracałem autostradą to okazało się że światła mi świecą jakieś 3 metry przed maską i nic nie widać :disgust:

Jeśli obie lampy Ci świecą 3m przed autem a wcześniej było OK to znaczy że czujnik na zawieszeniu ma zwiechę (lub padł) a jeśli tylko jedna to coś się zmaściło przy silniku lampy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Kiedyś to pokazywałem, coś pięknego :)

Grzechem było że nie wydali RS4 w sedanie w B5.[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2011, 23:00_________________________________________________40 zł za Adamek-Kliczko w SD, 48 za HD.

To już pewne, polscy kibice będą mogli zobaczyć walkę Tomasz Adamek-Witalij Kliczko z komentarzem w języku polskim.

Transmisja będzie dostępna dla abonentów Cyfrowego Polsatu, Cyfry Plus , UPC Polska oraz kilku innych mniejszych sieci kablowych.

Dostęp do transmisji będzie możliwy po zakupie dostępu do specjalnie wydzielonego na walkę kanału na którym będzie transmisja bez reklam.

Kanał ten znajdzie się w dekoderach platform które kupią lub kupiły prawa do sprzedaży sygnału z gali we Wrocławiu w systemie PPV.

Za dostęp do walki klient będzie musiał jednorazowo zapłacić około 40 zł za wersję SD i kilka złoty więcej za HD.

Czy Polacy będą skłonni wydać około 40 zł, by obejrzeć walkę?

Na pewno większość nie wyda 40 zł za 1 pojedynek, jednak ci co będą chcieli zobaczyć galę za wszelką cenę będą musieli dodatkowo płacić.

- Do niedawna wydawało się ,że kto nie będzie chciał płacić zobaczy starcie w niekodowanym kanale niemieckim . Niestety w dzień walki stacja RTL zostanie zakodowana zarówno na satelicie Astra jak i Hotbird.

Polscy operatorzy satelitarni i kablowi, już otrzymują wezwania do zaprzestania reemitowania sygnału stacji RTL w trakcie walki. Wszyscy dążą do tego by bez płacenia nie dało się zobaczyć starcia. Abonenci UPC za dostęp do walki zapłacą 40 zł (SD) oraz 48 zł (HD). Początek transmisji o godzinie 21. Dokładne ceny innych operatorów nie są jeszcze znane.

Walkę będzie można też zobaczyć w Multikinie.

- Pokażemy walkę na największych ekranach co najmniej 15 multipleksów w całej Polsce, ale pracujemy nad tym, aby transmisja była dostępna w naszych wszystkich 23 kinach - powiedział "Gazecie" Mariusz Spisz, rzecznik Multikina.

Pokaz w kinach zacznie się od 21 i potrwa do zakończenia gali. Bilety w przedsprzedaży będą kosztować 39 zł, w dniu pojedynku 10 września - 49 zł.

Skołuje plazmę z 60" i możecie wpadać :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Jeśli się tego nie zrobi to mimo korekty lamp imbusem silnik i tak się ustawi poprzez LWR i czujniki halla w pozycję ostatnio zapisaną w LWRze

hmmmm moje nie wracają do poprzedniej zapisanej pozycji ;P

Nie zapomnijcie o dzisiejszym spociku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o której jest spot?

hmmm masz przeciez w temacie watku :gwizdanie: 19-sta :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o której jest spot?

hmmm masz przeciez w temacie watku :gwizdanie: 19-sta :wink4:

chciałem jakoś zagaić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się tego nie zrobi to mimo korekty lamp imbusem silnik i tak się ustawi poprzez LWR i czujniki halla w pozycję ostatnio zapisaną w LWRze

hmmmm moje nie wracają do poprzedniej zapisanej pozycji ;P

widać ustawienia w pamięci są poprawne i dlatego tak masz ale tak to powinno wyglądać jeśli coś się grzebie przy lampach albo zawieszeniu.

Grucha przecież i tak Cię nie będzie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanti a Ty przyjedź chociaż raz chwile po 19-stej a nie chwile po 20-stej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanti a Ty przyjedź chociaż raz chwile po 19-stej a nie chwile po 20-stej :gwizdanie:

a może ty choć raz przyjedź brudnym autem i posiedź z nami tak do 21 :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy życzenie nie do spelnienia jak narazie, drugie hmmmm moze ze dwa razy pojechałem przed 21-szą :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy życzenie nie do spelnienia jak narazie, drugie hmmmm moze ze dwa razy pojechałem przed 21-szą :gwizdanie:

tiaaa...... :gwizdanie: "no to cześć bo muszę lecieć" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kutva, normalnie idzie się wykończyć...

Wyszedłem wczoraj o 16.00 na mecz tylko i dopiero teraz wróciłem :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kutva, normalnie idzie się wykończyć...

Wyszedłem wczoraj o 16.00 na mecz tylko i dopiero teraz wróciłem :blink:

to chyba niezła była dogrywka :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...