Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: Panowie

Już prawie po sezonie ale może Ktoś szuka cabrio :naughty: Od tych gości brałem swoje Audi :)

http://www.autoraba.otomoto.pl/audi-80-1-9tdi-klima-skora-el-dach-C20648859.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema wieczorowa porą :wink4:

to co, kto się pisze na Spot w Bukowinie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facetowi żona zaczęła mówić przez sen. Jakieś jęki i imię: Rysiek. Bez dwóch zdań doprawiała mu rogi. Aby to sprawdzić, pewnego dnia udał, że wychodzi do pracy i schował się w szafie. Patrzy, a tu żona idzie pod prysznic, układa sobie włosy, maluje się, perfumuje i w samej koszulce nocnej wraca do łóżka. W tym momencie otwierają się drzwi i wchodzi Rysiek... Super przystojny, wysoki, śniada cera, czarne, bujne włosy - jednym słowem bóstwo. Facet w szafie myśli: "Muszę przyznać, że ten Rysiek

ma klasę!". Rysiek zdejmuje powoli koszulę i spodnie, a na nim stylowe ciuchy, najmodniejsze i najdroższe w tym sezonie. Facet w szafie myśli: "Ku**a,ale ten Rysiek, to jednak jest za**bisty!". Rysiek kończy się rozbierać od pasa w górę, a tu na brzuchu krateczka - kaloryfer, wysportowany, a na klacie grają mięśnie. Facet w szafie myśli: "Ku**a, ten Rysiek, to ekstra gość!". Rysiek zdejmuje super trendy bokserki, a tu pała aż do kolan. Facet w szafie myśli: "Orzesz ku**a, Rysiek to za**bisty

buhaj!". W tym momencie żona zdejmuje koszulę nocną i pojawia się obwisły brzuch, piersi aż do pasa i cellulitis. Facet w szafie myśli: "Ja pie**ole! Ale wstyd przed Ryśkiem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja Panowie !!

Pozdrowienia z Malty !!

p.s. z filmikiem czekajcie na mnie

p.s.2. ja jestem chetny na Bukowine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc,

orientuje sie moze ktos gdzie w Krakowie i okolicach można zrobić test szczelności układu chłodzenia? Mam gdzieś wyciek i nie mogę zlokalizować. Ile takie coś kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc,

orientuje sie moze ktos gdzie w Krakowie i okolicach można zrobić test szczelności układu chłodzenia? Mam gdzieś wyciek i nie mogę zlokalizować. Ile takie coś kosztuje?

Napisz do Transitpower-a to Ci powie gdzie prawdopodobnie masz wyciek :wink4:

Heja Panowie !!

Pozdrowienia z Malty !!

tej koło Poznania :mysli:

kto bogatemu zabroni :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do filmu, to ja się umówiłem wstępnie z moim znajomym, że zrobi mi filmik mojej b2-ki

tu jego ostatnio produkcja

2 Zlot Cultstyle.pl Klasyczny.com Wilcze Laski 2011

być może zająłby się też tematem spota A4

daje rade :good: a jego ostatni już gotowy :mysli: pamiętaj o mnie :naughty: czy poczekamy jeszcze na ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek w ten piękny wrześniowy poranek :kox::siema:

czy poczekamy jeszcze na ...

Wypowiedź pełna domysłów i tajemniczości :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil będę miał prawdopodobni kamerkę Go Pro więc może być :kox:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2011, 10:00_________________________________________________

Dzieńdoberek w ten piękny wrześniowy poranek :kox::siema:

czy poczekamy jeszcze na ...

Wypowiedź pełna domysłów i tajemniczości :naughty:

jak zawsze :tongue4: na np.na moje B2 :gwizdanie: [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2011, 10:01_________________________________________________

Hhahah kreceni bączków było :kox: :kox: :kox:

Panowie, planujemy wyjazd do Bukowiny tatrzańskiej 28-30 Października 2011 ktoś sie piszę ? :naughty:

ja odpadam ale dzięki za propozycje :wink4:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2011, 10:01_________________________________________________
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

czesc,

orientuje sie moze ktos gdzie w Krakowie i okolicach można zrobić test szczelności układu chłodzenia? Mam gdzieś wyciek i nie mogę zlokalizować. Ile takie coś kosztuje?

Spróbuj wymienić plastikowy króciec, który jest z boku bloku silnika. U mnie był ten sam objaw, płyn uciekał a nigdzie nie było widać w którym miejscu. Większość mechaników chciała uszczelke pod głowicą robić. Ostatni wymienił wspomnianego króćca i po usterce... Mnie koszt części z wymianą wyniósł 90 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem, albo napiszę, Wam że jak na kawalera to za***ista pomidorowa mi wyszła :kox:

Aż sam jestem pod wrażeniem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem, albo napiszę, Wam że jak na kawalera to za***ista pomidorowa mi wyszła :kox:

Aż sam jestem pod wrażeniem :decayed:

to Ja poprosze z dostawa do mnie do firmy na Zakopiańską :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...