Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

KERCZI mylisz się.

Uchwała w jakiejś tam gminie :

§ 5

1. Mycie pojazdów samochodowych powinno odbywać się w miejscach do tego

przeznaczonych. Właściciele nieruchomości mogą myć pojazdy czystą wodą

na swoim terenie pod warunkiem, że powstające ścieki odprowadzane są do

kanalizacji miejskiej lub zbiorników bezodpływowych; w szczególności

ścieki takie nie mogą być odprowadzane bezpośrednio do zbiorników

wodnych lub do ziemi.

Napiszę coś więcej o mojej gminie o czym pisałem wyżej.

Chciałem założyć przydomową oczyszczalnie ścieków z atestem, powód - brak kanalizacji a odprowadzanie ścieków do szamba jest kłopotliwe i wiąże się też z większymi kosztami częstego wywozu. Oczyszczalnie te są przygotowane tak, iż drenaże odprowadzają już w 99% czystą wodę do gleby na terenie właściciela posesji.

W gminie nie wyrazili na to zgody gdyż tutejszy plan zagospodarowania mówi że możliwe jest stosowanie przydomowej oczyszczalni ścieków, ale z odprowadzeniem jedynie do cieku wodnego - strumyk , rzeczka - gdyż mają wtedy na to wgląd i mogą zbadać. Jak nie masz koło posesji strumyczka to jesteś w d*p*e.

Czekam do przyszłego roku bo dostałem informację że możliwe że będą jakieś zmiany w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Ale nie zawsze chemia używana do mycia aut jest nieszkodliwa dla środowiska. Mandat możesz dostać jak palisz liście na swojej posesji, jak wylewasz zawartość swojego szamba na swoją posesję itp. Więc teoretycznie myjąc samochód na swojej posesji też możesz dostać mandat. Związki chemiczne mogą przedostać się do gruntu i skazić np. wodę.

Heh, Polska to = Absurdistan :decayed:

[br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 11:51_________________________________________________

O tym to wiem, brat oddaje i zwracają mu kasiory trochę, ja niestety już nie mogę oddawać :(, ale tym co mogą polecam ! Krew ratuje życie ! Wiem to sam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym to wiem, brat oddaje i zwracają mu kasiory trochę, ja niestety już nie mogę oddawać :(, ale tym co mogą polecam ! Krew ratuje życie ! Wiem to sam!

Masz HIV :?: :decayed:

Dobra opcja z tym patentem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO :kox: :kox:

Problemy, żeby umyć auto na własnym terenie to obłęd. Chore przepisy, żeby człowiek nie mógł spokojnie umyć auta na własnej posesji. Raczej nikt nie gospodaruje sobie specjalnie miejsca pod mycie auta z odprowadzeniem do zbiornika bezodpływowego. Rada - żyć dobrze z sąsiadami :naughty:

A co w zimie, gdzie wszystkie środki chemiczne posypywane na drogi wchłania gleba, czy też deszcz który w jakimś tam stopniu spłukuje to z auta. No ale cóż, taki kraj i takie realia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie zawsze chemia używana do mycia aut jest nieszkodliwa dla środowiska. Mandat możesz dostać jak palisz liście na swojej posesji, jak wylewasz zawartość swojego szamba na swoją posesję itp. Więc teoretycznie myjąc samochód na swojej posesji też możesz dostać mandat. Związki chemiczne mogą przedostać się do gruntu i skazić np. wodę.

Heh, Polska to = Absurdistan :decayed:

[br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 11:51_________________________________________________

O tym to wiem, brat oddaje i zwracają mu kasiory trochę, ja niestety już nie mogę oddawać :(, ale tym co mogą polecam ! Krew ratuje życie ! Wiem to sam!

Liście, kiedy je spalasz, wytwarzają jakieś tak szkodliwe związki. W wielu krajach, podejrzewam, są takie przepisy jak u nas, odnośnie mycia samochodów, palenia liści itp., więc Polska to nie taki znowu Absurdistan. W którymś ze stanów USA albo w Auatralii (już nie pamiętam), korona drzewa rosnącego na jednej posesji nie może wchodzić na działkę sąsiednią, bo sąsiad może zgłosić na policję zaśmiecanie swojej działki. Ludzie przycinają koronę swojego drzewa tak, aby nie wchodziła w działkę sąsiada i o liście, które przeniesie wiatr, sąsiad nie ma prawa mieć pretensji. I to jest absurd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po to żeby chemia zamiast zostać na aucie odbijała się od niego??? :mysli:

No kolega chyba nie łapie czemu takie ciśnienie tam jest :wink4:

no to juz powiedzialem - w takim razie maja tam c**jowa chemie bo nawet ptasich gowien zmyc nie chce :cool1:

juz nie mowie o brudzie ktory sie zgromadzi przez 2 tygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym to wiem, brat oddaje i zwracają mu kasiory trochę, ja niestety już nie mogę oddawać :(, ale tym co mogą polecam ! Krew ratuje życie ! Wiem to sam!

Masz HIV :?: :decayed:

Dobra opcja z tym patentem :)

Dzięki :angry::wallbash: :wallbash: :takiego:, ale nie. Rok temu miałem operacje, w ostatniej chwili...efekt? ..., usuneli mi cala sledzione. teraz nie mogę już oddawać krwi, a szkoda bo czyjaś uratowała mi życie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :angry::wallbash: :wallbash: :takiego:, ale nie. Rok temu miałem operacje, w ostatniej chwili...efekt? ..., usuneli mi cala sledzione. teraz nie mogę już oddawać krwi, a szkoda bo czyjaś uratowała mi życie...

Przecież żartowałem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :angry::wallbash: :wallbash: :takiego:, ale nie. Rok temu miałem operacje, w ostatniej chwili...efekt? ..., usuneli mi cala sledzione. teraz nie mogę już oddawać krwi, a szkoda bo czyjaś uratowała mi życie...

Przecież żartowałem :wink4:

Tęgi żart :wink4:, spoko :). Choć na co dzień mam do czynienia z takimi przypadkami, że HBS,HCV,HIV itp się przewijają, taka praca :hi: . Btw oglądałeś Puncture - film ? (pytam bo wiem ze piszesz czasem w watku o filmach :naughty:

kurde jakie drastyczne tematu tutaj hmm

Samo życie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałeś Puncture - film ? (pytam bo wiem ze piszesz czasem w watku o filmach :naughty:

Nie oglądałem bo po trailerze mi się odechciało go oglądać, choć wg opinii nie jest zły.

Za dużo tych filmów jest i człowiek nie wie co oglądnąć jeszcze jak by czas na to był :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez tego oddaję :) kasa to nie wszystko Pablo

Oczywiście, masz absolutną rację :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie skąd te pier. korki znów na Nowohuckiej a miało ich nie być, rano o 8:00 dramat normalnie :wallbash:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 14:31_________________________________________________Trzeba jutro zrobić akcję sms w sprawie spota do wszystkich których mam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO dzwoniła pani :mysli:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 15:21_________________________________________________http://www.smog.pl/wideo/49616/zatanczyli_w_deszczu_kultowe/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...