Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Co to za oferta w Orange ? wypuścili coś nowego bo nie śledzę ? a na ich stronie nic ciekawego nie widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Siedzi facet w teatrze i nagle czuje okropny smród. Stuka faceta siedzącego przed nim i się pyta:

- Przepraszam, czy pan się zesrał ?

- Tak, a o co chodzi ?

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak skosztowaliście ten powyższy drink bo humory trzymają :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za oferta w Orange ? wypuścili coś nowego bo nie śledzę ? a na ich stronie nic ciekawego nie widzę

Tak wypuścili ofertę która nazywa się FIRMA MAX , 75 zł dla firm jak narazie jest i tylko dla stałych klientów. Stąd tez jej nie widać jeszcze na stronach orange.

W abonamencie masz rozmowy do wszystkich za free wraz z P4 :) + smsy i mms w cenie abonamentu :)

Oficjalna prezentacja nowej taryfy ma byc ponoć w przyszłym tygodniu .

ps. od wczoraj mi już Ją uruchomili :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pije nigdy

:slina: a ja byłem przekonany że jak Cię widzę to zawsze jesteś na fazie

Ale nie alkoholowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za oferta w Orange ? wypuścili coś nowego bo nie śledzę ? a na ich stronie nic ciekawego nie widzę

Tak wypuścili ofertę która nazywa się FIRMA MAX , 75 zł dla firm jak narazie jest i tylko dla stałych klientów. Stąd tez jej nie widać jeszcze na stronach orange.

W abonamencie masz rozmowy do wszystkich za free wraz z P4 :) + smsy i mms w cenie abonamentu :)

Oficjalna prezentacja nowej taryfy ma byc ponoć w przyszłym tygodniu .

ps. od wczoraj mi już Ją uruchomili :kox:

a po jakim czasie można brać nowy abonament jeśli chodzi o trwanie umowy w orange wie ktoś ??? np. w pleju jest chyba 0,5roku przed końcem nie wiem jak w oranż a widziałem ich reklame że po 9mc. telefon mozna zmienić (dla obecnych abonentów) to też dot. umowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wypuścili ofertę która nazywa się FIRMA MAX , 75 zł dla firm jak narazie jest i tylko dla stałych klientów. Stąd tez jej nie widać jeszcze na stronach orange.

W abonamencie masz rozmowy do wszystkich za free wraz z P4 :) + smsy i mms w cenie abonamentu :)

Oficjalna prezentacja nowej taryfy ma byc ponoć w przyszłym tygodniu .

ps. od wczoraj mi już Ją uruchomili :kox:

To teraz już nie będzie dyskusji na spocie która oferta lepsza bo wątpię by ktoś ją przebił, nawet Play :kox:

Szkoda że tylko dla firm :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pije nigdy

:slina: a ja byłem przekonany że jak Cię widzę to zawsze jesteś na fazie

Ale nie alkoholowej :)

to już wiem skąd ten katar u ciebie :mysli: na pewno nie od jazdy z otwartą szybą w sportpeżocie

---------- Post dopisany at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany at 12:17 ----------

To może coś pomyślę nad tą oranżadą jak to podadzą oficjalnie . Może będzie coś ciekawego z tego małżeństwa z TPSĄ bo na razie to 180-200 zabiera mi tepsa i podobnie żonie oranżada chciałbym to jakoś skomasować i zejść z tych kosztów zwłaszcza z TPSy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Orange dla mojej polowy miałem umowe na 24 miesiące , po 16-18 miesiacach już dzwonią aby przedłużać umowę ......

---------- Post dopisany at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany at 12:22 ----------

Aha dla klienta indywidualnego Orange też będzie zaraz mial ofertę , przynajmniej takie info dostałem od mojego opiekuna w Orange ( opiekunka :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem jak to jest z tą ofertą :whistling:

Każda sieć to teraz ma, T Mobile, Play czy Plusie, każdy to może mieć bez firmy :arrow2:http://media2.pl/telekomunikacja/90758-Orange-takze-bez-limitu-jeszcze-w-kwietniu.-Przebije-konkurencje.html

Oferty różnią się tym że masz np. dla przedłużających i nowych klientów za 75zł z innych sieci a jak chce "od tak" przyjść to za 85zł i to jest w każdej sieci tak.

Tu jest z plusa: 25590.jpg

A to na firmę: 25594.jpg

65zł dla stałych klientów a 75zł dla nowych i możesz rozmawiać 24/24 z każdą osobą. Wszystko to jest kopia Play:decayed:

Od kumpla się dowiedziałem w tej chwili który siedzi w temacie i zdziwił się że już Ci to włączyli w orange ponieważ 2 dni temu była wypowiedz rzecznika tej firmy że do dwóch tygodni będzie oferta po za tym to będzie taryfa jak inne i taryfy się same nie zmieniają.

Na to wychodzi że wszystkie sieci się skompromitowały :grin: że skopiowały w 100% ofertę Play od najmłodszej sieci i zobaczyli iż jego oferta jest idealna i wszystkie mają taką samą teraz :decayed:

Dodam od siebie że dobrze że tak się dzieje, przynajmniej dla nas klientów to jest wielki plus i już nie będzie płacenia za abonamenty po 150-200zł tak jak kiedyś płaciłem..

Co do Nokii 8800 to już nie handlujemy tymi modelami.

Wracając do tematu, skutkiem tego wszystkiego może być to że jak wszyscy będą brać to nadajniki nie wytrzymają w Polsce i za rok lub więcej może tak być że będziemy próbowali się przez godzinę połączyć tak jak w sylwestra:kox:

Na Euro będzie postawione koło stadionów po 15-20 dodatkowych mobilnych nadajników:kox: które będą jeździć tam gdzie mecz bo za dużo będzie osób w jednym miejscu i nadajniki padły by :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...