Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Pany jako ze od miesiąca słyszalne miałem łożysko w prawym przednim kole dziś rano po pracy pojechałem do mechanika i zdecydowałem sie na wymiane, nie wiedziałem ze wymiana łożyska to taka kosztowna impreza, całe łożysko z piastą 270 zł robota 80 razem 350 zł czy to normalna cena ? za to miałbym juz pół programu :kwasny: ah te nieplanowane wydatki kocham to :facepalm:

U mnie to samo, mechanik powiedział łożysko ~350 + 70 wymiana, chyba wezmę w takim razie to z allegro, będziesz też zamawiał? Przesyłka może wyszłaby taniej.

---------- Post dopisany at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany at 10:50 ----------

oooo, to mi teraz sęka zabiłeś, mnie czeka wymiana 2 z tyłu

Z tyłu są chyba jakieś inne, przynajmniej w B6

---------- Post dopisany at 11:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:59 ----------

W sumie to znalazłem w KRK :naughty:

ŁOŻYSKO KOŁA PRZÓD AUDI A4 A6 A8 SKF ORYGINAŁ (2476532189) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło mojego bloku na 2 Pułku Lotniczego jak się wjeżdża od Stella Sawickiego na plac szkoły jazdy, kręcą właśnie odcinek TVN TURBO "wydaje Ci się że umiesz jeździć" z tą pogodynką i Kajetanowiczem, jeszcze Kościuszko jest.

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLo idź, będziesz mistrzem drugiego planu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, orientujecie się może, czy w AVF aby osiągnąć moc rzędu 200km wystarczy turbo BRD + dolot i program rzecz jasna, czy konieczna jest z wymianą turba wymiana wtrysków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

555636_486265248053731_386139332_n.jpg

Misqkrk od nas z forum tam jest bo jego kuzyn startuje w tym programie, wziął ze sobą tego pieska "mały wariat" i ta pogodynka zaczęła się z nim bawić :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz avf i tam ci dali bonus w postaci wtryskow AL to jeszcze ci procz dolotu, przelotowego, FMIC, katout jeszcze turbawa gtb2200vk i bedziesz miec spokojnie aha jeszcze przydal by sie osobny pojemnik od odmy to i nawet mozesz miec ponad 200 co do wtryskow to sie wymienia koncowki alek na sportowe byl temat na forum i mozna wycisac wiecej

tutaj masz troche o tym

http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/b6-avf-pompowtryskiwacze-bq-vs-al-226957/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, orientujecie się może, czy w AVF aby osiągnąć moc rzędu 200km wystarczy turbo BRD + dolot i program rzecz jasna, czy konieczna jest z wymianą turba wymiana wtrysków?

Już Ci mało mocy:question: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, ale patrzyłem na ceny BRD i wcale nie są przerażające, właśnie nie wiem jakie mam wtryski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz avf i tam ci dali bonus w postaci wtryskow AL to jeszcze ci procz dolotu, przelotowego, FMIC, katout jeszcze turbawa gtb2200vk i bedziesz miec spokojnie aha jeszcze przydal by sie osobny pojemnik od odmy to i nawet mozesz miec ponad 200 co do wtryskow to sie wymienia koncowki alek na sportowe byl temat na forum i mozna wycisac wiecej

tutaj masz troche o tym

http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/b6-avf-pompowtryskiwacze-bq-vs-al-226957/

ja przelot bym odpuścił, dużo aż tak nie da, a widziałem u Ciebie w aucie fotelik, wiec dziecko może sie wkur**ć że mu zaczeło mocno warczeć w aucie :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz avf i tam ci dali bonus w postaci wtryskow AL to jeszcze ci procz dolotu, przelotowego, FMIC, katout jeszcze turbawa gtb2200vk i bedziesz miec spokojnie aha jeszcze przydal by sie osobny pojemnik od odmy to i nawet mozesz miec ponad 200 co do wtryskow to sie wymienia koncowki alek na sportowe byl temat na forum i mozna wycisac wiecej

tutaj masz troche o tym

http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/b6-avf-pompowtryskiwacze-bq-vs-al-226957/

ja przelot bym odpuścił, dużo aż tak nie da, a widziałem u Ciebie w aucie fotelik, wiec dziecko może sie wkur**ć że mu zaczeło mocno warczeć w aucie :banan:

ten fotelik to taka podpucha :grin::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na brd nie poszalejesz ale duzym plusem jest to ze brd pasuje p&p a do gtb trzeba dorabiac flansze na ogol w avf sa alki ale roznie to bywa

radim a jak to jest z tymi tlumiorami bo slyszalem ze jak juz sie ma gtb i duze fmic i program 200+ to trzeba miec przlot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michail, czytałem że celujesz w 180KM, po co chcesz w takim razie brd dolot i wtryski?? Z AVF wyciśniesz na seryjnej turbinie + fmic te 180PS. Jest sens zawyżać sobie koszta jeżeli celujesz w taką moc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam juz nie wiem czy celuje czy nie zmienie auta ale dawniej mialem takie plany. wiesz co do tej mocy to podobno 180 nie wycisniesz tak do konca z avfa na seri i fmic przy tej mocy juz musi byc brd bo zacznie sie kopcenie i w koncu awaria turbawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, uważasz że ja mam fenomen? czy przekłamany wykres.. Auto nie kopci w ogóle i fmica jeszcze nie mam. Nie wiem gdzie tak wyczytałeś że nie da się osiągnąć po sofcie mocy rzędu około 180ps. Za jakiś czas pojadę na inną hamownie i porównam wynik. Podobno koło kocmyrzowskiej na Wysiołku Luborzyckim jest dobra hamownia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze po prostu wszystko zalezy od stanu tech silnika ja bym zrobil brd przy 180 a powyzej gtb ale tak jak mowisz to sa koszta . ile ty teraz masz koni

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...