Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

za***iste są te BMKi...KLASYKA...

Boseron akurat wielkosci samochodu mi nie musisz tłumaczyc...sam chetnie jezdziłbym a8 w Avancie

---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:36 ----------

Fantomas, cos dzisiaj Ci sie zarty trzymaja :)

A o tym ze ta moja B7 jest wieksza to fakt...mowiłem Boseronowi :polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Widziałem przed chwilą BM-ke brata PABLA i powiem Wam że :kox::kox::kox::kox::kox::kox:, wewnątrz praktycznie stan idealny, zewnątrz też za***ista, wszystko w oryginale. Robi k**ewską robotę na żywo :kox:. za***isty zakup :thumbup1:

nex cieszę się że podobała się limuzyna :)

Po dzisiejszej rozmowie prawdopodobnie przejmuję auto i zakładam bratu sekwencję do B5 i będzie jeździł nią nadal na taryfie ponieważ jeżdżąc tą betą i niszczyć na taxi byłoby wielkim błędem a nie chce by to auto wyglądało po 2-3 latach jak jego obecna 100 C4..

:thumbup:

tez mi sie zaczely podobac E39 po 2002 :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha...:naughty:

Pablo kosa zajefajna :kox::kox::kox: widac ze zadbana az trudno uwierzyc ze za fajna kaske mozna juz wychaczyc takie cudenko :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czemu od razu nie kupiles A6 zamiast drugiej B7?

bo mu Kerczi powiedział że ta jego jest większa :naughty:

mialem to samo mowic ale sie powstrzymalem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, piekna ta beta! :wink:

ile za nia daliscie tak z ciekawosci, jesli mozna spytac? moze byc na pw :smiley:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, piekna ta beta! :wink:

ile za nia daliscie tak z ciekawosci, jesli mozna spytac? moze byc na pw :smiley:

Tyle co ja dałem za B5 7 lat temu :grin:

Z tego rocznika chodzą z takim wyposażeniem po 22-24 tys, gość musiał sprzedać z bólem serca i rozpłakał się:shock3: jak mi ją oddawał tak było mu jej szkoda, zwłaszcza że serwisował cały czas na bieżąco. Daliśmy 20 tys.

Wychaczyłem ją tego samego dnia co wystawił czy już po północy nie pamiętam ale było 30 wyświetleń zaledwie.

5 sztuk wcześniej oglądaliśmy a ta w Tarnowie to była wielka pomyłka i gość powinien mi oddawać kasę za paliwo:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie do BOSE to jakie radio 2din najlepiej?? Concert czy SYMPHONY? czym się różnia? Concert II czy Concert III ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, piekna ta beta! :wink:

ile za nia daliscie tak z ciekawosci, jesli mozna spytac? moze byc na pw :smiley:

Tyle co ja dałem za B5 7 lat temu :grin:

Z tego rocznika chodzą z takim wyposażeniem po 22-24 tys, gość musiał sprzedać z bólem serca i rozpłakał się:shock3: jak mi ją oddawał tak było mu jej szkoda, zwłaszcza że serwisował cały czas na bieżąco. Daliśmy 20 tys.

no to wam sie udalo.. :wink:

zakochalem sie w tej becie normalnie :decayed:

nie moge sie napatrzec na nią :slina::tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wam sie udalo.. :wink:

zakochalem sie w tej becie normalnie :decayed:

nie moge sie napatrzec na nią :slina::tongue:

Auto jak auto do wożenia się :grin:

Cieszę się że B5 zostanie w rodzinie w końcu tyle lat z nami jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, piekna ta beta! :wink:

ile za nia daliscie tak z ciekawosci, jesli mozna spytac? moze byc na pw :smiley:

Tyle co ja dałem za B5 7 lat temu :grin:

Z tego rocznika chodzą z takim wyposażeniem po 22-24 tys, gość musiał sprzedać z bólem serca i rozpłakał się:shock3: jak mi ją oddawał tak było mu jej szkoda, zwłaszcza że serwisował cały czas na bieżąco. Daliśmy 20 tys.

Wychaczyłem ją tego samego dnia co wystawił czy już po północy nie pamiętam ale było 30 wyświetleń zaledwie.

5 sztuk wcześniej oglądaliśmy a ta w Tarnowie to była wielka pomyłka i gość powinien mi oddawać kasę za paliwo:facepalm:

Będziesz mega zadowolony .Ja miałem E39 530d i byłem mega szczęśliwy pod każdym wzgledem ,ale niestety zaczeła robić focha i nieszczęsny automat sie psuł i musiała iść do żyda.Dobrze że manual przynajmniej nie bedziesz mial problemu ze skrzynia .Gdyby mi ona nie robiła takich problemów jeżdziła by do dzisiaj u mnie .Więc dbaj Pablo o nią a bedziesz mega zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadałem Ci pytanie i przekazałem informację kilka postów wcześniej. Czy Ty masz Transita w poważaniu, czy co?? :bicz:

Ciekawe po co ten kabelek idący od bagażnika, przez tylną kanapę po przedni fotel :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron akurat wielkosci samochodu mi nie musisz tłumaczyc...sam chetnie jezdziłbym a8 w Avancie

no jak se sam taką w avancie zrobisz :decayed:

aha...:naughty:Pablo kosa zajefajna :kox::kox::kox: widac ze zadbana az trudno uwierzyc ze za fajna kaske mozna juz wychaczyc takie cudenko :thumbup1:

no taka czysta bo to po powodzi dlatego taka doczyszczona a gość płakał Pablo nie z żalu tylko ze szczęścia :decayed:

Sorry chłopaki ale jak bym miał wydać te pieniążki na wasze furki to wolałbym się zapakować i bujnąć np. po coś takiego i byście tylko po mnie bąki wąchali

np taka z hedapem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe po co ten kabelek idący od bagażnika, przez tylną kanapę po przedni fotel :mysli:

Transit robią blondynce trepanacje czaszki a tu w środku pucha echo i tyle nagle jeden z chirurgów zauważył złotą nitkę biegnąć w poprzek zastanawiaja sie po hu... jej ta złota nitka przecięli no i blondynie uszy odpadły

może lepiej nie wnikac po co ten kabel bo jeszcze coś odpadnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...