Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:z tego co widze to chyba 2l w benzynie w rekinku jest ale to niech sie Boseron wypowie.Boseron odkupuj ,bo coraz mniej już tego jeździ na palcach jednej reki można policzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki jak któraś kce jutro dostać bęcki na kartach to Wąski zarezerwował tor o 11 na Makuszyńskiego.

Sent from my Porsche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:z tego co widze to chyba 2l w benzynie w rekinku jest ale to niech sie Boseron wypowie.Boseron odkupuj ,bo coraz mniej już tego jeździ na palcach jednej reki można policzyć

tak 2 litry w benzynie , tylko jak ja ją kupowałem to miała automat, założyłem do niej gaz, po 2 latach użytkowania sprzedałem teściowi i on wsadził tam manualną skrzynie bo sie automat posypał.

najlepsze teraz kupiłem ją za 4 koła sprzedałem po 2 latach za 8 hehe uparł sie że chce ją kupić a było to w 2003 roku. teraz nikt nią nie jeździ stoi od lat pod domem i poluje na nią juz od dawna , piękna jest , 10 lat temu nie przedstawiała wartośći a teraz jest inaczej bo takich juz nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron bierz auto i się nawet nie zastanawiaj... Twój syn będzie bogaty albo będziesz na stare lata miał fajna emeryturke... Jak tylko jest w. Oryginale... To nie ma się co zastanawiać...

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

Dziewczynki jak któraś kce jutro dostać bęcki na kartach to Wąski zarezerwował tor o 11 na Makuszyńskiego.

Sent from my Porsche

Ja będę i puszcze Ci fajna piosenkę...

Wysłane z mojego urQuattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki jak któraś kce jutro dostać bęcki na kartach to Wąski zarezerwował tor o 11 na Makuszyńskiego.

Sent from my Porsche

od kogo te becki?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol ja sie nie zastanawiam tylko tesc nie chce do konca jej sprzedac :kwasny: ale urobie Go :naughty:

---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

wie ze jak zmieni zdanie to jestem numer jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:z tego co widze to chyba 2l w benzynie w rekinku jest ale to niech sie Boseron wypowie.Boseron odkupuj ,bo coraz mniej już tego jeździ na palcach jednej reki można policzyć

tak 2 litry w benzynie , tylko jak ja ją kupowałem to miała automat, założyłem do niej gaz, po 2 latach użytkowania sprzedałem teściowi i on wsadził tam manualną skrzynie bo sie automat posypał.

najlepsze teraz kupiłem ją za 4 koła sprzedałem po 2 latach za 8 hehe uparł sie że chce ją kupić a było to w 2003 roku. teraz nikt nią nie jeździ stoi od lat pod domem i poluje na nią juz od dawna , piękna jest , 10 lat temu nie przedstawiała wartośći a teraz jest inaczej bo takich juz nie ma.

Tak jak Kerczi mówi bierz ją boseron bo za***iste auto ,będą już dwie w Krakowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

---------- Post dopisany at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany at 23:46 ----------

Obiecalem wiec pochwale sie moje byle cacko, ktorym tesc jezdzi ale chce to odkupic od niego, dogrywamy cene tylko ;-)

http://img.tapatalk.com/d/13/10/19/ru8evy9a.jpg

---------- Post dopisany at 13:54 ---------- Poprzedni post napisany at 13:53 ----------

Stan b dobry wszystko ori fabryka

Fura, pierwsza klasa :kox: Jak Ty jej nie kupisz to ja biorę :glupek2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka all :hi:

widze ze oldscholowo jest od ostatniego czasu na forum :)

Dziś chyba czas wobec tego wyjechać i przed zimą wypucować moją 80-tke cabrio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka all :hi:

widze ze oldscholowo jest od ostatniego czasu na forum :)

Dziś chyba czas wobec tego wyjechać i przed zimą wypucować moją 80-tke cabrio :)

;)no

Wpadne na te karty zobaczyć jak owocówką sprzęt poniewiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód wjechał na chodnik. Jedna osoba nie żyje, dwie zdążyły odskoczyć miał pecha :kwasny:

---------- Post dopisany at 11:37 ---------- Poprzedni post napisany at 11:29 ----------

Zderzenie dwóch audi. "A4 wypadło z drogi, dachowało i wpadło do rowu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...